Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor veszlek el feleségül,...

Akkor veszlek el feleségül, ha lefogysz. Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, félig viccesen, hogy mikor akar már elvenni, végülis 5 éve együtt vagyunk, gyerek is van... a válasza nem esett valami jól. Főleg, hogy komolyan is gondolja.
2012. dec. 17. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 A kérdező kommentje:
De ott a kisgyerekünk:-( szeretik egymást az apjával.
2012. dec. 17. 23:52
 12/85 anonim ***** válasza:
90%

Engem is macerál a párom, nem fogyással, hanem azzal, hogy öltözzek "nőiesen".

Ami az ő olvasatában ku.rvásat jelent, szűk nadrág, rakjam ki a mellem, hosszú szárú csizma, festett, melírozott haj...


Én erre mindig azt szoktam mondani, hogy OK, de csak akkor, ha te meg Emo-fiúnak öltözöl, és piercingeket csináltatsz, mert nekem meg az tetszik.


Nem tetszik amúgy, de erre mindig befogja a száját.


Mondd a párodnak, hogy te meg akkor mész hozzá, ha izomos-kockás hasúra gyúrja magát.

Mutass neki egy képet egy testépítőről.


Te nem vagy tökéletes, de tuti, hogy ő sem az!

2012. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
95%
Hát a sörhasa se igen lehet kívánatos. Amúgy meg én lefogynék a helyedben, és mikor már nagyon vágyakozna rám, akkor megmondanám neki, ok hapsikám, de előbb fogyjad le a sörpocakodat! :) :)
2012. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
76%
kiraknám 1 órán belül, mint macskát sz.rni..
2012. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
90%

Jobb, ha nem mész hozzá. Ilyen feltételt csak egy kretén szab. Szerintem voltak már ennek előjelei. Én már akkor otthagytam volna.

A gyerek miatt hülyeség együtt maradni. Az én anyám is ezzel az indokkal adott újabb esélyeket apámnak. Örültem, amikor végre úgy döntött, hogy otthagyja! Nem jobb az a gyereknek, ha a szülők ennyire nem tisztelik, semmibe nézik egymást és ezt végig is kell néznie. Hiába próbáljátok titkolni a gondokat, akkor is megérzi, hogy valami nem kerek.

2012. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
95%
Apának lehet jó, de férjnek egy nulla lenne. A frász akarna megfelelni egy sörhasú bunkónak, csak azért, mert jó apa. Jó apa lehet szombat-vasárnap, a helyedben lépnék és keresnék egy igazi férfit, mert ez nem az. Csak egy idióta.
2012. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
73%
Ebben az a ciki,hogy terhesség után híztál el,úgyhogy nem is tehetsz róla.Ha emiatt már nem néz rád nőként,akkor nem szeret.Ezekre mindig egyszerű a válasz.Ha baja van a külsőddel,akkor mondja el normálisan és ne ilyen gusztustalan módon.
2012. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
84%
Talán jobb is, hogy nem mentél hozzá. Szerintem ülj le vele beszélgetni erről. Ha már úgy sincs szex, akkor próbáljátok meg mindkettek külön-külön megtalálni a nagy Ő-t. Még fiatal vagy, hogy elevenen eltemessed magad. Ez a férfi nem értékel, nem becsül meg. Keress olyat, aki igen, aki mellett igazi nőnek fogod magad érezni k.rvás göncök nélkül is.
2012. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
94%

Hát ezek után biztos hogy nem mennék hozzá, akkor sem, ha a földön csúszva könyörögne.


Ha én nem lennék neki elég jó, hogy elvegyen, akkor ő nem lenne nekem elég jó, hogy hajlandó legyek hozzámenni.

2012. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
87%

Akkor megyek hozád ha kigyurod magad....

Minek vagy egy egoista tuskoval?

2012. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!