Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor veszlek el feleségül,...

Akkor veszlek el feleségül, ha lefogysz. Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, félig viccesen, hogy mikor akar már elvenni, végülis 5 éve együtt vagyunk, gyerek is van... a válasza nem esett valami jól. Főleg, hogy komolyan is gondolja.
2012. dec. 17. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
88%
Mit szólnék hozza? Beleneznek a tükörbe es próbálnám felismerni magamban azt a nőt, akibe beleszeretett es akivel gyereket vállalt, aztán neki kezdenek egy intenzív fogyókúranak. Az a baj, hogy sokan amikor mar megvan a társ, ellustulnak. Onnantól mar nem kell mindennap a csinos ruha, a smink/borotvalkozas, ugy vannak vele, hogy kész, az enyém, nem kell mar dolgoznom érte. Holott épphogy kellene. Az ilyenek aztán majd egyszer csak radobbennek, hogy a társuk lelépett egy magára adó másikért. Persze akkor sem néznek magukba, akkor is a másik lesz a hibás, nem ők.....
2012. dec. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező! Mikor szültél? Mennyi felesleg maradt rajtad? Tettél valamit azért, hogy ez megszűnjön? Ha ezeket tudjuk, akkor tudunk véleményt mondani a párodról illetve a kapcsolatotokról.
2012. dec. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
71%

Nehogy már a kérdező és a túlsúlya hibája legyen, mert a párja képtelen az emberi kommunikációra? Benne voltam/vagyok és napi szinten tapasztalatom, hogy egy normális férfi hogyan nézi, asszisztálja ezt végig, és mondhatom, nem bunkó beszólásokkal, meg lelkiismeretfurdalás-keltéssel, és vádaskodásokkal. A párom segíti az életmódváltásom, fogyásom, nehezen vettem rá magam én is. Abban segít, amiben tud, motivál, velem fut, szeretget, nőnek éreztem magam 30kg-val nehezebben is, és most is, és nem azért akarta, hogy fogyjak, mert szebb leszek, ilyet soha egyetlen egyszer sem mondott, de még csak nem is célzott rá (!!), hanem azért, mert egészségesebb leszek, és ez az egész családunknak jó. Egyetlen megjegyzésével, tekintetével sem csökkentette az önbizalmam, önbecsülésem nőként. Dícsérte a megjelenésem akkor is, most is. A szex sem maradt el, csak elérhetővé váltak most olyan pózok is, ami régebben nehéz volt nekem. Igen, van, amikor az ember elfárad, és a lelkesedése csökken, és igen, nekilátni is nehéz, de ezt az nem értheti, aki sosem csinálta végig. Nekem betegség miatt jöttek fel a kilók, és csak gyógyszeres kezeléssel egybekötve tudtam leadni. Ez a férfi számomra azért nem szimpatikus, mert 5 év alatt nem tudta megtanulni, hogy hogyan kell a párjával beszélgetnie úgy, hogy segíthesse. Nem tanulta, mert nem is akarta megtanulni. Most meg puffog, hogy a nő kövér,ő meg sovány feleséget akar. Ez a viselkedés egy óvodás színvonalán van.

A szeretet meg nem testfüggő, ha az ember az igazi párját találta meg. Akkor is együtt lennénk a párommal, ha se keze, se lába nem lenne, ha felhízna 50 kg-t, vagy csontsovány lenne. Az életet együtt akarjuk végigélni, segítjük, szeretjük, és TISZTELJÜK egymást, és _beszélgetünk_! Mindketten kerültünk és kerülhetünk még olyan állapotba, ami sem nem szexi, sem nem szép, akár saját, akár önhibánkon kívül. Ez nem befolyásolja az érzéseinket, max. az aggodalmunk nő. Nem vagyok elfogult, sokszor beszélgettünk már erről is, létezik ilyen férfi! Csak egy bizonyos szint felett...

2012. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
57%
Nade utolsó, itt szó nem volt arról, hogy nincs köztük kommunikáció.
2012. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
79%
WTF? Nekem elakadt a lélegzetem, amikor olvastam a kérdést. Valószínűleg egy laza kézmozdulattal hagynám ott a picsäba. Ne légy csicska, Kérdező. Fogyj le és találj magadnak egy férfit, aki nem ilyen bunkó.
2012. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
91%

Hát, a 31-esnek sajna valahol igaza van. Le kell fogyni, mert le lehet. Igen kevés az, aki valami betegség miatt nem tud. A terhesség pedig valóban nem mentség. És ezt úgy mondom, hogy 3 gyereket szültem, 42 vagyok, és 30 kilót híztam a terhességek során, most pedig vagyok 56 kg a 162cm-hez. Szóval nem lehetetlen, bár tény, hogy nem egyszerű.

DE! A pasi attól még egy büdöstapló marad. És akkor sem mennék hozzá, ha térden állva könyörögne. Az én férjem egy büdös szóval nem mondta, hogy milyen az alakom, sőt, mostanában inkább azt mondja, hogy ne vigyem túlzásba a fogyást, pedig nem a hájas nők az esetei.

2012. dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
54%
mindenki a párodat szidja de miért? ha tiszta háj vagy és nem ilyen voltál mikor beléd szeretett akkor nem tudja megparancsolni magának hogy vonzódjon hozzád, miközben undorodik tőled.ez kémia. fogyj le mire vársz.
2012. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
57%

Azt nem értem házasság előtt minek vállal valaki gyereket. (Az más tészta, aki sosem akar házasodni, de itt nem erről van szó.)

Így nem kettő, hanem 3 ember élete van elszúrva.

A Párod hozzáállását nem minősítem, azt már leírták előttem.


24N

2012. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
89%
Mondd neki, hogy oké és kezdjetek el KÖZÖSEN sportolni. Kirándulni, futni, fitnesz terembe járni, úszni, stb.
2012. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
80%
Elég érdekes kérdés... Ahogy olvasom a válaszokat, a vége felé már elmentetek abba az irányba, hogy a kérdező a hibás, mert meghízott. Oké, ez tényleg az ő hibája, nem a pasié, de amikor mondjuk volt rajta öt kiló felesleg, amit még viszonylag könnyen lehetett volna orvosolni, miért nem szólt a pasi? Miért akkor, amikor ez a túlsúly már annyira zavarja, hogy nem akar vele szexelni? Mennyivel lett volna korrektebb azt mondani, hogy "Drágám, egy kicsit kigömbölyödtél az utóbbi időben, nincs kedved elmenni sportolni?" vagy valami, amikor még tényleg csak pár kilót szedett fel a versenysúlyához képest. Mennyivel más lenne, sokkal kevésbé tahó mint így, hogy benyögi, hogy akkor veszi el, ha lefogy.
2012. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!