Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "MAI" lányok,...

Mit gondoltok a "MAI" lányok, milyen családanyák, feleségek lesznek? (13-23 év)

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 13:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
90%

Hát körülöttem éppen ebből a korosztályból kikerült anyukák/feleségek vannak.25vagyok.Elárulom,h mindegyikük maximálisan teljesít anyaként/feleségként...Nem az számít,hogy kamaszként mit csináltak(olyankor mindenki lázad,ki így-ki úgy)Szerintem is az a lényeg,milyen mintát hoztak otthonról.

18éves lány,te meg baromira el vagy tévedve,pont,hogy anyáink idejében volt az,hogy nem nagyon szoptattak a nők,és már kb. 2-3 hónaposan hozzátáplálták a gyerekeket,mert nincs tej,stb...A mai friss anyukák többsége rengeteget tesz azért például,hogy szoptathassa a gyerekét..Szóval vagy te jössz baromi rossz környékről,vagy szimplán okosabbnak akarsz tűnni,mint amilyen valójában vagy..De sebaj,majd kinövöd,ha neked is lesz már konkrét tapasztalatod..

2012. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
83%

Nana! Azért vegyük figyelembe, hogy nem mindenki olyan, mint a mai kis plázacica r*bik.

16 vagyok, óvónőnek tanulok egy középsuliban. Van barátom másfél éve, nem járok el bulizni csak havonta-kéthavonta egyszer. Nem szórom a pénzt(mert zsebpénzt sem kapok), mégis megvan az, ami kell és nem rinyálok hogy nekem kell egy hatodik nadrág, mert csak öt van. Persze, lehetne jobb, és sírhatnék miatta, valószínűleg meg is kapnám akkor, de én nem ilyen vagyok.

Minden álmom az, hogy legyek kb. 20-23 éves, legyen meg az óvónői fősulim, együtt lakjak a barátommal és lehessen gyerekünk. Már ezeket tervezgetjük, pedig hol van még...

És úgy gondolom, elég sok ilyen fiatal van még, nem kell általánosítani.

2012. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanolyanok, mint a régiek. Őket is ugyanígy szidták a szüleik, aztán mégis felnőttek idővel. A szüleink korosztálya sem kezdte lényegesen később a szexet pl. Köztük is bőven voltak olyanok, akik váltogatták a partnereiket, vagy nem tudtak főzni. Ettől még lehet belőlük jó családanya és/vagy feleség.
2012. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
75%

13.21-es vagyok,ja és még valami,20évesen közöm nem volt a konyhához,heti többször bulizni jártam,cigiztem,napi szinten söröztem,és pasim is volt egy pár akkoriban...

Aztán megismertem a férjem,és minden megváltozott...

Majd 24évesen megszületett a kislányunk,aki már egy főzni tudó,háztartást vezető,teljesen lenyugodott anyukát kapott...

Férjemet sem zavarja a múltam,pedig tisztában van vele,h nem misére jártam kamaszként...

Szóval néhány,magát tökéletesnek gondoló ember,mielőtt ítélkezik jobb lenne,ha nem csak elvakultan fröcsögne és magát dicsérné,hanem elfogadná,h mások vagyunk,és nem feltétlenül a kamaszkori énünk határoz meg minket...Az is csak egy része az életnek,és nem lehet belőle jósolni,h később kinek milyen élete lesz..

2012. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
88%

Jó anyák lesznek, nem lesz velük semmi baj.

Azt, hogy most "hülyék", majd kinövik.

A mai fiatalok se rosszabbak, mint a régiek, csak ez egy sopánkodni való, hogy "Jaj, de erkölcstelen a világ!"

2012. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
25%

Én úgy látom, hogy a lányok közt 2 alapvető kategória van. az egyik, a plázacicák, a másik pedig a normális, viszonylag "régimódibb" lányok. a plázacicákból biztos nem lesz olyan jó anyuka, mint a mostani 40+ -osok közt vannak.


Én nem tartom magam plázacicának, de szeretek öltözködni, sminkelni, bulizni, pasizni(ha épp nincs semmi komoly) stb, de nem esik nehezemre kitakarítani a lakásban, összedobni egy ebédet/vacsorát(és sok ilyen ismerősöm is van), és szeretek tanulni is. Ennek ellenére nem tartom magam megfelelőnek az anyaszerepre, mert a kisgyerekekkel egyszerűen nem bírok bánni.

2012. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
81%

Én egy 22 éves egyetemista vagyok, lassan 1 éve vagyok együtt a párommal. Előtte volt egy 3,5 éves kapcsolatom. 17-18 évesen én is minden hétvégén buliztam,ittam a barátnőimmel, a mának éltem, megcsináltam a magam kis dolgait mint buli, mint pasik terén. Mostanra havi 1-2 alkalommal eljárok ugyanúgy szórakozni, mert kell a kikapcsolódás, de mellette főzök, sütök, takarítok. A párom olykor este 8-9kor ér haza a munkából, (még nem élünk együtt), de van, hogy előbb átmegyek Hozzá, és szó nélkül kitakarítok neki, összedobok Neki valami vacsorát, mert tudom, hogy Neki se kedve, sem energiája nincsen 12 óra munka után ezekre. Cserébe nem várok semmit, nekem ez olyan alap. A közös jövőnket tervezzük, az egyetem mellett 4 órában dolgozom, de amint végeztem és meglesz az államvizsga összeköltözünk és munkába állok teljes munkaidőben. Szóval ne ítéljetek elhamarkodottan, mindenki változhat. :)


22/L

2012. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
25%
na várjunk, azért vannak különbségek a régiek és a maiak között, ugyanígy a férfiaknál is. Régebben sokkal komolyabb felelőséggtudatot, és sokkal szigorúbb nevelést kaptak. Gyakorlatilag a munkából állt az élet, és már fiatal kortól. Én ezt látom sok idősebb embernél. Ma viszont szinte mindenk azt akarja hogy nyalják ki a p*csáját, és csak jól akarja érezni magát. Más pedig alig érdekli. Na most gondoljunk bele hogy ha a szigorúbb szülők gyerekeiből ez lett, akkor a már lustább gyerekek gyerekei milyenek lesznek? Szépen elzüllik a társadalom.
2012. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
67%

13:23-as vagyok

Egyetértek a válaszolóval, aki írta, hogy nem esik nehezére kitakarítani vagy főzni. Lehet, hogy az előző írásomból az jött le, hogy régimódibb vagyok, pedig nem. Imádom vásárolni, csak nem ez a legfőbb dolog, ha bulizunk iszok én is eleget csak jól bírom a piát és nem fekszek a földön, mint más annyi italtól, elég fiatal vagyok, de már 3 fiúval voltam együtt, persze mindegyikkel akkor komolyan is gondoltuk, aztán pár hónapra rá vége lett.

De viszont kérés nélkül ki szoktam takarítani a házat, mert anyum sokat dolgozik, öcsémért oviba járok, délután játszok vele én fürdetem és fektetem le, tanulok is fogjuk rá hogy jól, hétvégente én főzök, sütit sütök.

Szerintem ez az aranyközépút, ami a legjobb. Tudnék én rib*nc is lenni, de mi értelme lenne?

2012. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
27%

Belőlem nem lesz anya, így döntöttem.


Mondjuk rám már sem a korom miatt nem lehet mondani, hogy "mai lány", sem az életstílusom miatt, elvégre sosem voltam ribanc.

2012. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!