Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan dobtak ki szenteste a...

Jogosan dobtak ki szenteste a párom szülei? Igazuk van?

Figyelt kérdés

Náluk az a szokás, hogy a szentestét együtt töltik, de idén meghívott a párom, mivel 3 hete haltak meg a szüleim, és így is teljesen magamba vagyok fordulva. Ráadásul így már egyedül lakok, a párom januárban költözik hozzám...


Szóval átmentünk délelőtt, az ebéd után a szülei konkrétan kidobtak, hogy őket egy cseppet sem érdekli, hogy mi történt, menjek haza karácsonyozni. Tudom, hogy nem szeretnek, mert szerintük nem vagyok elég szép, de hát akkor is...

Szóval eljöttem ebéd után, azóta itthon vagyok egyedül.

A párom nagyon összeveszett a szüleivel még ebéd előtt, de ez sem hatotta meg őket, végül átment a keresztapjához..


Mit gondoltok? Nem szeretnek, de ez szerintem kicsit túlzás volt...


2012. dec. 24. 17:38
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
80%

Irtó bunkók párod szülei.

A párodat viszont nem értem, miért nem fixálta le előre, hogy mész? És akkor, ha tiltakoznak, nyilván nem vitt volna.

2012. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
81%

Hát ne haragudj, de ilyen szituációban, mikor tudom, hogy a páromat mennyire megsértette a családom, mondhatott volna nekem bármit, akkor ott vele elindulok hozzá.

Tehát elég fatök.ű a párod, ne haragudj!

De ha ebben a helyzetben, ami azért elég súlyos volt, ez volt a reakció és ő inkább elment máshova, mint hozzád, mit vársz a jövőtől? Anyuci füttyent, te meg minden alkalomnál, problémánál, bárminél el vagy felejtve?

2012. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
ÉN küldtem el!!!
2012. dec. 24. 20:44
 34/48 A kérdező kommentje:

Különben egyáltalán nem így van, ahogy elképzeled. Egyáltalán nem ugrál anyucinak.


Amúgy le volt fixálva, akkor nem tiltakoztak a párom szerint.

2012. dec. 24. 20:46
 35/48 anonim ***** válasza:

Részvétem a szüleid miatt.


Szüleid halála óta laksz egyedül? Előtte szüleiddel laktál?


Miért dobtak ki a szülei? Tudom, hogy vannak nagyon durva szülők. De mondtál esetleg valamit? Vagy tettél? Mit nem szeretnek benned?


Nem lehet hogy az volt a baj, hogy a párod összeveszett a szüleivel ebéd előtt és már az ebéd is feszült volt. Ebéd után meg le akarták vezetni valahogy a feszkót és zavarta őket, hogy ott vagy? Sajnálom.


Hány évesek vagytok amúgy? És dolgoztok már?


Nincs tesód? Mondtad, hogy nem tartod a rokonaiddal a kapcsolatot. Ennek mi az oka? Nem tudnál nagyszüleiddel vagy valami rokonnal összeköltözni egy ideig? Lehet hogy egy rokon biztosabb támaszt nyújtana. Tudom, hogy legjobban a barátoddal szeretnél lenni, csak ez rokonok között szerintem jobban megy.

2012. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

A haláluk óta lakom egyedül.

Idén érettségizem, szóval csak néha tudok diákmunkát vállalni, de több millió ft van félretéve, azt élem fel..

Azt nem szeretik bennem, hogy nem vagyok elég szép, ők sokkal szebb barátnőt akarnak a fiuk mellé.


A barátom 22, ő dolgozik, ezért is fog ideköltözni, hogy fent tudjuk tartani a házat. Eladni nem akarom.


Nem tudom, mi az oka, de nem tartjuk a kapcsolatot. Apa utálta őket, én még nem is találkoztam velük azt hiszem. Valahol Gyulán laknak.

Anyának meg csak 1 olyan rokona van, akivel tartotta a kapcsolatot, de ő New Jersey-ben él.

2012. dec. 24. 21:04
 37/48 A kérdező kommentje:
Illetve van még 3 unokatesóm (ők tesók), a temetésre se jöttek el.
2012. dec. 24. 21:05
 38/48 anonim ***** válasza:

Azt nem szeretik benned, hogy nem vagy szép? Ezt valahogy nehezen tudom elhinni. És miért ne lennél szép?

A párodnak biztos tetszel és ő szeret téged.


Diákmunka mellett tanulsz is?


Rokonokkal nem akarod felvenni a kapcsolatot? Akik a temetésre eljöttek, velük nem beszélsz? Lehet hogy valaki felajánlaná a segítséget. Meg azért ott vannak unokatesódék. Biztos nekik is vannak szüleik és nem hagynának egyedül.


Télleg őszinte részvétem. És sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetben vagy.

2012. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
De én meg biztos, hogy nem fogok elköltözni az ország másik felére csak azért, hogy a rokonoknál élhessek.
2012. dec. 24. 21:11
 40/48 A kérdező kommentje:

Az a bajuk velem egészen pontosan, hogy vékony vagyok.

160 centimhez 40 kg általában. Most csak 38.

A párom így szeret, de a családjuk szerint férfias vagyok.

2012. dec. 24. 21:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!