Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm miért fekszik le a...

A szeretőm miért fekszik le a feleségével is?

Figyelt kérdés
2 éve van egy kapcsolatom egy férfival. Egymásnak nagyon fontosak vagyunk legalább hetente találkozunk, bár 350 km választ el bennünket. Nagyon szerelmesnek mondja magát a pasim, de sajnos elkötelezett. Abba még belenyugodnék, hogy tiszteli a feleségét, és nem akarja megbántani, elhagyni, de azt nem tudom megemészteni, ha már belém szerelmes, miért élnek házaséletet, szinte ugyanolyan gyakran, mint azt velem teszi. van olyan, hogy kötelességből?
2009. aug. 26. 21:28
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
88%

elég sok sztorit ismerek szeretőkről.


van, aki 20 éven keresztül szerető és jól érzi magát ebben a szerepben. és van aki ugyanennyi ideig szenved és mégsem változtat.


egy barátomnak több, mint 10 éve van szertője. már 8 éve próbált szakítani a párjával, megmondta hogy van szeretője. a csaj kivágta a hisztit és közölte, hogy öngyilkos lesz, ha otthagyja, mert rajta kívül nincs senkije (nincs gyerek). akkor 2 hónapra megszűnt a kapcsolat a szeretővel. de csak 2 hónapig és újra kezdődött minden. a szerető szenvedett és a barátom is. egy szép napon a szerető elkapta a csajt egy buszmegállónál és szeretett volna beszélni vele. mondta neki, hogy még mindig együtt vannak. de a csaj annyitt mondott, hogy "hagyjon engem békén, én nem ismerem magát" és elszaladt. ennek 7,5 éve. azóta is együtt lakik a barátom a párjával és hetente 2x van a szertőjével, ahol tud ott segít neki. és igen, szeretik egymást.


tehát a te szituációd sem jelenti feltétlenül azt, hogy nem szeret téged. és saját tapasztalatból mondom, hogy igen, vannak olyan emberek, akiknek nagy a szívük és képesek több embert szeretni. nők is és férfiak is.


neked kell eldöntened, hogy tudsz-e egy ilyen szituval élni. ha nem, akkor változtass. tudom, hogy nem egyszerű.


sok boldogságot kívánok.

2009. szept. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
92%

Valóban vannak férfiak, akik képesek egyszerre 2 nőt is szeretni. Az is lehet, h. a barátos téged egyenlőre jobban szeret, és a feleségével azért fekszik le, mert egyrészt már összeszoktak, ismerik egymás örömszerzési módjait, szóval jólesik neki vele lenni. a pasiknak ehhez nem kell szerelem. De az is biztos, h. nincs az a házasság úgy megromolva, h. elhagyja őt. Ha nem akarja, h. gyanút fogjon, ha nem hagyta el 2 év alatt, hidd el, már nem is fogja. Lehet, h. ilyen a pasi személyisége, fél a konfliktustól, jó neki a családi kényelem, sokat vesztene anyagilag, a felesége körberajongja, kiszolgálja, stb.

Azt kell eldöntened, akarod-e így leélni az életedet, akarsz-e minden családi ünnepkor nélküle lenni, stb. Mert hidd el, ez a szitu, ha a pasin múlik, még évekig elhúzódik, örökké csak hitegetni fog, ha nem kényszeríted választásra.

Persze, ha jó neked ez a megalázottság, akkor fogadd el, így, ahogy van.

2009. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Tart még a kapcsolatotok?
2009. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Igen, tart. Úgy-ahogy. Én mondom neki, ne jöjjön többet, ő meg sír a telefonba, hogy ne zavarjam el magamtól, mert nem tud nélkülem élni. Néha bejelentkezés nélkül is beállít.
2009. okt. 22. 08:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!