Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan dobtak ki szenteste a...

Jogosan dobtak ki szenteste a párom szülei? Igazuk van?

Figyelt kérdés

Náluk az a szokás, hogy a szentestét együtt töltik, de idén meghívott a párom, mivel 3 hete haltak meg a szüleim, és így is teljesen magamba vagyok fordulva. Ráadásul így már egyedül lakok, a párom januárban költözik hozzám...


Szóval átmentünk délelőtt, az ebéd után a szülei konkrétan kidobtak, hogy őket egy cseppet sem érdekli, hogy mi történt, menjek haza karácsonyozni. Tudom, hogy nem szeretnek, mert szerintük nem vagyok elég szép, de hát akkor is...

Szóval eljöttem ebéd után, azóta itthon vagyok egyedül.

A párom nagyon összeveszett a szüleivel még ebéd előtt, de ez sem hatotta meg őket, végül átment a keresztapjához..


Mit gondoltok? Nem szeretnek, de ez szerintem kicsit túlzás volt...


2012. dec. 24. 17:38
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Tudom, csak nagyon kiborultam. Mindig elfojtom az érzelmeimet, a szüleim halála óta is csak a temetésen sírtam, szóval minden kijött belőlem ma. Bár ebben az a jó, hogy most ilyen szempontból egy kicsit jobban vagyok.


Soha többet nem megyek a szüleihez.

2012. dec. 24. 18:07
 22/48 anonim ***** válasza:
16%

16-osnak!

Amint látod, itt már 24-én sem szeretik egymást, nincs még csak egy kis tolerancia sem a fiuk barátnőjével szemben.

De a fiatalember szivében levő szeretettel is baj van, ha ezek után nem áll a barátnője pártjára, hanem más rokonokhoz megy. Elgondolkodnék azon, kell-e nekem ilyen barát.


Kedves Kérdező!

Fogadd részvétem szüleid elvesztése miatt.

De elárulod, hogyan történt, hogy mindkét szülődet 3 héttel ezelőtt?


Másrészt én egész biztosan úgy intéztem volna, ha mást nem, zsíros-kenyeret készítettem volna magamnak (és aki rám nyitja az ajtót) vacsira vöröshagymával, és nem számítok arra, hogy egy olyan családnál töltsem el ezt az estét, akikről tudom (szülőkről) hogy nem szeretnek.

2012. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Kell ilyen barát, mivel én mondtam, hogy ne jöjjön.


Autóbaleset.

2012. dec. 24. 18:10
 24/48 anonim ***** válasza:
64%

Hány éves vagy? :(

Őszinte részvétem!

Rakj be egy filmet, sírj, egyél csokit, és aludj! Holnap majd megbeszélitek a barátoddal a dolgot!

2012. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

18 vagyok


Csoki van itthon szerencsére jó pár táblával, de nem akarom most ezzel terhelni, a nagy veszekedés óta megy a hasam.:/


Keresek valami fincsi sütireceptet, aztán majd sütögetek.

2012. dec. 24. 18:21
 26/48 anonim ***** válasza:
83%

Tökéletes karácsony!

Most mindenki haragszik mindenkire, mindenki megbántottnak érzi magát. Mindenki úgy érzi, hogy a másik szava, tette, cselekedete az, ami tönkretette ezt a szép napot.


Gyújts egy szál gyertyát, és emlékezz!!! Emlékezz az elmúlt évek karácsonyaira, emlékezz az elmúlt évek szürke hétköznapjaira. Emlékezz azokra, akik biztosan, teljes szívből szerettek, szeretnek, csak éppen most nem tudsz róla. Egész biztosan van olyan ember, aki igazán szeret!


Kívánom, hogy mielőbb békesség költözzön szivedbe, holnap majd lehet hogy másként fogod látni a dolgokat.

Békességet neked!

2012. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
12%
Én a helyedben felhívnám a páromat.
2012. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Először is részvétem a szüleid miatt.

Te nem tudsz oda menni a barátod keresztapjáékhoz?Vagy ha más nem kérj meg egy szomszédot,hogy hat hívhasd legalább fel őt tőlük.

A másik meg,hogy

"Tudom, hogy

nem szeretnek, mert szerintük nem

vagyok elég szép"

Ez most komoly?!!!!!!

Ezek után a barátod helyében elköltöznék,de örökre.

Remélem sikerül majd valamit csinálnod,és (amennyire lehet)Boldog karácsonyt kivánok :)

2012. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
73%

Ez undorító húzás volt a párod szüleid részéről. Nem tudsz vhogy jelezni párodnak,h örülnél ha meglátogatna? Facebook,vmi ingyíen sms.es oldal? Vagy ha privátba megadod a számét még én is irok neki h te kértél meg h irjak és h hívjon fel vagy akármi.


Egyébként merre laksz? Átmennék hozzád,szar lehet egyedül lenni...

2012. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 fallenangel_33 ***** válasza:
micsoda aljas férgek, hogy a szerencsétlenség után még jól beléd is rúgnak....sajnálom, hogy kiborultál és osszekaptál a pároddal - próbáld meg helyrehozni, ha kiállt érted. Az osei meg... hát majd szépen visszakapják az élettol - tudom, hogy kozhelyesen hangzik, de TAPASZTALAT. Fel a fejjel, szorítok, hogy rendbejojjenek a dolgaid!
2012. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!