Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm miért fekszik le a...

A szeretőm miért fekszik le a feleségével is?

Figyelt kérdés
2 éve van egy kapcsolatom egy férfival. Egymásnak nagyon fontosak vagyunk legalább hetente találkozunk, bár 350 km választ el bennünket. Nagyon szerelmesnek mondja magát a pasim, de sajnos elkötelezett. Abba még belenyugodnék, hogy tiszteli a feleségét, és nem akarja megbántani, elhagyni, de azt nem tudom megemészteni, ha már belém szerelmes, miért élnek házaséletet, szinte ugyanolyan gyakran, mint azt velem teszi. van olyan, hogy kötelességből?
2009. aug. 26. 21:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
97%
Miért fekszik le a feleségével? Ez miért zavar Téged? Sz*r érzés, hogy "megcsalnak"? Nem kell mindig elhinni azt, amit a pasasok mondanak. Te azt szeretnéd hallani, hogy szerelmes beléd, hát akkor azt mondja, és kész. Anno én is feltettem a nagy kérdést a férjemnek, miután hancúrozott már hónapok óta valakivel, de itthon is remekül megvoltunk az ágyban, hogy akkor most kit csal kivel? És vajon a kedves tudja-e, hogy megcsalja? Háát, csak húzta a száját. De szíved joga azt is elhinni, hogy igen, kötelességből bújik össze a feleségével.
2009. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak hiteget.
2009. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is.Ne legyél ilyen naiv! Ez az egész szerelmi háromszög nagyon lealacsonyito.Legyen benned annyi tartás,hogy inkáb egyedül vagy,mint egy nős emberrel.. igaza volt annak,aki azt mondta,ha téged szeretne,otthagyná a feleségét. Igy se te,sem a a felesége nem jár jól,a pasas viszont annál inkább.Egyszerre két nőr kurogathat mert mindkettő túl hülye ahhoz,hogy otthagyja..

Nem akarlak megsérteni,ne értsd félre.

2009. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
tehát senki szerint nem szeret ő engem?
2009. aug. 26. 22:08
 15/44 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretne nem várt volna két évet. Már az első hónapokban tépett volna hozzád a feleségétől végleg. Ez van.
2009. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy szeret, de nem te vagy neki a fontosabb! Valószínűleg a távolság és az utazgatás neki biztonsásgi okokból is kítűnő. H vannak gyerekei akkor amiről lehet hogy te nem is tudsz és szereti őket akkor végképp nem fog ellépni egy nő miatt, ráadásul ha szeretkezik a feleségével is akkor úgymond normális házasságban él és te vagy benne a hiba csak azzal, hogy gondolom vmi chatoldalon belédhülyült...de írni sokkal könnyebb és úgyvett idegennek elmondani a stexuálkis vágyait mint a feleségének és gondolom te teljesíted neki azt amit otthon nem mert előhozni. De mindegy is... tedd fel magadnak a következő két kérdést:

1.: Ha lesz férjed, szeretnél átverve lenni és osztozni a férjeden?

2.: Meddig szeretnél szerető lenni, és megalázottként élni, hogy veled elvan pár órát majd visszatér a jó meleg családi fészekbe, ahelyett h vki mellett boldog legyél aki csak a tiéd, érted ébred fel és tesz mindent?

2009. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
96%
Ez a 2 év rengeteg ,ennyi idő alatt simán leszűröd,hogy mennyit jelentesz neki.Én magamból indulok ki,és már rég elkergettem volna,mert ez szó szerint megalázó helyzet lenne rám nézve..de te tudod.
2009. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
83%

Remélem gyereke nincs.Vélemény rólad is meg van.Remélem ha egyszer neked is lesz férjed,akkor az is tart majd szeretőt.

Mond meg neki ha igazán szeret,akkor váljon el,és csak akkor folytatod vele a kapcsolatot.

Írd majd meg hogy elváll-e.

2009. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
83%
Ne feledd: te csak egy szerető vagy. addig meg mindent le kell nyelned és kuss a neved. kegyetlen tudom, én is voltam szerető, de ez már csak ilyen.
2009. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
83%
Én meg azt nem értem, hogy ha téged szeret, akkor miért is nős még? Ja, mert csak mondja, hogy téged szeret. Mi értelme neked nős férfival lenni? Úgysem fog elválni. Meg mi az, hogy kötelességből? Te vagy a szerető és még azt akarod megmondani, hogy a feleségével ki mennyit legyen? Nézzél már magadba!
2009. aug. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!