Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor veszlek el feleségül,...

Akkor veszlek el feleségül, ha lefogysz. Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, félig viccesen, hogy mikor akar már elvenni, végülis 5 éve együtt vagyunk, gyerek is van... a válasza nem esett valami jól. Főleg, hogy komolyan is gondolja.
2012. dec. 17. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
Isten bizony nem ertelek! Hát nincs nálatok tisztelet? Szerintem sehogysem kellesz már neki sem husisan, sem vekonyan! Csak a gyerek miatt meg az otthon melege miatt van veled! És te... Elvileg azt mondod, hogy a hizas miatt nem vesz el es nemszexel veled, de mégsem teszel ez ügyben semmit sem!? Miért sirankozol? Nem értem!? Te nem fogysz, ő nem szeret, es ha lefogynal sem hiszem, hogy működne, akkor minek ez a kapcsolat? A gyerek miatt? Inkább ne....
2013. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
62%

Az jutott eszembe, amikor írtad, hogy eleinte az újdonság varázsa miatt volt csak szex, hogy a pasid talán meleg? Mert akkor teljesen érthető, hogy nem akar veled szexelni, de gyereket azt máshogy nem nagyon kapott volna...így eleinte megtette.


Én is kövér vagyok, plussz még kisgyerekem is van. De nekem is akadnak udvarlóim így is. És nem is egy közülük sovány (sőt kimondott gizdák is).


Mert a szeretetre vágyó férfi egy szeretnivaló nőt keres társának. Nem modellcsodát és nem a világ legizgatóbb szexistennőjét, hanem egy kedves, házias asszonyt, akiért érdemes reggel felkelnie és este hazamennie.

Mindez pedig nem súlyfüggő, de nem is korfüggő és még csak nem is intelligencia függő. Ez egy belső késztetés.


Hidd el vannak olyan férfiak, akik nem a külsőt nézik, hanem a kedvességet, a mosolyt.

2013. jún. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de mi történt azóta?
2018. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Együtt vagytok még, kérdező?
2019. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
Remélem nem ment hozzá egy ilyen bunkóhoz :(
2019. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!