Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor veszlek el feleségül,...

Akkor veszlek el feleségül, ha lefogysz. Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, félig viccesen, hogy mikor akar már elvenni, végülis 5 éve együtt vagyunk, gyerek is van... a válasza nem esett valami jól. Főleg, hogy komolyan is gondolja.
2012. dec. 17. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
76%

Azért ne hitessük már el senkivel, hogy nem azon múlik hogy nézel ki. Nyilván egy bizonyos határig még szinte fel sem tűnik, aztán már hát zavar, zavar, zavar, de még hagyján, aztán egy bizonyos határ felett, már úgy vagy vele, hogy úristen, ez már egyszerűen lehangoló, nem izgat, sőt. Ezt nem tudja azzal kontrollálni, hogy de hát ez a Sára az asszony, akire állni kell brének minden körülmények között és csodásnak kell találnom.

Mindenkinél van egy határ, ami felett már egyszerűen nem megy. Mindegy, hogy nőről vagy férfiról van szó.


Most ez még nem is olyan borzasztó, de azért már elég nagy különbség, mondjuk a balosból, hirtelen lett egy jobbos, na de szültem felkiáltással marad is, ahogy van, mit csináljon, ha nem kívánja?

[link]


Most ennyi erővel nézhetjük a pasas szemszögéből is, hogy jézusom, most már mindig ilyen lesz? Még az is lehet csak nagyobb.. Most már sose lesz szex, mert én így egyszerűen nem kívánom... Lehet, hogy tapintatlan, de hát ha ez az igazság, hogy kövér vagy egyszerűen, nincs szex sem, most min vagy úgy meglepődve? Érdekes itt köpködik a pasit, közben meg minden más kérdésben megy, hogy a jó szex a legfontosabb, meg úristen, itt meg szex sincs már, mert csóri pasinak már egyszerűen nem áll fel a dagadt nőjére, és akkor még paraszt, mert ezt meg is mondja? legalább kibökte már végre, hogy mi baja van. Tök mindegy, hogy hülyén jött ki, ha nem szól, akkor mindig mikor megnézed a hájas testedet a tükörben akkor azzal nyugtatod magad, hogy ha valakit szeretsz, akkor mindegy milyen dagadt úgy is szereted és kész. TELJESEN MINDEGY milyen szituációban és milyen körítéssel mondja el, hogy fogyj le, mert dagadt vagy és ez marhára zavarja, egyszerűen nem tud megkívánni sem már, akkor is beszakadna a fejed az igazságtól.


Tudom, hogy le fognak pontozni, de legalább magadban gondolkodjál el egy kicsit.


Aki meg itt írogatja, hogy ha lebénul is, mert szeretem. Az nem ugyanaz. Önhibádon kívül bénulsz le, nem tudsz rajta segíteni, de lefogyni csak az nem fogy, aki nem akar, lusta és inkább ilyen hülye jelmondatok mögé bújik, mert az kényelmesebb, mint kevesebbet enni, meg felemelni a fenekét és mozogni.

2012. dec. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes, meg is fordíthatnánk a dolgot. Hogy a férfi nem tiszteli, szereti a párját...

Ha a nő (kérdező jelen esetben) tisztelte, szerette volna a párját, eleve nem hízott volna meg. Idejében elkezdte volna a tornát, megválogatta volna mit eszik.

Így is lehet nézni a dolgot.

2012. dec. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
63%
Én ezt egyszerűen nem értem. Csak férfiak és buta gyermektelen nők lehetnek? Miért is? Önmagában attól, hogy terhes vagy és szülsz még nem hízol meg, csak attól, amit megeszel. Egyébként meg egyes nők a négy éves gyerek mellett is azzal takaróznak, hogy azért van rajtam 15 kiló plusz, mert a terhesség... Hol van az már könyörgök?
2012. dec. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
51%

Te nagyon tájékozatlan vagy utolsó előtti!

Mégis hogy lehetne elhízni a terhességtől?? Nem kell kétpofára zabálni, változatosan kell enni, egészségesen, mértékkel a hízlaló kajákból, és nem lesz disznó a nőből. Sok zöldséget nyersen, párolva. És a torna is fontos.

2012. dec. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
67%

Ja, nagyon igaz, mikor még mindig a terhességet emlegetik évek múltán is! Kész röhej! Bőven lett volna idő lefogyni, de a lustaságra nincs mentség.

Meg az étrendjükön sem akarnak sokan változtatni. De azon fel vannak háborodva, ha megemlítik nekik, hogy fogyni kéne.

2012. dec. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
73%

am, kérdés ide v oda, de miért nem fogysz le?

Márcsak magad miatt is.

2012. dec. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
78%
Lépd meg, csak javadra válik:)
2012. dec. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
55%

"Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?"


Elszégyellném magam, hogy olyan szinten kövér, lusta és igénytelen vagyok, hogy a velem élő férfinak ez már kínos. Végiggondolnám, hogy ok nélkül biztos nem vagdalkozna ilyen kemény szavakkal, ezért felemelném a hájas hátsómat, edzeni és diétázni kezdenék. Az együttélés nem arról szól, hogy mindent el kell fogadni, ezért többet már nem foglalkozunk a külsőnkkel, nem kell törekedni a csinos alakra.

2012. dec. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
64%

40


Ezer és millió ok van, ami miatt egy ember meghízik, nem csak a lustaság. Mondjuk lelki oka is van pl.

2012. dec. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg van lelki oka is. Mikor pár évvel ezelőtt tumort állapitottak meg nálam, és kaptam a kemoterápiát, én akkor

híztam meg. Minden orvos azt mondja, nem kell fogyókúráznom.

És én, el is hiszem, mert el akarom hinni. Közben meg tudom,

hogy fogynom kéne, mert az elhízás rengeteg betegséget hordoz magával. Szóval, kérdező, Neked, nekem, és sok nőnek is össze kéne kapnunk magunkat. Lefogyni, megint csinosnak leni..:)

Hülye kifogásokat meg elfelejteni..mert azok mindíg vannak. Ha nincs, akkor meg keresünk magunknak.

2012. dec. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!