Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan dobtak ki szenteste a...

Jogosan dobtak ki szenteste a párom szülei? Igazuk van?

Figyelt kérdés

Náluk az a szokás, hogy a szentestét együtt töltik, de idén meghívott a párom, mivel 3 hete haltak meg a szüleim, és így is teljesen magamba vagyok fordulva. Ráadásul így már egyedül lakok, a párom januárban költözik hozzám...


Szóval átmentünk délelőtt, az ebéd után a szülei konkrétan kidobtak, hogy őket egy cseppet sem érdekli, hogy mi történt, menjek haza karácsonyozni. Tudom, hogy nem szeretnek, mert szerintük nem vagyok elég szép, de hát akkor is...

Szóval eljöttem ebéd után, azóta itthon vagyok egyedül.

A párom nagyon összeveszett a szüleivel még ebéd előtt, de ez sem hatotta meg őket, végül átment a keresztapjához..


Mit gondoltok? Nem szeretnek, de ez szerintem kicsit túlzás volt...


2012. dec. 24. 17:38
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
81%
Hívd fel mindenképp és hívd át!!! :) Jól fogjátok magatokat érezni biztosan!
2012. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Mostmár nem hívom.. :(

Meg nem is tudom, nincs pénz a kártyámon, vezetékes meg nincs

2012. dec. 24. 17:45
 13/48 anonim ***** válasza:
93%
3 hete hunytak el a szuleid, s miert nem a rokonokhoz, a nagyszulokhoz mentel pl.? Mi tortent a szuleiddel?
2012. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Mert nem tartjuk a kapcsolatot.

A nagyszüleim is meghaltak már.

2012. dec. 24. 17:49
 15/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak túlzás, undorító, szemét, aljas húzás volt. Ha tudom, hogy a családom nem tűr meg a közvetlen családtagokon kívül senkit az asztalnál, én megyek ahhoz, aki bajban van, legyen akár barát, akár csak egy ismerős, de főleg, ha páromról van szó. Talán részéről is hiba volt, hogy ilyen helyzetbe hozott téged, ha tudja, hogy a szülei nem szeretnek, de amit a ők műveltek... no comment...
2012. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
59%
szia!remélem egyszer te is rájössz majd hogy ez az egész "karácsonyosdi" egy nagy maszlag,amit kényszerböl csinalnak emberek.ha észreveszed majd 28 án már ismét sz.emét és sz.ar lesz mindenki másnak is.érdekes az is hogy mot mindenki szeret mindenkit,ja,2-3 napig.én meg ettöl h.nyok sajnos,az álszentségtöl.
2012. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
64%
Visszahívó sms-t esetleg nem tudsz küldeni? Jaj, ne töltsétek már külön a karácsonyt, mindenképpen az lenne a jó, ha átmenne hozzád.
2012. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
66%

Micsoda aljas verebek a párod szülei.... pont karácsonykor


Ha a párod keres, akkor legyél vele, legyetek együtt.. a két verebet pedig szerintem zárjátok ki az életetekből ezek után tőlem egy képeslapot nem kapnának.


Tudom hogy nem segít sokat, de én azt kívánom, hogy teljen valamennyire jól neked az ünnep!

2012. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Nálunk sose volt "maszlag".

És nem jópofizni mentem át, mindig kedves vagyok velük, pedig 1,5 éve csak bunkóságot kapok vissza.

Nekem ez nem attól függ, hogy karácsony van-e.

2012. dec. 24. 18:02
 20/48 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom igaz-e a történet, de ezek nem emberek, hanem állatok. Az fix! Semmi emberi tulajdonságuk sincs.


Nem is baj ha kidobtak, hozd ki belőle a legrosszabbat. Emlékezz meg a szüleidről.

A párod jól tette, hogy kiállt érted, viszont kár volt az ő fejét leugatni. Hiba volt.

2012. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!