Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez szakítási ok...

Nálatok ez szakítási ok lenne? A vőlegényemről van szó.

Figyelt kérdés

Nem olyan durva az eset,de mégis bánt.

1 éve vagyunk együtt 1 hónapja jegyesek esküvőt tavaszra tervezzük/tük.

Ő miattam abbahagyta a cigit,megígérte hogy soha többet nem gyújt rá,meg is tette,nagyon büszke voltam rá!

Az elején kb amikor 1 hónapja volt "tiszta",akkor volt egy buli,ahol mégis szívott belőle és egy óriási vita lett belőle,megesküdött,hogy soha többé stb.

Azóta rengetegszer érdeklődtem,hogy bírja,azt mondta állandóan hogy teljesen jól,nem hiányzik neki meg stb.Így fel sem merült bennem ,hogy dohányzik.

Erre ma,amikor kirakott a szüleim lakása előtt bent hagytam a táskám a kocsiban és utánafutottam,még elértem a pirosnál és láttam,hogy rágyújtott.

Nagyon nagyon bánt,teljesen bizalmatlan lettem.

Túlreagálom?


2012. dec. 18. 19:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
69%

Miért kell ráerőltetni a másikra az akaratodat? A dohányzás nem akkor vétek,mintha alkoholista lenne. Csak mostanában csinálnak belőle akkora ügyet.

Nagyon nehéz leszokni róla, ez nem csak akarat kérdése.

De ha emiatt gondolkodsz a szakításon, akkor nem szereted eléggé. Ezen gondolkozz el.

2012. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
79%
rettentően túlreagálod.
2012. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
55%

Tudod, ha én pasi lennék(de nem vagyok) olyan gyorsan elköszönnék tőled, hogy csak úgy porzana, és sose érnél utol:D


Hisztérika-ennyi jut eszembe az írásodról.

2012. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
36%

Nézd, a leszokás nem megy egyik pillanatról a másikra. A legtöbb ember csak fokozatosan tud leválni róla, és még utána is időnként rágyújt. Ne csinálj belőle nagy ügyet.

Legjobb lenne, ha már együtt laknátok, úgy el sem tudná titkolni, ha netán visszaszokott volna rá, mert akkor úgyis megéreznéd rajta a cigibűzt.

De azért toljatok még az esküvő időpontján, mert ha netán visszaesne, és újra dohányos lenne, akkor jobb, ha nem mész hozzá nemdohányzóként.

2012. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
70%
A vőlegényed részéről szakító ok! Ennyire szánalmas nem lehetsz!!! Ha fizetnének se lennék/élnék ilyennel mint te.
2012. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%

Mondd meg neki, hogy dohányozhat felőled, de azt KÉRED, hogy akkor ne, ha veled van.

Sürgősen olvasd el Osho: Szerelmesen c. könyvét, lehetőleg még a házasság előtt.

2012. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
81%

"Ő miattam abbahagyta a cigit,megígérte hogy soha többet nem gyújt rá,meg is tette,nagyon büszke voltam rá!" - kérdező, ez nálam bizony szakítási ok lenne, simán ott hagynám azt a nőt, aki efféle elvárásokat szab meg egy párkapcsolatban.

Azt gondolom, hogy egy párkapcsolatnak egymás elfogadásáról kell szólnia, és nem az egymással szemben támasztott elvárásokról. Az én párom az, akit szeretek és elfogadok jó tulajdonságaival és hibáival együtt, és ő szeret és elfogad engem a jó tulajdonságaimmal és a hibáimmal együtt. Ennyi.

2012. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Oké,megértettem.
2012. dec. 18. 20:39
 19/43 anonim ***** válasza:
81%
Iszonyatos hisztis vagy, szegény vőlegényed majd semmivel se mer őszinte lenni hozzád ezután. Egyébként az ilyen típusú csajokból lesznek a házisárkányok, akik mindent túlreagálnak. Szerintem állítsd le magad, mielőtt jobban elsárkányosodik a személyiséged és a vőlegényed elhagy egy normálisabb csajért.
2012. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

"De ez az,amikor megismerkedtünk ő csak annyit mondott mindig,hogy alkalmanként gyújt csak rá.

Mindig állította,hogy egyáltalán nem függő és simán le tudja rakni.Így megígérte,hogy nem fog dohányozni..."


nekem úgy tűnik, h te már a legelején nagyon vehemensen ellenezted a dohányzást és éreztetted, h ez nálad kizáró ok. mivel neki nagyon tetszettél, ezért nem akarta, h ennyin múljon a dolog, szeretett volna jobban megismerni téged így már az elejétől kezdve szabadkozott, ami a cigit illeti. a párod szerintem igenis függő és dohányos (azért ez nem akkora vétek, kérdező, mint a sorozatgyilkosság), csak belekerült egy ördögi körbe, amiből nem tudott kiszállni: abbahagyni nem tudta, az a vonat meg már elment, h bevallja, ő bizony komoly dohányos, így maradt a titkolózás. csak azért írom le, h értsd a dolog pszichológiáját. ettől még bízhatsz benne, szeret téged, épp neked akart megfelelni. csak sajnos ezzel mindketten rosszul jártatok. az a tanulság, h nem kellene ilyen elvárásokat támasztanod.

2012. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!