Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez szakítási ok...

Nálatok ez szakítási ok lenne? A vőlegényemről van szó.

Figyelt kérdés

Nem olyan durva az eset,de mégis bánt.

1 éve vagyunk együtt 1 hónapja jegyesek esküvőt tavaszra tervezzük/tük.

Ő miattam abbahagyta a cigit,megígérte hogy soha többet nem gyújt rá,meg is tette,nagyon büszke voltam rá!

Az elején kb amikor 1 hónapja volt "tiszta",akkor volt egy buli,ahol mégis szívott belőle és egy óriási vita lett belőle,megesküdött,hogy soha többé stb.

Azóta rengetegszer érdeklődtem,hogy bírja,azt mondta állandóan hogy teljesen jól,nem hiányzik neki meg stb.Így fel sem merült bennem ,hogy dohányzik.

Erre ma,amikor kirakott a szüleim lakása előtt bent hagytam a táskám a kocsiban és utánafutottam,még elértem a pirosnál és láttam,hogy rágyújtott.

Nagyon nagyon bánt,teljesen bizalmatlan lettem.

Túlreagálom?


2012. dec. 18. 19:45
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
27%

Nem, nem lenne szakító ok.


Viszont ahogy kiveszem a szavaidból, még nem laktok együtt.

Látod, erre sem derült fény, hogy titokban cigizett, lehetnek még olyan dolgai, amiről nem tudsz/nem vagy vele tisztában és nem biztos, hogy tetszeni fog. És itt nem hazugságokról beszélek most, hanem a másik megismerésére. Írod, hogy tavasszal esküvőt terveztek, én nem kötném össze olyan emberrel az életem, akivel még nem laktam együtt, hisz teljesen más képet kapsz róla, ha pár órát találkoztok vagy 1-2 napot együtt töltötök, mintha együtt élnétek.

2012. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul csinaltad ezt a dolgot, a fuggosegekben az a "mokas", hogy az eg vilagon senki nem segithet, csak az illeto sajat magan. Lehet, hogy par hetig kibirja cigi nelkul a TE kedvedert, te aztan sunyiba rafog gyujtani a SAJAT kedveert-ahogy ez meg is tortent. En a helyedben leulnek vele megbeszelni ezt, es valamilyen komprumisszumot kotni. Egyebkent nalam szakito ok lenne a cigi, de en nem is jovok ossze dohanyossal. (rakkutato leszek, ez nalam becsuletbeli ugy :) ) Ha igy szerettel bele, es o meg nem akar leszokni, csak a te kedvedert probalkozott, akkor ezzel egyutt kell tudnod elni. Mas kerdes, hogy egyutt eles nelkul en sem mennek hozza senkihez...
2012. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
72%
hát én is így voltam, mint te. Azt mondta, hogy lerakta, és mégis rágyújtott, hát össze is vesztem miatta, inkább azért, mert hazudott. :( Egyébként egy esetben vissza is adtam neki a gyűrűt annó, bár akkor némileg illuminált állapotban voltunk mindketten. Ma már nevetünk rajta, és a férjem 3,5 éve letette a cigit, viszont akkor nagyon nem volt vicces.
2012. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!