Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a fiammal...

Hogy értessem meg a fiammal hogy ez így nincs jól, ezen változtassanak minél előbb?

Figyelt kérdés

A fiam együtt vagy egy nővel egy ideje, van gyerekük is. A nő nem dolgozik, a fiam tartja el.

Megkértem hogy adjon kölcsön nekem pénzt, erre azt mondta hogy megbeszéli a barátnőjével.


De minek? Az ő pénze, ő dolgozik meg érte, semmi köze annak a nőnek ahhoz ha ad belőle a saját anyjának. Hogyan értessem ezt meg vele?


2012. nov. 22. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nagyon szívesen osztunk egy ilyen vén boszorkányt :)

Tulajdonképpen kettő között vacillálok, vagy nagyon unatkozol és direkt kelted itt a feszültséget, vagy tényleg ilyen korlátozott vén idióta vagy.


Remélem akkor sem adnak egy fillért sem, amikor a sarkon kopogtatod a görbe kis csészédet és rikácsolsz hogy miért nem ad senki egy fillért sem.

Már ha valóban egy sárkánnyal van dolgunk :)

2012. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%
nem örülnék, ha ilyen bugyuta anyósom lenne....
2012. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%
Azért 50 válasz után, amikor SENKI nem ért velem egyet, én elgondolkodnék rajta, hogy vajon MIÉRT?
2012. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, kezdek rájönni, hogy az anyósom egy tündér!Köszi kérdező, eddig nem értékeltem őt eléggé.
2012. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
100%
No, igen. Ez a kérdés a "mindenki hülye, csak a kérdező helikopter" kategóriába kellene.
2012. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a tipikus : FIUS ANYA !!!!!
2012. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a kérdésben: "Az ő pénze, ő dolgozik meg érte" Te ugyanolyan idegen vagy az ő tárcájához, mint a barátnője.
2012. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%
Háát....Neked én sem adnék az biztos!!
2012. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Már ne haragudj de a menyed helyében én is az mellett voksolnék, hogy dehogy adok még kölcsönbe se, sőt kamattal se pénzt egy ilyen boszorkánynak!! A gyerekemet pedig főleg nem bíznám rá, de hogy megnyugtassalak szerintem a fiad sem! És tudod ez a legszomorúbb!!!


Nem értem miért nem lehet megérteni, hogy az a nő a fiad családja. Közös kasszán vannak, közösen döntenek, hogy mire adnak ki pénzt és mire nem. Szerintem ez így helyes. No meg biztos meg van a nyomós okuk arra, hogy elutasítóak veled...legalábbis a megnyilvánulásaidból kiindulva én se tartanám veled a kapcsolatot.


Azt mondom neked nyanya, hogy változtass vagy ne csodálkozz ha majd betegen, kiszolgáltatottan bedugnak egy elfekvőbe és le se fognak szarni!

2012. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
Talán ha annyira családtagnak akarná a fiam, akkor elvenné feleségül, nem?
2012. nov. 22. 19:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!