Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom életképtelen, szerinte...

A húgom életképtelen, szerintetek mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Akkora ökörségeket csinál, ami szerintem minden más embernek alap, hogy nem úgy csinálja. Annyira béna, hogy az már szó szerint fáj...

Ráadásul ilyenkor a családom oltogatja, üvöltöznek vele, hogy hogy lehet ekkora h*lye, szóval azért sajnálom is..


De mit lehetne tenni vele? A zokniját sem tudja sokszor rendesen felvenni, ha meg normálisan megmutatom neki, akkor kicsapja a hisztit és elkezd bőgni.

Az előbb megkértem valamire, erre úgy elrontotta, hogy 1 órámba telt, amíg rendbe hoztam. Pedig direkt azért kértem, mert tanulnom kellett volna... Egyetlen egyszer kértem meg és ez lett.. -.-


2013. jan. 9. 18:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
nem kell eloltani, gondolom azért kérdez.... gondolom nem tudja hogy beteg. el kéne vinnetek valami fejlesztöpedagogushoz. annyi mindent hallottam már. pl ha nem mászik a gyerek kicsinek akkor az egy csomo dolgot gátolhat. kollegám elvitte vmi fejlesztöhöz és tök jol van a agyerek. vigyétek el valahova!!
2013. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
92%

Igen, bármennyire is otromba a kérdező stílusa, valószínűleg ő is csak egy gyerek, aki ráadásul ezt látta a szüleitől. Én úgy látom, hogy nem rosszindulatú, csak nem érti a kislányt.


Szívből sajnálom a húgát, szegényke nem így kéne, hogy éljen, ez borzasztó. :(

2013. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rosszindulatú, de ez sajnos az igazság. Körülírhattam volna, de akkor is ez van...


Csak egy kérdés: neked mennyi kedved lenne beszélgetni vele úgy, hogy 1,5-2 éven keresztül csak "húzzál már ki innen"-t hallottál volna tőle, amikor beszélgetni szerettél volna?

2013. jan. 9. 20:24
 34/37 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, legalább most próbáld meg megérteni, hogy a húgod nem tud ezzel mit kezdeni. Valószínűleg van valamilyen betegsége, vagy a törődés hiányától visszamaradt a fejlődésben, de hidd el, egy 13 éves kislány se csinál ilyesmit, ha normális a környezete és normálisan beszélnek vele. Ha valóban beteg, azon éppúgy nem tud egyedül segíteni, mint azon, ha influenzás vagy ha eltöri a lábát.
2013. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, majd kinövi.
2013. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
88%

Vagy te reagálod túl, vagy van valami problémája, amin segíteni kellene, esetleg orvosilag.

Te meg rosszindulatú vagy, akár tetszik, akár nem. Azon is segíteni kellene.

2013. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Szerintem a legidálisabb egy teljesen új NORMÁLIS család kellene, nem olyan ordibálógép érzéketlen szülökre (akik ráadásul arra is képtelenek, hogy segítsenek annak a szerencsétlen gyereknek leküzdeni a nehézségeit), és egy érdektelen testvérre.

Amúgy szerintem inkább meg kéne próbálni segíteni rajta, akár szakember segítségével rajta, és nem csak azt hajtogatni, hogy úgy sem éri meg.

2013. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!