Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor veszlek el feleségül,...

Akkor veszlek el feleségül, ha lefogysz. Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, félig viccesen, hogy mikor akar már elvenni, végülis 5 éve együtt vagyunk, gyerek is van... a válasza nem esett valami jól. Főleg, hogy komolyan is gondolja.
2012. dec. 17. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező!


Az 1. gondolatom: Ha arra volt időd,hogy kiemeld a kérdésedet,miért nem reagálsz a hozzád címzett kérdésekre???


Más:


Számít az is,hogy elhanyagoltad e magadat(nem figyelsz a külsődre,nasizol...stb) ,a párod ad e magára,jogos ez az elvárása,miszerint fogynod kéne.....


Ha nem jogos,nagy bunkósság volt ez a részéről!


De ki milyen virágot szakít....biztos ismered ezt az elcsépelt,de bölcs mondást!

Azért az is érdekes,hogy 5 év eltelt,van gyerek,de a házasságot te hozod fel,és nem ő....

2013. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat taplo a parod mar ne haragudj.Hasonlo cipoben jarok,mint te.Mikor 6 eve összejöttem a párommal 25 kiloval voltam kevesebb aztan a fogamzasgatlo megtette a hatasat,most pedig a terhesseg /4 hete szültem/ de a párom szeret es nem győzi mondogatni h milyen csini vagtok meg h alig várja h ujra együtt lehessünk /pedig van önkritikam latom en is min kell valtoztassak,arrol nem is beszelve h tiszta stria lett a hasam,jelen pillanatban ez zavar a legjobban/ Szóval a lényeg én azt vallom h aki szeret az elfogad ugy ahogy vagy,legyel akar kövér akár félszemű vagy kancsi :D Egyik baratnőm pasija volt ilyen a lány nagyon lefogyott,aztán kidobta a pasit,azt mondta ha nem kellett dagin igy se kelljen.Igaza volt,az Igazi nem a külső alapján itel elfogad olyanak,ugy ahogy vagy.Szerintem...

Ugyh en a helyedben nagyon elgondolkodnek h neked o e az Igazi,akihez férjhez akarsz menni

2013. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 A kérdező kommentje:
Igaz, elnézést. Miután kiírtam a kérdést, pár válaszig figyeltem, de aztán már nem olvastam mindent végig, azota be sem léptem, csak most. Nyilván azért, mert a helyzet változatlan, a különbség csak annyit, hogy most azon kesergek magamban, hogy miért nem tud legalább egy nyomorult gyűrűvel meglepni, már olyan sokszor mondtam neki, hogy szeretnék.. mármint jeggyűrűt természetesen. A legolcsobbnak is örülnék. Viszont ha van egy kis félretett pénze, azt mindig a hobbijára költi, eszébe sem jut, hogy arra fordítsa, amit én szeretnék.
2013. jún. 28. 21:43
 74/85 A kérdező kommentje:
Persze azota sem fogytam egy dekát sem. Amikor megismerkedtünk, 10kg-val voltam kevesebb,mint most, de akkor is messze álltam a vékonytol, mégis állandoan szexeltünk, stb. Mikor ezt hoztam fel példának, azt mondta, hogy az csak az újdonság varázsa volt...
2013. jún. 28. 21:46
 75/85 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy s.e.g.g.f.e.j!Biztos vagyok benne, hogy te jobbat érdemelsz ennél!!!

Újdonság varázsa????????????Te jó ég...

Nem gondoltál még rá hogy félre megy??Most komolyan.Mert tisztán érződik, hogy semmibe vesz és nem igazán szeret..

2013. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 A kérdező kommentje:
Mikor felmerül bennem ilyesmi, mindig meggyőz arrol, hogy neki a családja a legfontosabb. A gyerekünket szereti is, az biztos, a fizetését is hazaadja, de szex az zéronulla.. Mikor mondom neki, hogy szükségem volna egy kicsit több szeretgetésre, meg odafigyelésre, hogy érezzem, hogy szeret, a válasza mindig kimerül annyiban, hogy ahhoz nekem is tennem kéne (mármint le kellene fogynom).. így leírva totál idiotának érzem magam.
2013. jún. 28. 21:54
 77/85 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj.

