Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a fiammal...

Hogy értessem meg a fiammal hogy ez így nincs jól, ezen változtassanak minél előbb?

Figyelt kérdés

A fiam együtt vagy egy nővel egy ideje, van gyerekük is. A nő nem dolgozik, a fiam tartja el.

Megkértem hogy adjon kölcsön nekem pénzt, erre azt mondta hogy megbeszéli a barátnőjével.


De minek? Az ő pénze, ő dolgozik meg érte, semmi köze annak a nőnek ahhoz ha ad belőle a saját anyjának. Hogyan értessem ezt meg vele?


2012. nov. 22. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok. Azt azért hozzáfűzném hogy a férjem nem is beszél már évek óta az anyjával, és saját elhatározásból, nekem nem volt benne a kezem - hiába óbégatja ezt anyós mindenkinek.

Tehát csak a magad érdekében mondanám, jobb lenne ha visszavennél kissé.

És ne tartsd magad semmivel jobbnak mint a fiad élettársa.

Mit tettél?

Megszültél és felneveltél egy gyereket.

A "menyed" ugyanezt teszi, és remélhetőleg normális anya is lesz.

2012. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen anyósokkal kell megszakítani a kapcsolatot.

Amúgy meg milyen jogon kér anyuka pénzt? Mikor nekik is külön családi életük van? Ha vinni nem tudsz el ne hozz. Nálam ez az alapgondolat. Innen is lehet nézni a kérdést.

2012. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 sippara ***** válasza:
100%

"Nem mindegy, miért van otthon?"

9-es válaszoló, szerintem 99%, hogy a kérdező menye is beteg, ha simán "nem dolgozna", azt azonnal nagy dobra verte volna.

2012. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzre van szükséged,dolgozz is meg érte!Ne kéregess!

A fiad meg költse a családjára a pénzét.

2012. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A stílusod már magában borzasztó, és ahogy beszélsz róluk egyszerűen gusztustalan...


Semmi közöd a fiad pénzéhez! Azt tart el belőle akit akar és arra költi a pénzét amire akarja. Ha neked ez annyira fáj, kérj kölcsön mástól. Szívem szerint én se adnék neked egy forintot se, mert a leírt dolgok alapján nem érdemled meg..

2012. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
4%
Na, kedves válaszolók remélem a ti kölykötök sem fog egy fillért sem adni nektek, akkor sem ha éh halál szélén vagytok, mert már új családja van...
2012. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%
ja amúgy az is tök gáz hogy te egyedül nem tudod fenntartani magad, akkor ők 3? Oda sem lenne szabad menni kérni egy kisgyerekes családhoz.
2012. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 Jégtánc ***** válasza:
95%
Teljesen természetes hogy megbeszéli a párjával,ez így van rendjén.Hadd kérdezzem meg,Önt ki tartotta el annak idején? Most az zavarja önt hogy nem adott egyből pénzt,vagy az hogy a kisfia felnőtt és családapa lett?
2012. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mindegy, miért van otthon? A fiam tartja el, ez a lényeg.

Én az anyja vagyok! nem csak egy nő a sok közül...."


Ő se egy nő a sok közül, hanem a gyereke anyja.


Azért beszéli meg vele, mert a kapcsolatban a pénz is közös.

2012. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
100%

16-os


Aki ilyen stílusban beszélne az gyermekemről meg a feleségemről az éhen is halhat. Hát mit képzel magáról? Még a kedves mama van felháborodva? Gondolom a való életben se bánik velük jobban... Akkor mit vár cserébe?

2012. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!