Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdem, akik "különleg...

Azoktól kérdem, akik "különleges" keresztnevet választottak a gyerekeiknek: Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
93%

napsugar becezve napi ahh szegeny gyerek ismerosunk gyereke

De egyik pihentagyu no Tsunami es el Nino nevezte el az ikreit ott voltam lattam az anyakonyvet.Kiabalja majda tengrparton el Nino Tsunami es mindenki rohan vilagga

2012. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
51%

van egy lány, akit úgy hivnak, hogy Dusmáta....anyukája egy mesében talált rá a névre, megtetszett neki és ezt kapta...a Lia név nekem is testzik, de most nagyon megtetszett egy név, ami egy román név becézése, itt csak hasonoló van, ugyhogy valszeg majd kérelmeznem kell, ha lányom lesz:) majd kiderül!:)

24L

2012. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
61%

12.43-as vagyok.

Az előző válaszomat is alaposan lepontozták, úgy, h nem is tudták a nevet, szóval akkor lehet pontozni ebben a válaszban is.

A kisfiam neve Keve.

2012. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
99%

Elsős osztályom fiútanulóinak névsora: Ramon, Rómeó, Raul, Rikárdó, Renátó, Ronaldó, Kortez, Fidel, Gilbert, Jácint, Dominik, Balázs,


A lányok: Fanni, Laura, Ramóna, Renáta, Dominika, Dorina, Regina, Molli, Rebeka


Leginkább a fiúktól vagyok kész. Mintha egy brazil focicsapathoz beszélnék...

2012. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
96%
Úristen utolsó, ez komoly? :D
2012. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim válasza:
76%
Én a lányomnak az Aletta nevet adtam. A kedvenc könyvem alapján Alea lett volna,de azt akkor még nem engedélyezték (20 éve),de nem bánom hogy Aletta lett belőle.:)
2012. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
59%

Nekem eddig a legextrémebb név, amit a környezetemben hallottam, az a Gyöngyvér és a Zénó volt...Az utóbbi nagyon nem tetszik...Bocsi, ha valakit így hívnak, vagy a gyerekét hívják így, de nekem akkor sem tetszik, ami lehet amiatt is, hogy az iskolánkban az egyik fiút hívják így, aki valami rohadt idegesítő egy gyerek. Úgyhogy lehet emiatt utáltam meg már magát a nevet is.

És még egy nagyon tetszik, a Szimonetta. Asszem facebook-on láttam kiírva egy csajnál, de nekem nagyon megtetszett :))

15l

2012. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
44%

Ha kislányom lesz ezen nevek közül fogunk neki választani: Ariana, Ariadné, Amira, Serena, Pandora, Gaia, Amélia, Heléna, Dakota.

Mind gyönyörű.

2012. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
79%

Nekem csak az a bajom ezekkel a nevekkel, hogy általában nem egyértelmű számomra,hogy férfi vagy nő az illető.

(leírva, mivel ügyintéző vagyok)

2012. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
41%

Az én gyermekeim két-két keresztnevet kaptak, egy közismertebb, de nem tucatnevet (Áron és Flóra, bár itt megjegyezném, hogy az Áron kezd tucatnév lenni, sajnos), és egy különlegeset (Domán és Mirjam).

A különlegeset szerettem volna elsőként adni, de pont azért nem kapták első névnek, nehogy túl különleges legyen, hogy mindenki visszakérdez háromszor, vagy ami talán még rosszabb, félrehallják. Ha nagyobb korukban tetszik majd nekik, azt használják, ha meg nem, akkor marad a hétköznapibb :)

2012. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!