Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor veszlek el feleségül,...

Akkor veszlek el feleségül, ha lefogysz. Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, félig viccesen, hogy mikor akar már elvenni, végülis 5 éve együtt vagyunk, gyerek is van... a válasza nem esett valami jól. Főleg, hogy komolyan is gondolja.
2012. dec. 17. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem tudom feltűnt-e Nektek, de a kérdező nem válaszolt semmire, nem tudjuk hány kiló...stb.... Így elég egyoldalú a lehetőségünk a vélemény nyilvánításra.
2012. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
72%
Eleg szemet a parod.
2012. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
70%
Bunkóság, de elgondolkodtató. Ha ő egy 60 kilós, csinos nőbe szeretett bele, jóhogy nem tetszel neki mondjuk 80 kilóra hízva. A terhesség nem lehet kifogás az állandósult kövérségre, hiszen a terhesség csak egy átmeneti állapot.
2012. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
73%

"Miért akkor, amikor ez a túlsúly már annyira zavarja, hogy nem akar vele szexelni? Mennyivel lett volna korrektebb azt mondani, hogy "Drágám, egy kicsit kigömbölyödtél az utóbbi időben, nincs kedved elmenni sportolni?" vagy valami, amikor még tényleg csak pár kilót szedett fel a versenysúlyához képest. Mennyivel más lenne, sokkal kevésbé tahó mint így, hogy benyögi, hogy akkor veszi el, ha lefogy."



Én erre csak azt tudom mondani, hogy nem derül ki az SEM, hogy mit is mondott a pasas. Mert, ha nekem azt mondja, hogy ejha kigömbölyödtem és nincs-e kedvem sportolni, akkor ebből ugyanúgy azt hallom, hogy kövér vagyok fogyjak le, és a barátnőmnek sem azt fogom mesélni, hogy a Józsi azt mondta, hogy kigömbölyödtem, és mi lenne, ha futni járnánk, hanem azt, hogy hallod, azt mondta, elhíztam, kövér vagyok fogyjak le. Szóval sose lehet tudni mit, mikor és hányszor mondott a pasas.


Amúgy rajtam is van most felesleg, de ez még tetszik a páromnak, meg az igazság az, hogy nekem is, mert szerencsém van, jó nagyok lettek a melleim, szép nagy elöl hátul kerek fenekem van, de a derekam még vékony maradt, szóval szép nőies, viszont! ha mégegyszer ennyi feljönne, akkor már tényleg rosszul néznék ki. Szóval most miért kellene neki szólni? Egyébként beszéltünk is ilyenekről a múltkor, mondta, hogy most nagyon tetszek neki, nőies vagyok, nem olyan kislányos, mint annak idején, de azért ne dobjak még fel 10 kilót, mert az már sok(k) lesz. És jé, nem siránkozok, hogy kilóban méri a szerelmét, meg de paraszt, azt mondja, hogy dagadt leszek nem szeret majd, mert igaza van. Ha ő felszedne 20 kilót én is úgy lennék vele, hogy úristen folyton izzad, szex közben szétnyom a nagy hasával stb.

2012. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
75%

Ha a párom azt mondaná, hogy "kigömbölyödtél, menj sportolni" legalább olyan rosszul esne, mintha azzal hozna összefüggésbe célokat, ha lefogyok.

Ha hízok 3-5 kilót én is észreveszem magamon és elkezdek odafigyelni, hogy mit és mennyit eszek, sportolni egy kicsit stb.

Ne várjuk már el, hogy finom célzásokkal, mélyenszántó beszélgetésekkel vezessen rá, hogy meghíztam.

Ezt szájba kell rágni?!

A kérdezőnek nem tűnt fel, hogy megváltozott a külseje, kevesebb az együttlét, a párja máshogy néz rá?

2012. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem megdöbbentő.Én felháborodtam.Egy barom állat a párod.És itt nem egy ember még a kérdezőt hozza ki a szar szemétnek.Kabaré!

Nem tűrném,hogy így beszéljen velem,ki is tenném a szűrét,aztán elkezdenék diétázni MAGAM miatt.

Lehet hogy a kérdező valóban sokat hízott,de nem mindegy ezt hogyan tálalja,viseli a párja.Ha barátom azt mondaná hogy figyelj bébi,egy kis pocakot eresztettél az évek alatt,én sem vagyok formában,nézd ezt az 5 évvel ezelőtti képet,milyen jól néztünk ki.Gyere kicsit tornázgatni,meg összedobok a salátát.Máris nem venném sértésnek,belátnám hogy igaza van,örülnék a segítségnek.

Az hogy nincs szex szerintem komoly bajra utal.

2012. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
57%

"Az hogy nincs szex szerintem komoly bajra utal."


Jah, egy akkora súlyfeleslegre, ami miatt nem áll fel a pasi cerkája.


Amúgy honnan tudod mit mondott a pasi? Mint a lepontozott válaszomban kifejtettem, ezt akármilyen szépen adta elő, az üzenet ez. Kövér vagy. Nekem is akármilyen szépen mondaná, az jönne át, hogy a Józsi aszonta kövér vagyok és ha elmesélném akárkinek, akkor neki is azt mondanám, hogy a Józsi aszonta kövér vagyok, nem azt, hogy a Józsi három körmondatban kedvesen kifejtette ugyanezt.

2012. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
84%
Oké,hogy kövér,de milyen dolog hogy ezért nem akarja elvenni???Ez nagyon durva!!!
2012. dec. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
88%

Válaszolok azoknak, akik tőlem idéztek, és nem értettek velem egyet: magamból indultam ki, nekem nem lenne bántó. A múltkor beszéltünk erről a barátommal, kérdeztem, mit nem szeret rajtam, és megmondta, hogy szerintem fenékre és hasra kicsit több ment, mint kéne. Elfogadtam, azóta csökkentette a szénhidrátfogyasztást és többet járok gyalog, több zöldséget/gyümit eszek. Szóval semmi bántó nem volt benne. De ha azt mondta volna, hogy meghíztam, és csak akkor fog X dolgot megcsinálni, ha lefogyok, akkor jogosan akadtam volna ki.

De úgy tűnik, rugalmas vagyok kiakadás-szinten.

2012. dec. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
89%

Én a másik oldalon voltam.

Az exemet 80 kilósan izmosan sportosan ismertem meg.Aztán elkényelmesedett,sport nulla,gondolván már megkapott,már nem kell jól kinézni,jó lesz pocakosan mackónadrágban is nekem.2 év alatt 40 kilót szedett fel,ami férfinél is sok.Én tartottam az 50 kilómat (normális evéssel,kis sporttal).eleinte próbáltam szépen,gyere velem futni,menjünk tollasozni,drágám kezd nagy lenni a pocakod,de nem érdekelte.Aztán nem főztem hizlalót,kiverte a hisztit,mi az hogy nincs cupákos kaja,ment az anyjához zabálni és mekibe. Akkoriban gondolta ugy hogy megkéri a kezem. Pedig már nem volt szex jóideje,nem volt gusztusom hozzá,lógott a hája,nagyobb mellei voltak mint nekem,ha rámfeküdt volna,összenyom tutira.Sajnáltam,de kitettem,mérgezte az én életem is.

2012. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!