Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdem, akik "különleg...

Azoktól kérdem, akik "különleges" keresztnevet választottak a gyerekeiknek: Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
34%

Egyszerűen nem értem, az embereket! Miért kell lepontozni a történeteket???? Nah mindegy...


Amúgy egy másik különleges / fura (döntse el mindenki) a Kíra név is...


De most néztem wikipédián pl Nikolasz, Soma, Zétény, Brendon, Gellért, Kevin :DDD

Amanda,Amira,Boróka,Dzsesszika,Hanga (ez olyan mint a hangya, nem?), Kincső, Leila, Maja, Zselyke...

2013. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 LucGizi20 válasza:
57%
Lány vagyok. :)
2013. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim válasza:
63%

64-es: Nem, a néni ha jól tudom ma egy kis Somogy megyei falucskában lakik. :)

És kedves 71. válaszoló! Amiket felsoroltál, azoknak a 90 %-a a környezetemben is megtalálható. Bármilyen furcsák is a nevek, nekünk már elfogadottak. És ezeknek a fele nekem is tetszik.

2013. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
45%

Ismerek egy 86 éves nénit, az ő keresztneve Angyalka. Tetejébe nála veszekedősebb, rosszindulatúbb banyát nem hordott még hátán a Föld...

Kolléganőm ikerlányai Málna és Bodza...

Hogy én se legyek jobb a deákné vásznánál: születendő kislányom egy nagyon szép, de nagyon ritka magyar vezetéknév (jelenleg csak a mi családunk viseli Magyarországon, ha jól tudom) mellé a Tíria Henna keresztneveket fogja kapni, amit Tinának becézünk majd, a két keresztnév összevonásából :)

2013. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim válasza:
57%

Bár én még közelében sem járok a családalapításnak, ha lányom lesz, valószínűleg ezek közül a nevek közül választani: Amarilla, Jáde, Violetta

Fiúnak pedig előszeretettel adnám a Domíciánt.

2013. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!