Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm miért fekszik le a...

A szeretőm miért fekszik le a feleségével is?

Figyelt kérdés
2 éve van egy kapcsolatom egy férfival. Egymásnak nagyon fontosak vagyunk legalább hetente találkozunk, bár 350 km választ el bennünket. Nagyon szerelmesnek mondja magát a pasim, de sajnos elkötelezett. Abba még belenyugodnék, hogy tiszteli a feleségét, és nem akarja megbántani, elhagyni, de azt nem tudom megemészteni, ha már belém szerelmes, miért élnek házaséletet, szinte ugyanolyan gyakran, mint azt velem teszi. van olyan, hogy kötelességből?
2009. aug. 26. 21:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
68%

Na hát én még így soha nem háborodtam fel, ennyi tartás van bennünk nőkben??? Egyáltalán miért kell kikezdeni egy nős férfival? Nem gondoltál bele, hogy egy családot tehetsz tönkre? Nem beszélve arról hogy ez milyen erkölcstelen dolog. Na ezért vagyok én féltékeny a páromra mert jön pár ilyen nő akik rákattannak villogtatják magukat, és tönkre is tettek egy kapcsolatot.

Inkább szégyelld magad, de nagyon, egy nulla vagy.

2009. aug. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
89%

Kedves előző válaszoló,

ahogy mondani szokták: kettő ember kell hozzá... ha valaki itt igazán tönkretesz egy családot, akkor nem gondolod, hogy az inkább a férj, aki a felesége mellett keres új kapcsolatot-szeretőt?

Nem mondom, hogy szép dolog elfogadni egy nős férfi közeledését, de nehogy már mindig a "harmadikat" hibáztassuk...!

Benne van itt mindenki: a nős férfi, aki kitekintget a felesége mellől, a "harmadik" személy, aki tudja, hogy a pasi nős, mégsem adja ki az útját, de megkockáztatom, hogy sokszor a feleség is, mert nagyon gyakran ő az oka, ha a férj félrenéz.

Nem ismerem a konkrét esetet, egyáltalán nem biztos, hogy itt is így van, de miért csak egy ember lenne a felelős ezért???

A kérdezőnek: volt hasonló eset az életemben, igaz, a pasi nem volt nős, de 2-3 évig csak 1-2 hetente találkoztunk, én meg vártam, vártam, hogy komolyabbra forduljon. Mindig volt, ami közbejött, amiért lemondta a találkozókat én meg fiatalon és naivan azt hittem, minden OK azért, csak sok a dolga. Aztán rájöttem: ez a pasi nem szeret engem, másra kellek, nem szerelemre. Na, ekkor mutattam meg az ajtót neki és tanultam az esetből. Ha ez a férfi 2 éve hiteget, akkor köszönj el tőle és keress jobbat, aki megbecsül.

2009. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan csak az zavar, hogy lefekszik a feleségével? Az pl. nem, hogy nincs együtt veled ünnepekkor, igazából be sem mutathatod a családodnak, barátaidnak. Mert mégis mit mondasz, ki ő? A szeretőd? Mert másnak sajna nem nevezheted... Hány éves vagy amúgy? Nem hiszem, hogy nem találnál egy hozzád illő pasit, aki mellesleg még egyedülálló is és felvállalja a kapcsolatotokat!

Én is voltam szerető azzal a különbséggel, hogy én nem is akartam több lenni, pedig szingli voltam. Tehát tudtam miről szól a kapcsolatunk, mégis az 1 év alatt amíg együtt voltunk, sokszor megszakadt a szívem, hogy nincs velem reggelente, a szülinapomon, karácsonykor... Végül kiléptem a kapcsolatból, mert már többet szenvedtem, mint ami jó volt. Sajnos eléggé megszerettem.

