Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan dobtak ki szenteste a...

Jogosan dobtak ki szenteste a párom szülei? Igazuk van?

Figyelt kérdés

Náluk az a szokás, hogy a szentestét együtt töltik, de idén meghívott a párom, mivel 3 hete haltak meg a szüleim, és így is teljesen magamba vagyok fordulva. Ráadásul így már egyedül lakok, a párom januárban költözik hozzám...


Szóval átmentünk délelőtt, az ebéd után a szülei konkrétan kidobtak, hogy őket egy cseppet sem érdekli, hogy mi történt, menjek haza karácsonyozni. Tudom, hogy nem szeretnek, mert szerintük nem vagyok elég szép, de hát akkor is...

Szóval eljöttem ebéd után, azóta itthon vagyok egyedül.

A párom nagyon összeveszett a szüleivel még ebéd előtt, de ez sem hatotta meg őket, végül átment a keresztapjához..


Mit gondoltok? Nem szeretnek, de ez szerintem kicsit túlzás volt...


2012. dec. 24. 17:38
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

160 centi vagy és 40 kiló vasággyal együtt. Mitől lennél férfias?

Ezt nem értem

2012. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Kicsi a mellem, nincs normális fenekem, az arcom elég markáns... :( Sajnos, de hát ez van.

Nem tudok hízni, a sok idegeskedés meg depresszió miatt vagyok ilyen vékony.

2012. dec. 24. 21:18
 43/48 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen utolsó szemétláda indokot sem hallottam még.

Téged is sajnállak,de a párodat is,hogy ilyen érzéketlen gyökerekre "kell" azt mondania,hogy a szülei.

Mindenképpen beszélj valahogy a pároddal,mert te csak neki nem akartál kellemetlen helyzetet okozni,ő meg téged akart megvédeni.

2012. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Hát már csak holnap beszélünk, amikor átjön.

De mindegy, nem fogok ezentúl foglalkozni a szüleivel. Csak ez nekem fáj, mivel neki még élnek, és hát értitek...

2012. dec. 24. 21:22
 45/48 anonim ***** válasza:

Persze.

Nagyon sajnálom ami veled történik,és remélem megoldódik majd a helyzet a pároddal,de én a helyében ha ilyen érzéketlen szüleim lennének tuti pakolnék.

Mert még ha egyszer szét is mennétek(ne legyen így)attól ők még ilyenek maradnak.

2012. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdem, de hogy raktak ki a szülei?
2012. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ez szörnyű. Sztem ahogy tudsz, próbáld meg elérni a barátodat, és mondd el neki, hogy nem akartad elküldeni, de eléggé ki voltál borulva - meg fogja érteni. Valszeg kellett azért egy pici idő egyedül arra, hogy átgondold az egészet. Párod szülei nagyon szemetek, de legalább párod elment tőlük - ez tulajdonképpen neked pont a meccsben, fogd fel így.
2012. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Rettenetesen sajnálom, ami történt :(


Őszinte részvétem! Ilyen fiatalon egyedül maradni, szörnyű :(


A szülei meg undorító dolgot műveltek!

2012. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!