Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak három nap múlva mondta...

Csak három nap múlva mondta el a vőlegényem, túlreagálom?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén nem voltam itthon. A párom áthívta (vagy a csaj akart találkozni már nem tudom) az egyik volt egyetemi évfolyamtársát forraltborozni. Én erről nem tudtam, aznap, sőt utána minden nap beszéltünk telefonon, egyszer sem említette...MA mikor hazaérkeztem, "úgy mellékesen" megemlítette, hogy nálunk forraltboroztak egyet a csajjal.


Kicsit kiakadtam, annyira nem is az a rész, hogy itt járt a csaj (habár nem értem teljesen a dolgot), hanem, hogy ezt miért nem lehetett elmondani akkor? Nem nagyon értem...ezt mondtam is neki.

Azóta is ez van a fejemben. 100% osan bízom a páromban, hogy nem csalna meg, ilyesmi, de minek ez a "titkolózás".

Vagy túlreagálom???


2012. dec. 17. 12:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, így nem előzőnek, 17-esnek :)
2012. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem reagálod túl a dolgot. Én is hasonlóan tennék a helyedben, de azt nem tartom valószínűnek, hogy elfelejtette volna és azért nem mondta. Nem mindennap történik ilyen, ezt nem lehet elfelejteni. Viszont az lehet, hogy személyesen akarta mondani, hogy ne akadj ki rajta, vagy most gondolta meg magát, hogy mégis elmondja, nehogy mástól tudd meg.
2012. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
88%

Milyen viszonyban van ezzel a nővel? gyakran beszélnek? van közös munkájuk, hobbijuk? ha van valami egyébként létező kapcsolatuk, akkor ok, nincs ezen mit csodálkozni. Viszont ha nem volt eddig képben a nő, akkor nem csak forralt borozni hívta fel :) ez tuti...


Nő vagyok, hívtak fel engem is már sokszor borozgatni pasik, akár volt élettársuk akár nem, és ha a pasi hívott, nem csak én akaszkodtam rá, akkor nem igazán haveri barátságot éreztek irántam. :)


Tudod, ha azt mondtad volna, hogy elment a haverjaival bulizni, és mentek lányok is. És mondjuk az egyik lány, aki a haverjának az ismerőse vidéki, és nem tudtak maradni a reggeli vonatig, és ti laktok legközelebb a vonathoz, és megkérte a pasidat hogy hadd menjen fel hozzátok a vonat indulásáig, vagyis ergo ott aludt, akkor ezt ártatlanabb dolognak gondolom, mint hogy felhívott egy eddig nem képben lévő régi osztálytársat forraltborozni... ugyan már :) nem azt mondom hogy le is feküdt vele, mert lehet hogy nem, de hogy nem baráti a viszony, az elég biztos. Legalábbis ebben a szituban nekem ez a véleményem.


34/N

2012. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
77%

1. Szerintem a 15-ösnek van igaza, a völegényednek ez jelentéktelen epizód vol, minden különösebb tartalom nélkül.

2. Az, hogy az "egyik volt egyetemi évfolyamtársát" hivta fel, egyértelmüen mutatja, hogy neki nem egy nö volt, hanem egy volt iskolatárs, az, hogy milyen nemü, teljesen jelentéktelen részletkérdés.

3. Azért nem emlitette elötte, mert apróság volt számára, az "összefutottunk X-szel, ittonk egy kis forralt bort és lebeszélgettünk a régi idökröl meg az többiekröl az egyetemröl" - ez neki nem volt hirértékü dolog.


4. Akik meg egyáltalán nem tudnak megbizni a párjukban, azoknak nem érdemes együtt maradni vele, vagy bizok a másikban, vagy az egész nem mondható párkapcsolatnak.

2012. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
72%
nem értem, miért kellett meghívni a csajt, nyilvános helyen nem tudtak volna találkozni? Vagy társasággal? Persze, forralt bor. Ha megbízol a párodban, akkor túlreagálod, ha meg úgy gondolod, hogy van okod gyanakodni, akkor talán nem kellene hozzámenni.
2012. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl.

Ha én összefutnék egy régi iskolatársammal, aki ellenkező nemű és csak, mint régi barát akarok vele beszélgetni, akkor meghívom egy kávézóba vagy egy pubba vagy kocsmába, vagy akárhová. Szóval egy nyilvános helyre és nem a saját lakásomba, ahol mellesleg a párommal élek.

Pontosan azért, mert nem akarom, hogy bármit is félreértsen.

