Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok ez már egy kicsit a...

Nem sok ez már egy kicsit a barátnöböl? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Lányom (15 éves) nyár ota hoz egy kis barátnöt ide hozzánk, ugy hogy itt is alszik ( ö is 15 ) elöször csak 2-3 hetente, most már lassan minden héten 1x itt alszik, elöször gondoltam aranyos, elvált szülök, had legyen itt, de most már kezd kinos leni, reggel munka, korán kelés, ök meg ütik a
2009. aug. 28. 18:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mar megoldodott a problemad, de azert en itt halkan megjegyeznek valamit, amit lehet hogy sokan elitelnek.

Az en apam egy duhongo alkoholista allat volt.

Kiskoromban volt egy baratnom akinel neha ottaludtam, amikor mar egyszeruen nem birtam itthon.

Mindig arra vagytam hogy olyan csaladom legyen, mint neki, normalis szulokkel, egyszeru csaladi vacsikkal, tarsasjatekkal, meg mindennel ami egy sima atlagos normalis csaladi eletebe belefer.Az anyukaja egy nagyon jofej no volt, legalabbis en nagyon szerettem, es mindig normalisan tisztelettudoan viselkedtunk amikor nalu voltunk,aztan egyszer megkerdezte tolem, hogy miert mindig en alszok ott naluk es az o lanya sosem nalunk, es hogy neki mar kicsit elege van a "haverkodasbol" es menjek szepen haza aludni.Aztan masnap a baratnom mondta, hogy az anyja azt mondta hogy tobbet nem aludhatok naluk, meg ugya altalaban nem mehetek hozzajuk.Akkor voltam kb 13 eves.Hat nem tudtam ra mit mondani.15 evesen volt a 2.ongyilkosaagi kiserletem.

O volt a legjobb a baratnom, az egyetlen akivel el tudtam felejteni az otthoni poklot, es miutan az anyja eltiltott minket egymastol egyszeruen senki mas nem volt akinek szegyen nelkul elmondhattam volna mi van otthon.

Szerintem beszelgess a lanyoddal, hogy valoban csak "hulyulnek" vagy esetleg a kiscsaj mar nem bir otthon lenni es ezert menekul...ha igy van akkor ertesitsd az illetekeseket hiszen o meg gyerek, es lehet hogy sokat segithetnel neki...

2009. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom hogy igy alakult az életed, komolyan, meg fogom kérdezni a lányom e téren.

Lehet igazad van, de ha igen akkor is ez nem megoldás arra hogy itt legyen minden hétvégén, gondolj sak bele abba, egész héten dolgozunk, nekünk is kéne egy kis pihenés, stb... nem itélem én öt el, eddig sem tettem.Ezután sem fogom, majd megkérdem a lányom mi a helyzet náluk, valamiképp segiteni kell rajta ha ez igy van, de nem az a megoldás, hogy itt legyen állandóan, köszi a válaszod amugy.

2009. aug. 30. 11:32
 33/36 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim nem engednének ilyesmit, és ezt én is tiszteletben tartom. Mert azért az embernek csak más, ha egy idegen ott van, nem tud pihenni, és azt csinálni amit akar. Szerintem lehetnél kicsit szigorúbb. :)
2009. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Igazad van most egy kicsit bekeményitek mert ugye már tanulni is kell, most a héten biztos nem lesz ittalvás, ezt már megbeszéltük a lányommal.
2009. szept. 4. 13:02
 35/36 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! ott aludt a lányod barátnője? kiszedted lányodból a mi ujság a kislányéknál otthon?
2009. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Most hétvégén volt itt a barátnö, de csak délután, igy nem aludt itt, mert neki is tanulni kell ugye, lányom elmesélte hogy most válnak a szülei, költözés elött állnak, szerintem akkor itt lehet a gond, ezért szeret itt lenni, anyukával költözik, tehát igy egy kicsit utólag megértem, köszi érdeklödésedet.
2009. szept. 7. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!