Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "MAI" lányok,...

Mit gondoltok a "MAI" lányok, milyen családanyák, feleségek lesznek? (13-23 év)

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 13:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy túl sok különbség lenne a mi anyáink és közöttünk. (28 vagyok, 4 éves a lányom).

Több kategóriába lehet sorolni a "mai" lányokat, ez ugyanúgy megvolt régen is. Nem kell ezt felfújni, sok dologban különbözik a világ a régitől, de például nem felétlenül lesz egy gyerek kocka mert ma már van számítógép. Minden az odafigyelés kérdése, ugyanúgy törődni kell a gyerekekkel mint régen.

2012. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
28%

Aki azt írja, hogy a mai fiatalok sem rosszabbak, mint a régiek, miből gondolja ezt?


Én "csak" 23 vagyok, az én korosztályom fogjuk rá normális, de nemrég tettem le egy nappali szakos képzést, tinédzserekkel körül véve és hányinger, mit meg nem engednek maguknak! Az én koromban nem volt divat nem bejárni iskolába, órára, visszapofázni a tanárnak, órán üvöltözni, dobálózni (minden órán), fenyegetni a tanárt, ha buktat, mert tanulni derogál, inni vagy füvet szívni órák előtt, szinte állandóan részegnek lenni iskola után, orrba-szájba kefélni, másokat megalázni gúnyolódással, lányok 15 éves kor körül, mint valami sarki nőszemély úgy öltözni, kinézni azt, aki nem dobja ki a csöcsét, seggét és szűz, bőven satöbbi! Több, mint a fél iskola ilyen volt és mivel iskola mellett lakom (általános!) ugyanezt tapasztalom szinte. Kisgyerekek már úgy visszapofáznak mindenkinek, olyan fejjel járnak-kelnek, mintha valami nagy emberek lennének és nekik áll feljebb, amikor rájuk szólok pl. ne dobálják hógolyóval a buszt!

Az én időmben is voltak rossz gyerekek, de a maiak túlzásba viszik, a saját szememmel látom, a saját fülemmel hallom, szóval ez nem túlzás és sopánkodás, hanem a valóság!

2012. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg 20 évvel ezelőtt is ( és korábban is) voltak jó és rossz anyák. Ennyi.
2012. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
67%

ma 13:09


igen, pont azt jelenti a kiélés, , legalább nem lesznek 40 évesen elhanyagolt GYK-n síró kivénhedt "anyák", akiknek életében 1 farok volt a kezükben, de ők oly tapasztaltak ....

2012. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
52%

Az emberek is állatok csak a nagy egó meg a bemagyarázott énkép bemeséli az ellenkezőjét. Aki 14-30 évesen nem állat az majd ha pánikol 50 évesen lesz az, de mindenképp az lesz, közben nagyban nyomja a dumát, hogy "én soha".

Ha meg valamilyen csoda folytán nem, akkor az egy szem nyomorult életet leéli a nagy erkölcsével aztán megy a föld alá rohadni, mint az általuk elítélt kis rib@nacok és kb ennyi.

2012. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
72%

22. Én pont ilyen voltam. Rossz társaság, lázadás, útkeresés. Na a füvet és a tanár sértegetését, fenyegetését húzzuk ki a listáról. Nem ismertem a saját testem, mert az "ciki", elmondani a kívánságaidat, gyanazért. Visszagondolva, 15-17 évesen adtam a szexi cicát, közben olyan prűd voltam, hogy az tragédia.

Tadamm.

Vezetem a háztartást, egy csirke megtisztítása sem kelt bennem undort, kertészkedem, két éves a lányom.

22 éves vagyok.

2012. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
68%

ma 13:42

Első reakciód az lenne ,ha meglátnál,hogy "plázapi.sa".Ezt hívják előítéletnek.



Háziasszonyokat megszégyenítően főzök,sütök !:) Nyáron gyermekekre vigyáztam, a ruháimat magamnak dobálom a mosógépbe, és magamnak is teregetek illetve vasalok.Házi munkával semmi bajom. Hárpia sem leszek a gyermekeimmel, és magukra sem fogom hagyni,mert azzal a két kislánnyal sem azért voltam kedves,mert pénzt kaptam érte. Kihasználom azt,hogy fiatal vagyok. Cigizek, és járok bulizni, és iszok is valamennyit,bár már áttértem a Sommersby-re. De ezektől függetlenül emelt szinten programozást tanulok egy nagyon jó iskolában. Élek nemi életet fél éve a barátommal(1 éve vagyunk együtt),de már több haverja is "házassági ajánlatot tett".:)

16 éves vagyok.

2012. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
24%
szerintem csórók lesznek és öregen vállalnak gyereket
2012. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
29%

azért itt már generációs különbségek vannak, nem mindegy valaki 13 vagy 23!

Szerintem én jó anya leszek, de ez nem azért van mert "mai" darab vagyok-e vagy nem...

Persze tökéletes anya nincs, "elég jó anya" viszont bárki lehet, aki próbál tenni a gyerekéért...

A barátaimat, mind férfiakat, mind nőket tekintve szerintem csodás anyák lesznek, persze mindenki valami másban lesz jó...

Ebből a generációból is lesznek jó anyák és rossz anyák, már ha lehet ezt mondani...


22-L

2012. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
36%

igen, pont azt jelenti a kiélés, , legalább nem lesznek 40 évesen elhanyagolt GYK-n síró kivénhedt "anyák", akiknek életében 1 farok volt a kezükben, de ők oly tapasztaltak ....


Mert valaki attól lesz jó anya, ha kiéli magát olyasformán, ahogy Te azt leírtad? Idézem: "több farok kéne a kezükbe"?!

Nooormális vagy?


Én jobban megbecsülök egy általad leírt nem kiélt családanyát, mint egy rib@ncból avanzsált anyát...

És tisztázni kéne a "kiélés" fogalmát is:

Valaki attól mert egy férfival volt életében "kiélhette" magát. Attól lehet jó a szex, lehet jó az életvitele, lehet jó a párkapcsolata...

Mindegy is....


22-L

2012. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!