Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdem, akik "különleg...

Azoktól kérdem, akik "különleges" keresztnevet választottak a gyerekeiknek: Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
96%
Azért én megkülönböztetném ritkán adott, de nem feltűnő, - a különleges, -az extrém, -és az idétlen neveket. Ritka, de nem feltűnősködő pl. a Gyöngyvér. Különleges, mégis viselhető pl. a Jácint férfinév. Extrém pl. Ajnó (ismerek ilyen nevű nőt), idétlen pl. Orália
2012. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Lia szép név.A becézései nem tetszenek,de ez a név önmagában is jó.
2012. dec. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik legkülönlegesebb lánynév amit valaha hallottam, a Zolna.Férfi ismerőseim között pedig van egy Pásztor Jácint nevezetű emberke is, aki a nevétől függetlenül egy végtelenül normális ember.
2012. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
56%
az én lányomnak Málna a neve. Imádja, illik rá, és egy percig sem bántam meg, hogy ezt a nevet adtam neki. Én is leéltem az életem különleges névvel, semmi hátrányom nem származott belőle ( az én nevem Mabella, anyakönyvezve Amábelként vagyok ). A húgom választ még mindig különleges neveket, bár neki mindegy, mi a név, csak különleges legyen ( neki nagyon hétköznapi neve van, úgyhogy majd megőrült, hogy mindenhol a nevével találkozott ). Mielőtt belémkötnének, nem vagyok cigány, csak tetszett a Málna név.
2012. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
85%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy egy harminc valahány éves nőt mennyire fognak Málnaként komolyan venni..
2012. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
77%

A Mabella (holnap meg Izabella:D) is már egy kicsit necces:D

De annak legalább nincsen más jelentése. A málna viszont egy gyümölcs, könyörgöm...

2012. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 Csengii válasza:
56%
Hát,a Málna nekem is tetszik,de tényleg majd öregkorában hogy 'Málna,néni,(vagy Málnika néni????? O.o) tessék csak jönni. De pld.: Zara,Aletta,Léna.De keress rá a Magyarországon anyakönyveztethető nevekre. Ott találsz pár érdekeset. :)
2012. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
73%
Én nem idős korára gondolok ilyenkor, hogy pl. "Babóca néni", mert az oké. De harmincévesen egy ügyvédi irodára kiírva, hogy dr. Szabó Babóca büntetőjogi ügyvéd... Nem mennék be.
2013. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
35%

Az én nevem Adina.:)

En a gyerekeimnek nem szeretnem szokványos neveket, ha fiu lesz akkor Noel, Nate, ha lány, akkor Aurora, Lia, Noa, Naomi, Nancy..

2013. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim válasza:
77%
A környezetemben van egy Angyal nevű néni. A Noel számomra már megszokott, jár egy kisfiú a sulinkba, akit így hívnak. Viszont az Elektra és a Gemínián, meg a Tisza, Olimpia, Duna, Hagyma...ezeken kiakadtam!
2013. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!