Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom életképtelen, szerinte...

A húgom életképtelen, szerintetek mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Akkora ökörségeket csinál, ami szerintem minden más embernek alap, hogy nem úgy csinálja. Annyira béna, hogy az már szó szerint fáj...

Ráadásul ilyenkor a családom oltogatja, üvöltöznek vele, hogy hogy lehet ekkora h*lye, szóval azért sajnálom is..


De mit lehetne tenni vele? A zokniját sem tudja sokszor rendesen felvenni, ha meg normálisan megmutatom neki, akkor kicsapja a hisztit és elkezd bőgni.

Az előbb megkértem valamire, erre úgy elrontotta, hogy 1 órámba telt, amíg rendbe hoztam. Pedig direkt azért kértem, mert tanulnom kellett volna... Egyetlen egyszer kértem meg és ez lett.. -.-


2013. jan. 9. 18:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%
biztos te vagy a tökéletesség mintaképe.
2013. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
kamasz... ennyi az egész. bár a zoknit nem tudja felvenni fura ezt egy ovistol vártam volna. de az összes hisztije a kamaszkor. ennyi. az én hugom 10 éves és ugyanezt csinálja. föleg ha tanulni kell anyuval. folyton azt hajtogatja h nem érti nem érti de azt se hagyja hogy anyu segitsen(de akkorse értem) és csapkod és süt belöle agyilkos indulat) de ez teljesen normális én is ilyen voltam. még csak most kezdte? pár év és kinövi.
2013. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, de ha tudnád, miket csinál... Nem szeretném leírni, mert nekem gáz..
2013. jan. 9. 18:08
 14/37 A kérdező kommentje:
Na igen, ez egy nagyon ismerős szituáció! Elmagyarázom neki, erre hisztizik, otthagyom, majd szenved még vele 1-2 órát, amíg rájön arra, amit elmagyaráztam.
2013. jan. 9. 18:09
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Szállj le róla. Ennyit.
2013. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Napi 2 szót szólok hozzá jelenleg... Ma mondjuk többet, mert meg is kértem valamire.
2013. jan. 9. 18:10
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a zokniját sem tudja 13 évesen rendesen felvenni, akkor ott baj van, mégpedig pszichés eredetű. Lehet, hogy azért hisztizik és sír, mert őt is frusztrálja a tehetetlensége illetve a bénázása.
2013. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
79%

minden ember más. nézd én egy szürke egér voltam akire ha csunyán néztek elbögtem magam. soká találtam barátokat és soká nyiltam meg.viszont mikor elegem lett lázadtam 13 éves koromban. akkor nyilt ki a szám.hüyleséget mondjuk nem csináltam ahpoz tulságosan csendesörült voltam de mai napig sérelemként élem meg amiket apám a fejemhez vágott. 26 vagyok már. én nem felejtek. a másik hugom is hisztis volt tiniként de ö egy békésebb ö nem üvöltözött ö késöbb inkább békéltetett mindnekit. a mostani emlitett 10 éves hugom??? az egy ufo.

kicsi korátol kezdve egy öntudatos makacs, hisztis, akaratos kölyök. az yilenek szoktak nagyként elszállni ha nem vigyázol rá. egy igazi diva már most.

volt hogy leszökött anyuhoz a munkahelyére ugy h kimászott a keritésen. volt 6-7 éves?

ha apám leüvölti a fejét még elé is áll és emelt fövel visszaugat. nem érdekli semmi ö nem vesz fel semmit sérelemként nem megy el bögni ha leüvöltöd mint én. ilyen a természete ilyen jellem. mindenki más. a te hugod még lehet h ennél is örültebb.

2013. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
63%
ja és arrol ne is beszéljünk hogy a suliban ö a világ közepe mindne hüyleségben benne van és ocsmányabb a szája mint egy kocsisnak. lehet a neveltetésre fogni de nem igy van. nem lehet vele mit csinálni. a beszédet meg nyilván sulibol tanulja mert mi nem beszélünk igy.
2013. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ember folyton azt hallja, hogy mekkora h.lye, mekkora egy szerencsétlenség, mennyire életképtelen, el is fogja hinni. Nem csak a kamasz, a felnőtt is így múködik. És miután elhitte, mennyire egy balf.sz, az is lesz. Szóval gratulálok a családtagoknak, a környezetének, nagyon ügyesen nullára redukálták a gyerek önbizalmát. Olyannyira, hogy nem csak elhitte, milyen béna, hanem az is lett. Ügyes húzás. :-/
2013. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!