És persze, bízol benne, ez nagyon szép dolog, ez nélkül nincs is értelme a kapcsolatnak, de érsz annyit te a párodnak, hogy számodra idegen nőt ne vigyen a saját lakásotokra fel főleg, mikor te nem vagy otthon és úgy, hogy ebből még veszekedés is lehet? Én azért ezen elgondolkoznék.

Nem tudjuk, hogy miért hívta fel vagy mi történt, lehet hogy semmi, lehet hogy valami mégis, ezt csak ők ketten tudják.

És azt pedig egyáltalán nem hiszem én el, hogy elfelejtette elmondani. Ez nem olyan, hogy hú, vettem egy üveg ásványvizet, ami mondjuk elég lényegtelen egy ilyen dologhoz képest. Mert azt el lehet felejteni. Én azt gondolom, hogy direkt nem mondta el, mert tartott tőle, hogy megharagszol rá, de ha mégis kiderülne úgy, hogy ő nem mondta el, akkor még jobban haragudnál. Így inkább a kisebb balhét választotta.

Én leülnék a helyedben vele és nyugodt hangnemben elbeszélgetnék vele. Megkérdezném tőle, hogy miért nem nyilvános helyre ültek be valamit meginni, biztos nem történt-e semmi köztük, amiről tudnod kéne, illetve, hogy te nem díjazod az ilyen ötleteit, így többet senki idegen neműt, akit te nem szeretnél, hogy felvigyen a lakásotokra, azt ne vigye fel.

És hidd el nekem, ha te vittél volna fel egy idegen pasit és véletlenül elfelejtettél volna szólni, ő sem hagyta volna szó nélkül.

2012. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
19%

Továbbra is tartom a véleményem, hogy túlreagálod, hiába pontoznak le egyesek...

Persze akit már csaltak meg, vagy bizonytalan a kapcsolatában, vagy egyszerűen csak túl merev, az biztos egyetért veled.

Nekem is van pár régi kedves egyetemi (fiú) csoporttársam, és bár valakivel csak beülnék valahova (akivel nem voltam annyira jóban), azért jó párat inkább meghívnék hozzánk, mert otthon mégiscsak kellemesebb, és nyugodtabban lehet beszélni.

A vőlegényem tuti nem csinálna ebből problémát.

De te ismered a párod, te tudod, van-e okod aggódni. Mindenesetre nem lehet nagy a bizalom, ha ez tényleg ekkora fejtörést okoz neked.

2012. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
31%

Mellesleg ha annyira meg akar csalni, akkor hiába találkoznak házon kívül, ugyanúgy megcsal, nem gondolod?

Ahány szeretkező párt hallottam már gyors éttermek WC-jében...Pusztán azon a tényen fennakadni, hogy nálatok voltak, marhaság.

Szóval:

Ha megbízol benne: túlreagálod, értelmetlenül.

Ha nem bízol meg benne (állításoddal ellentétben): gondolkodj el rajta, hogy van-e alapja, és hogy tényleg hozzá akarsz-e menni így.

2012. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Pont azt írtam, hogy megbízom benne, nem okoz fejtörést a dolog, pusztán kíváncsi voltam mint mondotok, mi a véleményetek a helyzetről.

Mint írtam 3 évig távkapcsolatban éltünk, na oda kell a bizalom, SOHA egyetlen alkalommal nem volt ebből problémám. Én nem vagyok féltékeny, főleg nem volt osztálytársakra, és ezt mondtam is neki. nem az a bajom elsősorban, hogy a csajjal találkozott, boroztak, mittudomén...hanem az, hogy miért nem tudott erről szólni és akkor tiszta az ügy...

Ha valaki, akkor ő az a férfi, aki soha nem csalná meg a kedvesét, főleg nem a menyasszonyát, de nem értem minek csinálta ezt? Miért nem szólt? Miért nem találkoztak máshol? Ha máshonnan nem, az elmúlt évekből tudhatná, mi a véleményem erről és ez, hogyan érint.

Valaki írta is: már csak azért is, hogy velem szemben fair legyen, nem kellett volna felhozza a csajt, akkor is, ha semmi nem történt.


Minden választ nagyon köszönök!

2012. dec. 17. 13:46
 30/35 anonim ***** válasza:
54%

"Múlt hétvégén nem voltam itthon. A párom áthívta az egyik volt egyetemi évfolyamtársát forraltborozni"


Ha olyan ártatlan dolog, amilyennek beállítja, miért nem akkor hívta át a lányt, amikor te is ott vagy? Miért várta meg, hogy elhúzz a lakásból? Egy férfi, egy nő, némi alkohol, barátnő biztonságos távolban... ne legyél ennyire naív.

2012. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!