Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megtudnád bocsájtani...

Te megtudnád bocsájtani párodnak, feleségednek, férjednek ha megcsalna? Vagy már váló vagy szakító ok lenne?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 12:01
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
0%

Nálad is elörébb van, csak még nem tudsz róla. Azt a mondatot hogy taszit a dugás egészséges férfiember nem irja le. Illetve leirja, de csak ha a barátnője épp nézi mit is ir.


Én nem gondolom hogy ne lennél egészséges, betudom annak hogy ezt a megfelelési kényszered miatt irod és ez inkább egy vágyszerü elképzelés hogyan is kéne szerinted ennek zajlania ha a világ tökéletes lenne.

Semmi baj azzal ha mész a farkad után, itt hibázik az elképzelésed. Ez nem egy szégyelnivaló dolog, nem negativ jelző mint ahogyan te használod. Ráadásul jól sejthetően ettöl a hozzáállástól te valamiféle jutalmat remélsz majd a végén, ha mást nem majd jogot a követelözésre.


Az hogy felismered és fel is tudod dolgozni a saját szexuális identitásod nagymértékben segit abban hogy egy életre megfelelö partnert válassz. Mig ezt nem rakod a helyére magadban addig csak orosz rulett lesz a párválasztásod és félő hogy fél vagy egy év múlva itt azt fogjuk olvasni a fórumon a barátnődtől hogy a barátja őrült mód féltékeny, nem engedi sehova, követelözik és a többi.

2012. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
43%

Pendulum92, biztosan nincs igazad, mégpedig azért nincs, mert minősítgeted a másik válaszadó értékrendjét. Holott a dolog nagyon egyszerűen működik, egy kapcsolatban az a jó, ha a feleknek hasonló az értékrendjük, és az a rossz, ha nagymértékben különböző, abszolút mérce meg nincs, mert ezekhez a dolgokhoz külső félnek a világon semmi köze. Kizárólag a felek dolga, hogy ők monogám kapcsolatban élnek, vagy nyitottabban vagy együtt járnak swinger klubba akár, ebben semmiféle harmadiknak nincs lap kiosztva. És nekünk se okunk, se jogunk rá, hogy olyant tartsunk rossznak, olya fölött törjünk pálcát, ami az adott embereknek jó.

Mi pl. anno a kapcsolat elején tisztáztuk, hogy mit tekintünk megbocsájthatatlan és mit bocsánatos dolognak, és kész.

2012. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 Pendulum92 ***** válasza:
71%

Nálad is elörébb van, csak még nem tudsz róla. Azt a mondatot hogy taszit a dugás egészséges férfiember nem irja le. Illetve leirja, de csak ha a barátnője épp nézi mit is ir.


Én nem gondolom hogy ne lennél egészséges, betudom annak hogy ezt a megfelelési kényszered miatt irod és ez inkább egy vágyszerü elképzelés hogyan is kéne szerinted ennek zajlania ha a világ tökéletes lenne.

Semmi baj azzal ha mész a farkad után, itt hibázik az elképzelésed. Ez nem egy szégyelnivaló dolog, nem negativ jelző mint ahogyan te használod. Ráadásul jól sejthetően ettöl a hozzáállástól te valamiféle jutalmat remélsz majd a végén, ha mást nem majd jogot a követelözésre.


Az hogy felismered és fel is tudod dolgozni a saját szexuális identitásod nagymértékben segit abban hogy egy életre megfelelö partnert válassz. Mig ezt nem rakod a helyére magadban addig csak orosz rulett lesz a párválasztásod és félő hogy fél vagy egy év múlva itt azt fogjuk olvasni a fórumon a barátnődtől hogy a barátja őrült mód féltékeny, nem engedi sehova, követelözik és a többi.



Látszik, hogy sokkal jobban tudod milyen egy ember, mint ő maga :) Élvezem, hogy mindenféle légből kapott locsogásodat tényként kezeled, amit éppen kitalálsz, aztán leoltasz ezek alapján.


