Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm miért fekszik le a...

A szeretőm miért fekszik le a feleségével is?

Figyelt kérdés
2 éve van egy kapcsolatom egy férfival. Egymásnak nagyon fontosak vagyunk legalább hetente találkozunk, bár 350 km választ el bennünket. Nagyon szerelmesnek mondja magát a pasim, de sajnos elkötelezett. Abba még belenyugodnék, hogy tiszteli a feleségét, és nem akarja megbántani, elhagyni, de azt nem tudom megemészteni, ha már belém szerelmes, miért élnek házaséletet, szinte ugyanolyan gyakran, mint azt velem teszi. van olyan, hogy kötelességből?
2009. aug. 26. 21:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
85%

Mert Te szerető vagy. Veled azért fekszik le . Erre vannak a szeretők. Plusz szexre. A feleségével pedig azért fexik le, mert a felesége.

Nem csodálnám, ha több városban is lenne szertője. Ha ennyit utazik. Arra jó, hogy nő tőle a férfiúi önbecsülése. Azért mondja hogy szerte, mert ezt akarod hallani

2009. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
82%
És el is mondja?
2009. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
96%
az én párom két és fél év után hagyta el az élettársát. Igaz ott gyerek is volt. Azóta már a felesége vagyok. nem értem miért állandóan a szeretőket kell szídni, hiszen mindenhez két ember kell. Én azt vallom, ha egy kapcsolatban minden oké, ott egyik fél sem kacsingat másfelé. Ha valaki eljut odáig, hogy kell neki valaki más, akkor abban a párja is ugyanúgy hibás.
2009. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
74%
Azért fekszik le a feleségével, mert szereti (hacsak nem kényszerítették fegyverrel a házasságába). Veled meg csak a szex-izgalom-kaland miatt. Mint ahogy te vele -hiszen téged sem az zavar, h nős, csak az, h szexel mással is.
2009. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
90%

Kedves,ez egy klasszikus helyzet:azt hazudja,hogy nem szereti a feleségét,de el nem hagyná a kedvedért.

Tudom,hogy szereted,de minél előbb keress helyette egy független hapsit,aki csak a tiéd.

Minden nős férfi azt hazudja,hogy szeret,meg nem él jól a feleségével(miért is nem hagyja akkor ott,főleg hogy vagy neki Te?).Kamuzik mind,csak a kalandot keresik.

2009. szept. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy már te legyál kiakadva!
2009. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
63%

Ha két ember szereti egymást nem tart magának még egy embert. Sem a feleségével nem tisztességes, és ha lenne egy kis agyad, rájönnél, ha igazán szeretne elválna a feleségétől és veled lenne. Nem azzal bántja meg, hogy ott hagyja, hanem hogy átbaxsza a fejét.

A te részedről meg undorító, hogy a szerelem mögé bújva belemászol egy családi életbe. A tartásod egyenlő a nullával, arról meg nem is szólva, hogy mindezt lelkiismeret furdallás nélkül teszed. Majd mikor a te hátad mögött teszi ugyanezt meg egy férfi, majd akkor rájössz mit tettél.

Meg is érdemlitek egymást.

A feleséget sajnálom, mert szerintem ő nem is tud erről, max azthiszi hogy üzleti ügyben megy el a pasi. Amúgy meg egy férfi 100 km-t is megy egy pi.náért. Aztán haza a családi kényelmes melegbe.

Kb,ennyit is érdemelsz. Egy dugást...

2009. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon egyszerű a válasz, azért fekszik le vele, mert a felesége. Te meg jó messze vagy, és csak akkor kellesz neki, ha épp nincs ott a felesége. Tiszteletből senki nem marad benne egy rossz házasságba. Ez duma... Nem bántani akarlak, csak felnyitni a szemed. Keress egy pasit, akinek Te vagy az egyetlen.
2009. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
67%
Természetes, hogy lefekszik az asszonnyal. Te azért kellessz, hogy legyen valami izgalom is, és hogy tud ő hódítani. Vagy azért, hogy a hosszú unalmas üzleti út ne legyen olyan unalmas. Az ingyen szállással-vacsorával meg spórol egy kicsit az otthoni konyhára. Rendes férj, végül is.
2009. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szeret Téged, végülis miért ne szerethetne! Nagyon nehéz ezt így látatlanba megmondani!

Lehet azért fekszik le vele, mert ha nem tenné az asszony megérezné, hogy vmi nincs rendben vele, s netán gyanakodna! Lehet ezt nem akarja a pasid, fél lépni vmerre! De az is lehet, hogy marha jó a feleségével az ágyban, nagyon szereti őt, csak egyszerűen nem bír a farkával és más nő is kell neki!

Én csak azt nem értem, hogy miért mondja el neked, hogy a feleségével is szexel, sőt még azt is, hogy milyen gyakorisággal! Simán letagadhatná, hiszen úgysem tudnád meg! Úgyhogy emiatt nem lehetne azt mondani, hogybhülyítene Téged!

2009. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!