Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt bocsátani egy...

Meg lehet ezt bocsátani egy anyukának, feleségnek?

Figyelt kérdés

Amikor a fiuk 1 éves lett, besokallt és lelépett pár napra. Aztán hazament hogy megbánta, adjon neki a férj még egy esélyt.


Ti mit gondoltok?


2012. dec. 3. 14:29
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
31%

Mégis hova ment?

Szerintem nem bocsátható meg, egy férfinak sem néznének el egy ilyet, miért kivételezzünk?

2012. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Attól készült ki, hogy minden problémával egyedül kellett megbirkóznia.


Egy barátnőjénél volt, nem csalta meg a férjét. 4 napot nem volt otthon.

2012. dec. 3. 14:45
 13/45 anonim ***** válasza:
75%

Ne már... férfiaknak megbocsátható. A legtöbb hasonló kérdésnél legalábbis ezt mondják. "Jaj, neki ez nagyon új, szegény nem fogta fel."

Inkább örülnétek annak, hogy nektek nem tett be így a gyerekszülés/nevelés.

2012. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
77%

6-os vagyok.


Mindenkinél van olyan időszak, amikor minden összejön és besokall. De akkor én mindig arra gondolok, hogy én akartam, hogy ő legyen, nem ő akart megszületni. Soha nem tudnám itt hagyni, mondván besokalltam. Elég csak ránézni a kislányomra és örülök, hogy egészséges és nem azon agyalok, hogy milyen nehéz nekem.

2012. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
3%

Akkor emiatt meg kellene bocsátani. :D

Értem.

2012. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
57%

Két 4 év alatti gyerekem van, 25 éves vagyok.Én sem erre számítottam, tényleg nagyon nehéz!Főzni,mosni, takarítani,játszótérre menni,bevásárolni,pénzt beosztani... ... ...Még kimondani is sok!Az én férjem sem segít semmiben!Még a tányérját sem teszi a mosogatóba,ha alé teszem a kaját, puffog, ha megkérem tegye tisztába a babát.Megmondom őszintén nekem is eszembe jutott már, hogy most elég, elmegyek a francba.De ránézek a két kicsimre, és már el is múlik.Én akartam őket!!!Nélkülem nem tudnak létezni,sem egyedül enni,sem inni,sem tisztálkodni sem semmi.

Én elfogadtam, hogy a férjem ilyen típus,enyém a házimunka,a agyerekek stb....DE én sokszor megyek a barátnőmhöz beszélgetni, együtt vásárolunk,bohóckodunk,mint a tinik,mert ez kapcsol ki.

Tehát,mint anya,mint feleség mondom, ezt le kell tudni gyűrni, nyelni egy nagyot!Később sokkal több,és keményebb problémák lesznek(ahogy a tiniket elnézem),akkor mi lesz?

2012. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez megbocsátható. A megbocsátáson túl pedig apuka is aktivizálhatná magát, ugyanis a gyerek közös felelősség, a gondozása, nevelése is közös feladat. Nem csodálom, hogy kiborult a hölgy, ha ilyen segítőkész férje van.
2012. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
53%
Igen, meg kellene bocsátani. A férj nem bocsát meg vagy valaki más?
2012. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
82%

Unokatesóm egy hétre ment el egy nyáron mikor a férje szabin volt. Ő előző este szólt, hogy elmegy, mert elege van abból, hogy a férje nem csinál semmit. (1,5 és 3 évesek voltak a gyerekek). Nem elhagyta őket, mondta hogy elmegy a szüleihez, ne jöjjön utána a férje csak ha tényleg felfogja hogy miért ment el. Ez péntek este történt, másik hét szerdán ment le a férj a gyerekkel. Beletelt egy kis időben míg helyrejött a kapcsolatuk. Nem is azért hogy elment, hanem mert változtatniuk kellett. Egyébként a gyerek és az apa kapcsolatnak csak jót tett, hogy magába szállt az apa, máshogy nem tudta elérni unokatesóm, hogy kizökkenjenek a monotonitásból, hogy ő otthon van, napi 24 órában a gyerekkel törődik, az apa pedig munka után fáradt, a gyerekkel nem úgy törődik ahogy kellene, csak napi fél órát, vagy elmegy sörözni, ha pihenni akar. Szóval náluk bevált.

Nem tudom mi a helyzet itt pontosan, talán ebből a szempontból is meg kellene vizsgálni a helyzetet, és megkeresni a kiváltó okot.

2012. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
17%
hát, meredek. sajnálom az anyát, egyértelműen segítségre van szüksége. megértem, h változtatni akart a kibírhatatlan helyzetén, de sajnos nagyon rosszul csinálta. én a gyerekkel együtt mentem volna a helyében. nem biztos, h van értelme visszacsinálni, ha épp az a probléma, h a férje ennyire magára hagyja. nem biztos, h változni fog, sőt. ezentúl azt is a szemére hányhatja, h elhagyta a gyerekét. ha beleképzelem magam a helyzetébe, én a férjemet hagytam volna el a fiammal együtt és csak akkor kezdeném újra, ha tényleg tudunk változni és boldogok tudunk lenni. akkor ez egy klasszikus válás. így nem. a gyereket otthagyni nem szabad. nem fog rá emlékezni, de az "érzés" tudatalatt megmarad benne.
2012. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!