Ha szeret, akkor szeret 50 kilósan is, és szeret 120 kilósan is.Az én bátyámnak a 60-70 kiló körüli lányok jöttek be.Tényleg zsinórban ilyenekkel volt együtt..valamelyikkel évekig.Most 5 éves házas egy nővel, van egy 4 éves fiúk, a nő közel van a 120 kilóhoz!!!!És imádja, mert szereti...szerelmes belé..pedig tudom hogy nem ez jön be neki!!!DE SZERETI!!Sose kérné hogy lefogyjon.

Hallgass tényleg rám..ez vagy megcsal, vagy tényleg simán csak s.e.g.g.f.e.j..Egyik sem jobb a másiknál.

Vagy..van egy másik példám.Szintén rokonaimnál.Már majdnem 30 éves házasságban élnek.A nő volt már 60 kilótól 110 kilóig minden.Mikor meghízott az volt a duma, hogy fogyjon le, ugyan azon okból mint nálatok..na lefogyott majdnem 60-ra..de akkor se kellett a pasinak!!!!(pedig nem kevés pénzt költöttek rá..)Ezek mind csak üres szavak.

Én is 2 gyereket szültem..lányom után 70 kiló maradtam..igaz hogy párom nem repesett, de SOHA nem volt olyan hogy ne kívánt volna, vagy ne szeretett volna, csak azért mert épp kicsit több vagyok mint 2 évvel azelőtt.Egyébként neki most 55 kilósan vagyok jó, fél éve szültem,és most meg hízni nem tudok..most én vagyok rosszul magamtól..de ez más tészta.

Úgy hogy gondold végig a dolgokat, mert valami tuti hogy van a háttérben!

2013. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy akkor majd tesz róla más, hogy kielégítsen, keresel egy barátot magadnak! Aztán föjjön szépen a saját levében!
2013. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
77%

Na idefigyelj!

Kicsit durva leszek, de ha akarsz ennek az egesznek adni egy utolso eselyt, akkor nagyon ossze kell szedned magad!

Az mind nagyon szép és jó hogy valaki 120 es 50 kg-san is szereti a parjat, de hogy 50kgsan jobban kivanja az is biztos, mint ahogy az is hogy egy normalis testalkatu embernek millioszor tobb energiaja van mint egy elhizottnak!

En megjartam mindket vegletet, es kerlek allj fel a fotelbol tegyel magadert valamit, valtoztass az eletmododon, hogy ne szenvedj tovabb!

Ha egy kapcsolatnak ugy lesz vege, hogy nem teszunk meg erte minden menthetot akkor majd egy eleten at banhatjuk.

Nem itelkezek hogy miert vagy egy ilyen emberrel, mert tudom hogy szereted, es talan o is!Csak valahol hianyzik neki a regi ened!

Ha szetmnennetek akkor is ugyanolyan maradna a kulsod, valoszinuleg akkor sem erezned jol magad a borodben....miert nem veszed kezedbe a sorsodat?

Ne erdekeljen senki velemenye, fogj hozza!Es ne varj heti 5kg minuszokat, de heti fel kgval mar nagyon boldog lehetsz!!!!!Meg tudod csinalni, hidd el! El sem tudod kepzelni mi mindent lehet kihozni sajat magunkbol!Lehetsz te meg bombano, visszahodithatod aparodat, es talan egyszer meg is koszonhated neki hogy ha nem bant meg ennyire akkor talan orokre elhizott maradsz!

Legy eros, es kitarto es meglatod hogy a szex is visszater az eletetekbe!Kerlek nehogy mar a tulsulyod miatt kelljen boldogtalannak lenned!

2013. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
55%

79-es vagyok megint,

csak meg annyit hogy ha esetleg sikerulne lefogynod es megsem kellenel neki, akkor legalabb batrabban szakithatsz vele, mert sokkal konnyebben fogsz uj emberekkel, ferfiakkal megismerkedni.Nem veszithetsz semmit, csak az egeszseged!

2013. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!