Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak három nap múlva mondta...

Csak három nap múlva mondta el a vőlegényem, túlreagálom?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén nem voltam itthon. A párom áthívta (vagy a csaj akart találkozni már nem tudom) az egyik volt egyetemi évfolyamtársát forraltborozni. Én erről nem tudtam, aznap, sőt utána minden nap beszéltünk telefonon, egyszer sem említette...MA mikor hazaérkeztem, "úgy mellékesen" megemlítette, hogy nálunk forraltboroztak egyet a csajjal.


Kicsit kiakadtam, annyira nem is az a rész, hogy itt járt a csaj (habár nem értem teljesen a dolgot), hanem, hogy ezt miért nem lehetett elmondani akkor? Nem nagyon értem...ezt mondtam is neki.

Azóta is ez van a fejemben. 100% osan bízom a páromban, hogy nem csalna meg, ilyesmi, de minek ez a "titkolózás".

Vagy túlreagálom???


2012. dec. 17. 12:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szép, hogy ennyire bízol benne, de nevetséges. Nem azért mondom, mert Te vagy a nő, általában mindig a férfiak oldalára állok. Ha az én barátomnak arra lenne szüksége, hogy mikor végre elmegyek otthonról, rögtön áthívjon valakit magához forraltborozni, aki nő, akkor minek vagyunk együtt? Ezek szerint hiányzik valami az életéből, a kapcsolatunkból. Miért kellett felvinni a lakásotokra? Miért kellett megvárni, hogy elmenj? Egy hétvégéről van szó, egy hétvégét nem bírt ki egy másik luk nélkül.
2012. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
73%
Nem reagálod túl. A vőlegényem ne borozgasson más nővel.
2012. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
55%

szerintem azért nem mondta el, mert nincs számára semmi jelentősége. nyugi, ha történt volna köztük valami, akkor rögtön közölte volna, hogy "itt volt az Erika, de csak boroztunk."


de a válaszolók többségén le vagyok döbbenve... lakatot ne rakjon a farkára az a szerencsétlen pasi?

2012. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Én hiszem továbbra is, hogy semmi nem történt, beszéltem a legjobb barátnőmmel is, aki szintén nagyon jól ismeri a páromat és azt mondta ő is, amit én.

Mindketten csak azon csodálkozunk, miért nem szólt aznap, miért várt három napig, nem haraptam volna le a fejét telefonban sem, és le lett volna "tisztázva" a dolog...

2012. dec. 17. 22:19
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez a dolog téged ennyire foglalkoztat, akkor beszéld meg inkább a pároddal, hogy téged mégiscsak zavar, hogy nem mondta el akkor stb... így tiszta!

Én amúgy a helyedben iszonyat nagy balhét csaptam volna, de ez én vagyok, és tudom, hogy nem lett volna helyes, de hirtelen haragú vagyok... szerencsére a párom ezt tudja, úgyhogy óvatosan mozog mellettem, mint egy vadászó macska :D

2013. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!