Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor veszlek el feleségül,...

Akkor veszlek el feleségül, ha lefogysz. Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, félig viccesen, hogy mikor akar már elvenni, végülis 5 éve együtt vagyunk, gyerek is van... a válasza nem esett valami jól. Főleg, hogy komolyan is gondolja.
2012. dec. 17. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
77%
Remélem mióta kiírtad ezt a kérdést, már rég kitetted a kedves párodat az utcára a cuccaival együtt.
2012. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezen most ledöbbentem. A párom sokat hízott, mióta megismertem (és én is), de továbbra is el akarom venni, ha meg lesz végre a közös lakásunk. Azért akarom elvenni, mert szeretem, vele akarom leélni az életemet és nem értem miért lenne ez attól függő, hogy hány kilósak vagyunk. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy eszembe nem jutna ilyet mondani egy nőnek. A bunkóság tetőfoka. Remélem már otthagytad ezt az embert.
2012. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
93%

Ha az ember szeret valakit, akkor nem azért szereti, ami, hanem azért, aki.

Akkor nem számít ha elhízik, az sem, ha ne adj isten lebénul, és egész hátralévő életében ápolni kell.

Ha ilyen és ehhez hasonló esetekben megváltozik a hozzáállása, azzal egyértelműen bizonyìtja hogy nem szeret.


Én is azt mondom, hogy állj rá a fogyás témára, de ne érte, hanem magadért.

Miután lefogysz, már tuti nagyon kellenél neki, de pont akkor ejtsd pofára.

Akkor már egyébként is minden ujjadra jut majd olyan pasi, aki ezerszer jobb nála.

Van egy Barbra Streisand film amiben pont ilyesmi történik. A pasi nem igazán becsüli meg a nőt, mert nem jön be neki külsőre. Hiába eszes, és vicces, és nagyon jó társaság. Aztán miután kikupálja magát a nő, a pasi esedezik a kegyeiért. Pedig a nő ugyanaz az ember maradt. Csak a külseje változott.

És mivel a nő okos, pont azt játssza be, hogy épp akkor hagyja a férfit faképnél, mikor a legjobban vágyik rá. Tükröm, tükröm a címe, ajánlom :)


[link]


A gyerekért meg tényleg nem érdemes együtt maradni. Ő is boldogabb ha az édesanyja is boldogabb, és kiegyensúlyozottabb.

És ha elhagyod ezt a bunkót, attól még ugyanúgy az apja marad a gyereknek, az ő kapcsolatukat ez nem kell hogy befolyásolja.

2012. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
93%

1. Fogyj le, de önmagadért

2. hagyd ott a faszit

2012. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
51%

Az én párom is szabott hasonló kitételt. Először kiakadtam, de végül is valahol igaza van, 20 kilót kéne leadnom, hogy normálisan nézzek ki.

Igaz, bunkó dolog ezt így az ember szemébe mondani. De ha ez az igazság?

Én arra jutottam, hogy fogyókúrázom, aztán majd akkor meglátjuk, mi lesz. Neked is azt ajánlom, fogyj le, aztán gondold át alaposan a dolgot.

2012. dec. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
82%

Elég rossz mindenhogyan, ha így próbál motiválni...

Saját történet: sok évvel ezelőtt igen jól néztünk ki mindketten. Ahogy telt-múlt az idő, lett két gyerekünk, az ember hatkockás hasa már csak egy nagy kocka, és tavalyelőtt letörte az egyik fogát, amit azóta sem volt pénzünk rendesen megcsináltatni. Én is 2 mérettel nagyobb ruhákban érzem magam kényelmesen, mint fénykoromban, és a cicim is megcsináltatnám, hogy olyan legyen mint újkorában, ha nem volna ezer más előbbre való dolog. De mégis szeretjük egymást, és szexelünk is. Hogy ritkán az az idő és energia hiánya miatt van leginkább.

Szóval ez elég ócska dolog a párod részéről... Lehet azt normálisan is tálalni, hogy törődj többet a külsőddel. Aláírom, hogy nézzen ki valahogy az ember, de azért ez így nagyon nincs rendben.

2012. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
91%

Amikor elváltam a férjemtől 90 felett voltam, azt mondta, nem vonzódik hozzám, be is újított egy soványkát időközben. Évekkel később most közeledek a 60kg felé, boldog párkapcsolatban élek. Ő hízott 20 kg-t, és koptatja soványkát, aki azóta beteg is lett,mert már annyira nem eszik. Sajnálom? Egy frászt! Magadért lépj! Hagyd el és keresd a boldogságod! MEgérdemled!


Aki hasonló helyzetben van és nemrég írt:

lehet a túlsúly az igazság, de tapintat, szeretet és segíteni vágyás vezérli azt, aki szeret. Nem azt mondja, hogy akkor vesz el, ha lefogysz, hanem veled együtt tornázik, dícséri a kitartásod és felnéz rád akkor is, amikor nagyon szenvedsz a cél érdekében. A szeretve segítés és a sértő kritizálás között nagyon nagy a különbség!

2012. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
79%

van érzéke a romantikához a csávódnak :P


én akkor fogynék le, ha autót ígérne nekem valami. a házasságszédelgéssel nálam nem sokra mennének még a legszebb testű adoniszok sem :P


nyugodtan fogyj le, szedd össze magad, csinosítsd ki a tested, aztán amikor eléd térdel, akkor rúgd ki a kezéből a gyűrűt, ahogy a capoeira aerobicon tanultad, és röhögj a képébe "ezt beszoptad kisapám" felkiáltással :D

ne felejtsd el videón megörökíteni, ez lesz hátralévő életed legjobb búbánatűzője :D


ja, utána fejd le a legmagasabb összegű gyerektartással, és keress egy olyan pasit aki 100 és 50 kilósan is ugyanúgy szeret, mert nem egy olyan felszínes barom mint a jelenlegi.

2012. dec. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
17%

Ez egy érdekes kapcsolat, milyen dolog már, hogy nincs szex? Ez így nem is igazán kapcsolat már.


A te részedről megértelek, hogy nincs kedved a szexhez így, hogy kinyilvánította, hogy nem tart vonzónak.

Őt is megértem, én sem tudnék szexelni egy elhízott férfivel. Ha a párom lenne, akkor talán elszenvedném, de igyekezném kerülni, hogy minél kevesebbszer legyen, illetve ugyanígy próbálnám rávenni a fogyásra. Ha nem menne, valószínűleg elhagynám.


Gondolj bele, hogy nem így szeretett beléd, hiszen írod, hogy a terhesség alatt híztál meg. Persze hogy nem tetszik neki a dolog. Te már nem ugyanaz a nő vagy, mint akkor.


Ez a konkrét kijelentése pedig azt jelzi számomra, hogy ha továbbra is maradsz hájas, akkor lehet, hogy otthagy, valószínűleg már fontolgatja magában, ezért is nem tervez veled hosszútávra, hiszen a házasság ezt jelentené.

2012. dec. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
51%

Volt aki írta, hogy a filmben a nő ugyanaz maradt. Ez nem igaz.

Ha valakinek változik a külseje, mindegy milyen irányban, már más ember lesz. Nem marad belül sem ugyanaz. Ez csak a filmben van így.


És igen, ez a kijelentés lehet, hogy azt bizonyítja, hogy már nem szeret. Mert ahogyan bele tudunk szeretni valakibe, éppúgy ki is lehet szeretni belőle.

Akkor is, ha a belső tulajdonságai változnak meg, és akkor is, ha a külső.

2012. dec. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!