Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a fiammal...

Hogy értessem meg a fiammal hogy ez így nincs jól, ezen változtassanak minél előbb?

Figyelt kérdés

A fiam együtt vagy egy nővel egy ideje, van gyerekük is. A nő nem dolgozik, a fiam tartja el.

Megkértem hogy adjon kölcsön nekem pénzt, erre azt mondta hogy megbeszéli a barátnőjével.


De minek? Az ő pénze, ő dolgozik meg érte, semmi köze annak a nőnek ahhoz ha ad belőle a saját anyjának. Hogyan értessem ezt meg vele?


2012. nov. 22. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 Jégtánc ***** válasza:
74%
Kedves 16-os,az embereknek gyerekük van nem kölykük.Itt magával a kapcsolattal van gond valószínűleg.Anyuka nem tudja elfogadni hogy nem ő a nr1.
2012. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
100%

16-nak

Nálunk az van hogy a szülők, nagyszülők segítik a gyereket ha tudják. De olyan nincs hogy elvinni akarnának bármit is. Amúgy meg ez a nő meg sem érdemli a kölcsönt ha ilyen stílusban beszél a "gyerekeiről". És aki ennyire számon tartja hogy az a pénz a fiáé, az már szinte rendelkezne is vele. És itt a bibi lehet vissza sem adná, úgy is a fiáé.

Remélem szembeköpöd magad kedves kérdezp ha pár év múlva a fiadnak nem lesz munkája és a nő tartja el a családot.

2012. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy, hogy miért van otthon a nő. A szavaidból azt vettem ki, hogy kicsi még a gyerek, és a nő gyesen vagy gyeden van otthon vele, főleg, ha pénzt is kap utána. Szerintem nem magát a nőt utálod, hanem minden nőt, aki csak ránéz a kisfiadra, nehogy "elvegye" tőled, és ne neked adja a pénzét. Az meg a világ legtermészetesebb dolga, legalábbis jobb kapcsolatokban, hogy megbeszélik egymás között a kiadásokat. Gondolom nem pár ezer forintot kértél volna, hanem többet. Nem is értem, min vagy felháborodva. Nem szívesen lennék a menyed.
2012. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:

Jó volt a kapcsolatunk, csak megszületett a baba azóta le vagyok szarva, senkit nem érdekel a véleményem! Az unokám is már 8 hónapos, de még nem hagyták velem éjszakára, nem adhatok neki semmit enni.


A pénz meg nem kajára kéne, el tudom tartani magam!

2012. nov. 22. 14:09
 25/69 A kérdező kommentje:
Ugyan, ki kap 100.000 ft-ot azért, mert otthon van a gyerekkel???? Ha ennyit kapnának az anyák akkor nem panaszkodnának.
2012. nov. 22. 14:10
 26/69 Jégtánc ***** válasza:
95%
Lehet hogy azért,mert a nagyszülők hajlamosak arra,hogy ne vegyék figyelembe hogy mit ehet a gyermek és mit nem....Tudjuk hogy jót akarnak,de én sem hagynám ott szívesen,ahol nem vagyok biztos abban hogy nem olyan ételeket adnak neki amit ténylegesen ehet.
2012. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
93%

Már ne haragudj de te elvárnád hogy a 8 hónapos gyereket otthagyják rád éjszakára?

Mert még napközben oké...

De ki tudna úgy aludni hogy a 8 hónapos babája nincs a közelében?

Hogy várhatsz ilyet? :D

Minek neked egy baba éjszakára?

Várj csak türelmesen amíg gyerek lesz a babából...


Komolyan én már kezdem azt hinni hogy csak viccel valaki, mert ilyen boszorkány nincs a földön.


Egyébként pedig ha nem a megélhetésre kell a pénz, pláne nincs jogod felháborodni ha esetleg nem adnak.

Mit képzelsz te magadról??


Amúgy pedig ha ennyire nagyon okosnak képzeled magad, bárki kaphat még többet is amikor otthon van a gyerekkel, ugyanis FIZETÉS függő.

Ami azt jelenti hogy a hölgy nem tartatja el magát a fiaddal, hanem a gyerekét nevelné békében.


KEdves anyuka, ásd el magad mielőtt valaki eltesz láb alól...

2012. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kutyát se adnék neked oda éjszakára nem hogy egy gyereket...
2012. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%
Megszületett a baba és azóta le vagy szarva. Miért, mit gondoltál? Lehet, hogy a fiad előtte minden nap nálad lézengett, meg ha nem volt jobb dolga veled volt, de azért ne várd el, hogy a gyermeke születése után is te legyél a központban, és veled foglalkozzon 0-24-ben! Külön családja van már, először is ezt kéne elfogadnod,hogy már nem te vagy az egyedüli az életében, hanem vannak sokkal fontosabb dolgok is, mint pl. az élettársa, és a gyermeke!!
2012. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
92%

Persze, egy 8 honapos gyereket adjanak neked oda éjszakára. Az én lányom 2 éves, de még nem aludt anyosnál és nem is háborog érte. A gyereknrk a szulei mellett van a helye. Ja és még duggasd is meg kirántotthussal meg jo babgulyással. A mai napig megkérdezi az anyosom és anyukám is, hogy mit adhatnak neki enni ha ok vigyáznak rá. Persze ha ilyen hangnemben beszélsz a gyerekrol és a megyedrol, még egy kutyát sem bíznék rád nem hogy egy gyereket.

Es igen, hogy megnyugodj, 3 éves koráig kapja anyuka a gyerekre a pénz(azért, hogy ellátja a gyereket- ha ez nem esik le).

Gondolom te olyan anyuka vagy, aki azt akarja, hogy a fia mindent csak veled beszéljen meg, te irányítsd az életét, még az alsonadrágját is kikészítenéd neki korán reggel, a párját (aki életet adott a fiad gyerekének) meg sz@rja le magasrol. Na az ilyen anyostol Isten ments.

2012. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!