Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom életképtelen, szerinte...

A húgom életképtelen, szerintetek mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Akkora ökörségeket csinál, ami szerintem minden más embernek alap, hogy nem úgy csinálja. Annyira béna, hogy az már szó szerint fáj...

Ráadásul ilyenkor a családom oltogatja, üvöltöznek vele, hogy hogy lehet ekkora h*lye, szóval azért sajnálom is..


De mit lehetne tenni vele? A zokniját sem tudja sokszor rendesen felvenni, ha meg normálisan megmutatom neki, akkor kicsapja a hisztit és elkezd bőgni.

Az előbb megkértem valamire, erre úgy elrontotta, hogy 1 órámba telt, amíg rendbe hoztam. Pedig direkt azért kértem, mert tanulnom kellett volna... Egyetlen egyszer kértem meg és ez lett.. -.-


2013. jan. 9. 18:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor a gond többnyire a hozzáállásból fakad.Ha nem hiszed olvass Freud-ot.
2013. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
hány éves
2013. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Na de semmi sem érdekli? Mondjuk bele van őrülve a számítógépbe már vagy 3 éve...

És tényleg egyre rosszabb. Annyira hétköznapi dolgot kértem tőle, és elrontja.. :S

2013. jan. 9. 18:04
 4/37 A kérdező kommentje:
13
2013. jan. 9. 18:04
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Szia, hány éves?

Amúgy lehet, hogy szegénnyel már annyit kiabáltak, hogy emiatt rontja el, szerintem rendesen megcsapja ez az önbizalmát is.

2013. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
És halál komolyan mondom, hogy ma szóltam neki, hogy zárjon vissza rendesen valamit, erre elkezd nekem bőgni
2013. jan. 9. 18:05
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
13 éves, most kezd kamaszodni :-) lehet, hogy ezért ilyen kis nem törődöm, szerintem kinövi, de mindenért nem kell vele kiabálni
2013. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, velem is ezt csinálták és nekem is kevés az önbizalmam, mégsem vagyok ekkora szerencsétlenség.. :S
2013. jan. 9. 18:06
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem őt bántja a legjobban hogy ilyen ügyetlen. Ne ordítsatok vele, csak az önbizalmát zúzzátok szét.
2013. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nekem is nehéz megállni, hogy ne kiabáljam le, tényleg hihetetlen dolgokat csinál...
2013. jan. 9. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!