Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok ez már egy kicsit a...

Nem sok ez már egy kicsit a barátnöböl? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Lányom (15 éves) nyár ota hoz egy kis barátnöt ide hozzánk, ugy hogy itt is alszik ( ö is 15 ) elöször csak 2-3 hetente, most már lassan minden héten 1x itt alszik, elöször gondoltam aranyos, elvált szülök, had legyen itt, de most már kezd kinos leni, reggel munka, korán kelés, ök meg ütik a
2009. aug. 28. 18:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintem maximálisan igazad van, pedig nem vagyok anyuka, 18 éves vagyok, de akkoris igy gondolom! Egyébként ugyanez a helyzet, a hugom barátnője, már évek óta heti rendszerességgel alszik nálunk. Nagyon idegesitő, hogy amikor éppen beteg valaki, vagy családi feszkó van, a kiscsaj akkor is ittalszik. Ráadásul meg se kérdezik előre, hogy itt alhat e, csak hazaérnek este 10körül a parkos trécselésből, és ugrasztják anyámat, hogy akkor hozza a szivacsot, ágyneműt stb, mert xy ittalszik. Én komolyan sokszor már üvölteni tudnék. A legrosszabb, hogy a párom (2 éve vagyunk együtt), még egyszer se aludt nálunk, bezzeg a hugom barátnője állandóan nálunk lebzsel, mondván, hogy ő lány neki lehet pff...

Nálunk anyám egyébként hallgat, de látszik, hogy mostmár őt is idegesiti, hát még apámat! De én a helyedben biztos fellépnék. Itthon is kiosztottam volna már őket ha anyám helyében lennék.

2009. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Na beszéltem a lányommal, ma még itt alhat, ha csendben lesznek, de ha jön a suli itt ez nem lesz !

Rá kell kapcsolni tanulás, stb,,,,, nem azt mondom,h. nem lehet itt a barátnö de nem ilyen sürün, hát meglátjuk.

2009. aug. 28. 19:43
 23/36 A kérdező kommentje:
19.34: na akkor te látod azt amit én érzek néha, nekem is most telt be a pohár, és most is engedtem, ma sem akartam hogy maradjon, de már ne fog elmenni, de beszéltem a lányommal, remélem rendben lesz. Nem tudom
2009. aug. 28. 19:46
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszélgethetnél a vendég kislánnyal, hogy mi a helyzet otthon, miért nem a családjánál alszik. Minden tiszteletem a türelmes és toleráns szülőknek, én bizony ezt nem engedném. Meg aztán azt is érdekes lenne tudni, hogy az ő szülei mit szólnak ehhez.
2009. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Igen erre én is kiváncsi lennék, mit szolnak a szülei? az én lányom 3x volt ott egész nyáron, de anyukát sajna nem ismerem.
2009. aug. 28. 20:43
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kislány egyszerűen illetlen és fogalma sincs arról, hogyan kell viselkedni ilyen esetben. Muszáj lesz neked közbelépni és szépen hazaküldeni. Attól még nem leszel rossz anya, ne félj, de rendet kell tenni magad körül!
2009. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
20 44 : teljesen igazad van, ma is haloota (szerintem ) h. mondtam a lányomnak hogy inkább menjen haza, majd alkut kötöttem a lányommal h. maradhasson, igazad van, kicsit nem érti meg miröl beszélek.
2009. aug. 28. 20:52
 28/36 A kérdező kommentje:
De érdekes most csendben vannak, na lassan megyek aludni, na majd megirom mi történt éjszaka, márhogy rájuk kellet-e szolni, mindenkinek köszönöm a válaszát.
2009. aug. 28. 21:08
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyedül neveled a lányodat?
2009. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Van egy párom 10 éve, de nem ö az apuka, elváltam 11 éve.

Hát este csendben voltak, most nem volt ricsaj.

De azért, ritkitani kéne a dolgokat, mert jön az iskola. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2009. aug. 29. 07:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!