Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja a feleségem hogy...

Azt mondja a feleségem hogy az előző kapcsolatai az Ő magánügye, és nem hajlandó róla beszélni senkinek. Szerintetek rendjén van ez így?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 03:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akik állandóan egymás szemére hányják, hogy miért nem ahhoz mentél feleségül, biztosan jobban jártál volna. ( Miért nem a Hutnáger Pistihez mentem) Vagy vele jobb volt?
2012. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez egyén függő, mert lehet nem is történt semmi gáz, csak egyszerűen van aki nem szeret ilyenekről beszélni mert kínos neki, feszeng stb. Van aki meg az egész életét a-tól z-ig elmondja kérés nélkül a nem kért részletekkel is.


Talán kérdezz rá, miért nem mondja el, lehet egyszerűen csak arról van szó, hogy kínosan érzi magát, de egyébként nincs 3 abortusz meg kéjgyilkosság a háttérben. Ha viszont rejteget valamit, akkor az gáz. De ilyenekre házasság előtt célszerű rákérdezni, mielőtt az ember nyakába varrnak "a korábbi barátom kedvéért felvett hitelt, amit azt mondta ő fizet de lelépett" c dolgokat.


:-D Na jó kicsit sarkítottam persze...

2012. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
83%
Én mindent elmeséltem a páromnak rögtön ahogy összejöttünk...hát mit nem mondjak!Ahányszor összeveszünk mindig rámhányja a múltat!!Hogy én nem az exed vagyok meg lehet hogy más így csinálta de én nem úgy fogom....hidd el jobb ha nem tudod,piszkos,nem piszkos nem jó dolog!!!!
2012. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha ne adj Isten, szakítunk párommal és lesz egy következő férfi az életemben, bizisten nem fogok neki sok mindent elmondani. Semmi köze ahhoz, hogy pl. milyen szexuális szokásai voltak az exnek (vannak ám különleges dolgai az ágyban, de ez magánügy, nem akarnám, hogy ezen csámcsogjon, elvégre X évet rá"áldoztam", szerettem és én is benne voltam, nem lenne fair), nem akarom elmondani a rossz dolgait se, mert semmi köze hozzá és minek akarnám ezzel bemocskolni, miközben nem sok rossz van, de millió jó? Jókról meg nem érdemes beszélni, mert aztán előjön a kisebbségi komplexus a másikban...

Alap dolgokat igen, pl. hány évet húztunk le egymás mellett, kellemes kapcsolat volt, miért lett vége, nagyjából mik történtek.

De mit is akarsz megtudni amúgy?

2012. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
80%

Igen, rendjén van így. Általában nem szerzetesek szoktak apácákat feleségül venni. Te mindent elmondtál neki az előző kapcsolataidról? Nem hinném. Mi egyszer elmondtuk egymásnak a fontosabb állomásokat, azután nem esett több szó róluk. Különben is, éltük külön az életünket, kerestük a párunkat, aztán egyszer csak összetalálkoztunk.

Ne vájkálj a múltban, ne idézz fel fájdalmas emlékeket! Elég gond van a jelenben, arról beszélgessetek!

2012. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
22%
És még a nők papolnak őszinteségről:)
2012. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
Miért most jutott az eszedbe? Nem tudom hány éves kapcsolatban éltek, mióta a feleséged, de nem mindegy, hogy mi volt régen?! Én sosem faggattam egy páromat sem a múltjáról, nem cseréltünk listát az első randin, hogy ki kivel volt együtt, stb. Mondjuk nem is igényelte egyik sem.
2012. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%

Én minden exemmel megbeszéltem a korábbi exeket.

A mostani párommal viszont hiába vagyunk már régóta együtt, sosem beszéltünk erről.

Ő elég sokat tud rólam, korábban is jóban voltunk és beszéltem neki az aktuálisról, facebookon is fent volt sok minden.

Én viszont semmi sem tudok róla. Azt sem, volt-e egyáltalán barátnője előttem. Nem mond semmit, mondjuk nem is kérdez tőlem semmit. Nem a 10 évvel ezelőtti szexuális szokásaira vagyok kíváncsi (bár arról pont ejtett pár morzsát), hanem arra, hogy volt-e már pl. komolyabb kapcsolata. De erről nem akar beszélni.

Pedig érdekelne, hogy előttem puhította-e valaki vagy "friss hús", mert annyira anyuci picifia, hogy szerintem túl komoly kapcsolatai nem lehettek. Egyes párkapcsolati dolgokról lövése sincs.

Ebből arra tudok tippelni, hogy -ahogy elkotyogta- csak egyéjszakásai voltak, de abból jó sok, ezért is nem köti az orromra.

2012. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy olyan dolgok történtek ezekben a kapcsolatokban, amikről neki nehéz, vagy fájó beszélni. Szerintem nem kellene bolygatni a múltat, egy idő után lehet, a feleséged magától kezd majd el beszélni róla.
2012. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, az az ő magánügye. A kérdés, hogy téged miért érdekel ez annyira, hogy zavar, ha nem tudod meg, hogy kivel, hányszor, hol?! Jobb lesz tőle a ti házasságotok?
2012. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!