Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a férfinak...

Miért mondják, hogy a férfinak segítenie kell a házimunkában, gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Én ezt sosem értettem, hogy miért segítségnek hívják sokan, különösen a gyereknevelés részét. Közös az a gyerek, nem? Hol van az előírva, hogy anyuka neveli, és ebben segíthet neki a párja. Nem ketten nevelik a gyerekeket?

A másik a háztartás.

Nekünk nincs gyerekünk a párommal, nem is igen lesz, de nincs olyan, hogy segít a házimunkában, hiszen sehol nincs az előírva, hogy az az én dolgom és abban segíthet.

Mint ahogy azt sem mondja senki, hogy akkor meg a nők, akik dolgoznak segítenek a pénzkeresésben.

Mindketten dolgozunk, beosztottuk, hogy egyik héten én csinálom meg, amit otthon kell, másik héten ő. Nekünk így a jó. Minden további nélkül elfogadom, hogy másoknak meg máshogy jó, csak szeretném megérteni, hogy miért segítségnek hívják a nők, ha a párjuk megcsinál otthon valamit.


2013. jan. 1. 02:16
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
58%

És még mindig ott van az előny hiszen háború esetén a férfi fogja az életét áldozni vagy katasztrófa esetén a nőket és a gyerekeket mentik elsőnek.


BOCCS MI VAAAN? DE NINCS HÁBORÚ. ÉS TUDOD MIT MONDOK ÉN NEKED. HA HÁBORÚ LENNE NŐKÉNT ÉN IS HARCOLNÉK. EZT UGYANANNYIRA JELENTHETEM KI MINT TE. NEHOGY MAR AZERT DOLGOZZON HELYETTED VALAKI MERT HA HÁBORÚ LENNE. NE FELESEGED LEGYEN AKKOR HANEM CSELÉDED. EZ SZÁNALOM ÉRTED...

2021. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
61%

Nem. A nők nem képesek ilyen mértékű felelősséget elviselni és az igazságérzetük is csekélyebb mint a férfiaké.

MARADJUNK ANNYIBAN: EZEK OLYAN TULAJDONSÁGOK AMIK NEM FUGGENEK A NEMEDTOL.

2021. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!