Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak három nap múlva mondta...

Csak három nap múlva mondta el a vőlegényem, túlreagálom?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén nem voltam itthon. A párom áthívta (vagy a csaj akart találkozni már nem tudom) az egyik volt egyetemi évfolyamtársát forraltborozni. Én erről nem tudtam, aznap, sőt utána minden nap beszéltünk telefonon, egyszer sem említette...MA mikor hazaérkeztem, "úgy mellékesen" megemlítette, hogy nálunk forraltboroztak egyet a csajjal.


Kicsit kiakadtam, annyira nem is az a rész, hogy itt járt a csaj (habár nem értem teljesen a dolgot), hanem, hogy ezt miért nem lehetett elmondani akkor? Nem nagyon értem...ezt mondtam is neki.

Azóta is ez van a fejemben. 100% osan bízom a páromban, hogy nem csalna meg, ilyesmi, de minek ez a "titkolózás".

Vagy túlreagálom???


2012. dec. 17. 12:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
37%

Még valami ami a legrosszabb eset.

Történt valami és zsarolja a csaj hogy elmondja neked hogy ott volt,de igy hogy ő már elmondta neked nem gyanús hogy titkolózik.

ez egy mellékes variáció,ha rólam lenne szó nem gondolnék erre de láttam már erre is példát.

2012. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazatok van:D


Szerintem is gondolkodott, hogy telefontéma-e vagy sem, aztán úgy döntött nem az, s ezért mondta csak most el.


Nem akadtam ki, nem beszéltem csúnyán, nem volt hiszti, csak megkérdeztem miért nem tudta ezt aznap v aznap este elmondani (mert miután elment a csaj beszéltünk).

Amúgy elég régóta vagyunk együtt (5 és fél év) voltunk távkapcsolatban is évekig, szóval ismerjük, mi a bizalom, csak még csajt nem hozott a lakásunkba, ezért a meglepődés :P

2012. dec. 17. 12:31
 13/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem reagálod túl. Ez az, aminek látszik. Természetesen egészen más, ha az Északi sarokról betéved egy kóbor turistalány, jól átfagyva, forralt borozni, de így nem illik.
2012. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
61%
nem reagálod túl. én iszonyatos balhét rendeznék!
2012. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
29%

"Hogy lehet ezt elfelejteni."

Van meg mit tanulnod a ferfiakrol, komolyan.

Nagyon egyszeruen, ugy lehet elfelejtni, hogy nem volt semmi jelentosege, nem okozott valtozast, semmi.

Csak egy statisztika, olyan mint a "ma elolvastam egy ujsagot". Mivel a legtobb ferfi racionalis, ezert egy ilyen semmi dolog nem emlitesre melto nala.

Mig egy no erzelmileg kozeliti meg a dolgot, es szamara hírértékű, hogy "es jol ereztem magam, mert..."

Btw, azert felejtette el, mert emlitesre sem meltonak gondolta. Es azert emlitette meg vegul, mert eszebe jutott, lehet, ez teged erdekelne.

Teged, nem öt. Ez valahol ilyen kiforditott kedvesseg, tulajdonkeppen amikor ugy tunt, hogy nem foglalkozik azzal, hogy te mit gondolsz, pont veled foglalkozott.

Es azert, mert mar ott voltal fizikai valodban is, igy a te dolgaid fontosaka valtak szamara is.

2012. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

15 érdekes, amit írsz...

Talán ez is lehet, de nekem néha nagyon nehéz nőként, férfiként gondolkodni...

2012. dec. 17. 12:44
 17/35 anonim ***** válasza:
65%

szerintem meg ez az egész gáz.mást felhiv borozni??

a sajat lakásba??ne haragudj de ez baromi gáz.

ez az amikor valaki nem látja a fától az erdöt sajnos.

2012. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
40%

Hat meg ferfikent megerteni a noket. :P Az nehezebb. Mert a ferfiak gondolkodasa jellemzoen "egyszeru, mint egy ek".

Erdemes meghallhatni Mark Gungor eloadasat a temaban:

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

Sok zavaros dolgot megmagyaraz. Mindket oldalrol.

2012. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
71%

Necces kérdés. Én speciel jártam már úgy, hogy a csaj felment a lakásba "csak inni egy pohár bort", aztán olyan szex lett belőle, mint a huzat. Innentől eleve érzékeny vagyok erre a kérdésre.


Igazából attól is függ, hogy mennyire vedd komolyan, hogy mennyire számoltok be egymásnak a napjaitokról. Tehát ha egyébként azt is elmesélte, hogy hány cukorral itta a reggeli kávéját, akkor tuti, hogy valami gáz van, éspedig arra tippelnék, hogy ugyan nem csalt meg, de érzelmileg megérintette a lány.

Ha viszont csak pár szót beszéltetek, jól vagyok, én is jól vagyok, szeretlek, szia, akkor nem csinálnék nagy ügyet a dologból.

2012. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
34%

Előzőnek: miért ne hívhatna fel bárkit a lakásba?

Feltételezem felnőtt ember, azt csinál amit szeretne.

Csak mert egy ellenkező nemű ember van valaki közelében, nem jelenti azt automatikusan hogy le is fekszik vele...


Kérdező, 15-nek igaza van. Valószínűleg ezért nem mondta a párod "időben" az esetet.

De aztán a többieknek is lehet igazuk, nemrég fordult elő hogy összefutottam a középiskolás exemmel.

Jártunk egyet, beszélgettük.

Telefonáltam a páromnak hogy találkoztam vele, és hogy beszélgetünk kicsit.

Azt, hogy vissza akarta könyörögni magát hozzám csak otthon mondtam el a páromnak, mert nem akartam hogy feleslegesen idegesítse magát rajta.

Legalább emelt fővel tudtam a srácnak is elmondani a véleményem :))

2012. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!