Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megtudnád bocsájtani...

Te megtudnád bocsájtani párodnak, feleségednek, férjednek ha megcsalna? Vagy már váló vagy szakító ok lenne?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
91%

Lehet,hogy 1-szer megbocsájtasz,de utána,ha tovább marad munkahelyén,lekési a buszt...stb.

Mire gondolsz rögtön?

Ebböl jön a veszekedés (hol voltál?

Mit csináltál?)

Szóval elöbb utobb ugyanaz a vége.

2012. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem sokan azt gondolják hogy nem de ha abba a szituba lennének igenis megbocsátanának és ha abban a szituban lennének hogy elakarná hagyni őket a párjuk akkor is mindent megtennének hogy visszaszerezzék.
2012. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert tudatosan bántott meg. Soha többé nem tudnék bízni benne, ami alapvetően megmérgezné a további kapcsolatot. De miért is kéne megbocsájtanom? Az ő döntése volt, én meg keresnék olyat, akiben megbízhatok.
2012. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Csaltak már meg korábbi kapcsolatomban, akkor megtanultam, hogy ez egy olyan dolog, ami örökre benned marad. Akárhány veszekedés van, ez mindig előjön, akárhány szex van, mindig arra gondolsz, hogy vajon a másikkal milyen lehetett neki. Én szépen lassan megundorodtam attól az embertől aki ezt tette velem. Én ha szeretek valakit, azt tiszta szívből szeretem, csak ő létezik, mint pasi, viszont ha elárul, azt képtelen vagyok megbocsátani, még ha szeretném is.
2012. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Azért nem, mert a férjem nem akar...nem tud... érzelmek nélkül szexelni. Nem az a fajta. Tehát, ha megcsalna....ott érzelmek is lennének..... És ebben az esetben nincs miről beszélni. Ő jobbra én meg balra.

2012. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
30%

"nem, mert a férjem nem akar...nem tud... érzelmek nélkül szexelni"


Haha.

Várj nem érted, irom érhetőbben: HAHAHAHA


Ezt a sületlenséget tényleg megeszik a nők?:D

Eddig azt hittem az a világcsúcs mikor az egyik elhitte hogy űrhajós vagyok:P

2012. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudnám megbocsátani. Egy kapcsolat alapja a bizalom számomra. Ha megcsal, soha többé nem tudnék benne megbízni és mindig felhoznám a dolgot, így viszont nem lehet élni. Az a fair, ha nem megy együtt, akkor mind a két félben legyen annyi, hogy nem csapja be a másikat.
2012. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 Pendulum92 ***** válasza:
83%

# 16/17


Te csak magadból indulsz ki barátom :)

2012. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

1 alkalmat még igen. 2-őt már nem, és nem is érdemes.

(Másfelől férfi vagyok, válás esetén én csak veszíthetek.)

2012. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
26%

#18


Közelebb is járok az igazsághoz ha magamból indulok ki és nem egy 17 éves tinisrác 'majd én megváltom a világot' gondolataiból.

Évek számában mennyit tévedtem igy egy sorból, kiváncsi vagyok, ird le:D

Várj még, ezt is bekockáztatom, kedvenc film vagy sorozat: Twilight?:P

2012. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!