Pont a te fajtád jön rá 40 évesen, hogy egész eddigi életében a farka után ment, és nem tudott egy egészséges párkapcsolatot kialakítani, családot alapítani meg pláne nem(mivel amint talált valami jobb nőt, már is megdugta, ha tudta). Te ezt az életformát akarod belémbeszélni. Nem kösz. Te csináld azt, ha jólesik, és ha 60 évesen majd azt tudod mondani, hogy boldog vagyok, és elégedett az életemmel, majd papolj nekem akkor.Lehet az leszel, mert büszke leszel hány csajt megdugtál. Gratulálok, ha ez téged teljesen kielégít, akkor nyugodtan.


Érzelmileg inkább te hasonlítasz egy 17 éves kamaszra.


Azt hiszem teljesen máshogyan működünk, te így, én úgy, én így vagyok boldog, te úgy. Erről további szóváltásunk puszta szócséplés.


Minden jót!

2012. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 Pendulum92 ***** válasza:
93%

"Pendulum92, biztosan nincs igazad, mégpedig azért nincs, mert minősítgeted a másik válaszadó értékrendjét. Holott a dolog nagyon egyszerűen működik, egy kapcsolatban az a jó, ha a feleknek hasonló az értékrendjük, és az a rossz, ha nagymértékben különböző, abszolút mérce meg nincs, mert ezekhez a dolgokhoz külső félnek a világon semmi köze. Kizárólag a felek dolga, hogy ők monogám kapcsolatban élnek, vagy nyitottabban vagy együtt járnak swinger klubba akár, ebben semmiféle harmadiknak nincs lap kiosztva. És nekünk se okunk, se jogunk rá, hogy olyant tartsunk rossznak, olya fölött törjünk pálcát, ami az adott embereknek jó.

Mi pl. anno a kapcsolat elején tisztáztuk, hogy mit tekintünk megbocsájthatatlan és mit bocsánatos dolognak, és kész."



Itt két fajta értékrend megvitatása volt, nem csak én minősítgettem, hanem ő is az enyémet. Egyszerű vita volt.


Ennek ellenére egyetértek veled, ha a felek értékrendje nagymértékben hasonló, azzzal nincs semmi baj, nekem annyi bajom volt, hogy belém akarta beszélni a sajátját. lehet én is az enyémet, de ilyen egy vita.

2012. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen helyzetben, de most azt mondom, hogy igen. Lassan 5,5 éves a kapcsolatunk, ha megcsalna a párom, először megpróbálnám megtudni az okát. Én azt gondolom, hogy egy hosszú kapcsolatban megbocsájtanék, mivel hibázik az ember, nem rúgnám fel, ha egyébként boldog vagyok. Nyilván két emberen múlik, ha megcsal velem is gond van, megpróbálnám megoldani. De csak egyszer és nyilván hagynám, hogy a küszöböt rágja, de lehet, hogy megbocsájtanék. De egy viszonyt már nem. És függ attól is, hogy ő vallja - e be, számomra az botlás, ha mástól tudom meg, vagy viszonyt folytat, az hazugság, és azt már nem hagynám annyiban.
2012. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
74%
ha egyszeri eset-talán.Bár nekem még csak olyan tapasztalatom volt,hogy viszony lett a megcsalásból,heti több alkalommal együtt voltak,stb...aztán jött a nagy bocsánatkérés,hogy vége soha többet,"megbocsájtottam",egy hónap sem telt el és kiderült,hogy folytatják..na akkor repült...szóval ha megbocsájtassz,vérszemet kap és folytatja tovább...inkább rúgd ki és keress normális kapcsolatot-
2012. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
96%

kedves red4me...


azért mert te a gatyádban hordod még az eszedet is, azért hidd el, még nem mindenki ennyire selejtes. :)

2012. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 Pendulum92 ***** válasza:
93%

kedves előző!


Köszönöm, a több oldalas leveleim lényegét összefoglaltad egy sorban.


Grat! :D

2012. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
29%

"nem mindenki ennyire selejtes"


Mennyire? Te is undorodsz a nőktől? Költözzetek össze Pendulumal és védjétek meg egymást a sok földi gonoszságtól.

Végén még a gatyátokba nyúl egy nő, azt meg az ugye az Isten ne adja:P

2012. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Pendulum92 ***** válasza:
Nem undorodunk a nőktől, hanem szimplán nem vagyunk tuskók, mint te, kedves red4me :)
2012. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!