Amúgy az meg kamu, hogy kötelességből szexel a feleségével! Ha nincs kedve hozzá, meg rossz a házasságuk, hidd el hogy még a feleségnek sem lenne kedve a hancúrhoz! Egyszerűen ez a pasi átver téged és kihasznál. Néha elhinti mennyire szeret, hozzád akar költözni, stb. Aztán, történik vmi? Gondolom nem, mert akkor nem írtál volna ide...

Lépj ki ebből, amíg még nem tesz tönkre teljesen!!!

2009. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
85%
Valamilyen szinten biztos hogy szeret,de elhagyni nem fogja a feleségét,akkor már megtette volna,vagy legalábbis nem volna köztük szexuális kapcsolat.Sajnos tudom mit beszélek,nekem is volt ilyen kapcsolatom, 1,5évig.Állj a sarkadra,állitsd választás elé,vagy te vagy a felesége,és akkor meglátod hogy dönt,ne eggyezz ki semilyen pótmegoldással,semilyen"mejd elválokkal" vagy most,vagy soha,ha nem lép rögtön,lépj ki azonnal te,mert akkor csak hiteget.Van gyerekük?
2009. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy gondolom, ha te leszel neki az állandó kapcsolat, akkor melletted is szeretőt fog tartani. Nincs hozzá közöm, hogy miért kellett nős pasival kezdened, de a véleményem megvan róla.... Mindig is aljas dolognak tartottam az ilyet. A feleség meg kérdezhetné, hogy miért fekszik le veled is... És még ki tudja kivel...
2009. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
74%

Több oka lehet, hogy lefekszik a feleségével: például szereti, megszokta, jó vele a szex, és az indokok közt lehet a kötelességtudat is. Ezzel háríthatja el, hogy gyanús legyen otthon. Viszont az így egyértelmű, hogy nem akarja elhagyni a feleségét, ennek fényében kell vállalnod vagy nem vállalnod a kapcsolatot. És mivel nem akarja elhagyni, így butaság azon kiakadni, hogy lefekszik a feleségével. Ezzel nem csal meg téged.

Közben meg van egy párod, akivel összeköltöznél? Na, ez így már elég durva. Ha te azon problémázol, hogy a szeretőd mit csinál a feleségével, akkor nem kellene még egy negyedik félt is bevonni a játékba. Vele viselkedhetnél egyenesen. Meg hogy ennek fényében nem tudod, hogyan dönts? Mert ha nem élne nemi életet a szeretőd a feleségével, akkor nem költöznél össze a pároddal? Akivel nem is vagytok házasok, közben te megcsalod, pedig könnyedén szakíthatnál még vele, mielőtt abban a helyzetben nem találod magad, hogy már a férjed és gyereked van tőle (vagy épp a szeretőd gyerekét neveli sajátjaként).

2009. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
79%
Azért fekszik le vele mert a felesége téged pedig kihasznál amikor kedve tartja.
2009. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%
Én többre tartom magam mint, hogy sokadik szeretője legyek egy férfinak. Biztos nem hiszed el hogy te voltál az első.
2009. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
86%

Kulturális okok miatt hisszük, hogy egy pasinak csak egyetlen szerelme lehet egyszerre. Az arab pasiknak egyszerre több feleségük is lehet, ők semmi ellentmondást nem látnak. Minden bizonnyal mindet "drágám"-nak szólítják.

A már felépített egzisztenciát, főleg a gyerekeket nem hagyja ott könnyen egy pasi. A feleségével minden bizonnyal elég jól elvan, nincs oka válni, túl sokba kerülne. Te "gazdagítod" az életét.

Szerintem ne akarj egy működő családot szétszakítani. A lelkiismeretfurdalás nem hagyna boldognak lenni. Ez a pasi nem menekül otthonról.

2009. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
90%
Biztos szerte, de az asszonyt is! Nem fog lemondani egyikőtökről se, ha nem muszáj. De ha döntenie kell, akkor a feleségét választja. Vagy kell így, vagy hagyd a fenébe!
2009. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!