Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetetlen vagyok. Senki...

Abbiggéll kérdése:

Tehetetlen vagyok. Senki segítségére nem számíthatok. Mit tehetnék, hogy megoldam?

Figyelt kérdés
Idegileg tönkre ment vagyok, ha össze veszek a párommal,dühöngök,neki megyek,magamat is ütöm,sokszor az öngyilkosság is rámtör, sex sem müködik,szerintem a felsoroltak miatt. mit tegyek,h ne legyek ilyen...
2013. jan. 16. 11:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Dobd ki!!! Az előző párom ilyen volt, évekig könyörögtem neki, hogy ha már amúgy is kivagyok, ne tegyen már rá még egy lapáttal, és ha netán elkísérne orvoshoz, az maga volna a tökély... de sosem jött, csak hozott mindenféle nyugtatókat. Tényleg, sokkal jobb egy leszedált barátnő, mint egy normális.

Végül felvettem a kapcsolatot egy régi barátommal, aki eleinte neten keresztül segített, aztán találkoztunk, összejöttünk. És ennél jobb nem is történhetett volna velem! Húzza ugyan a száját, ha hajnalban kell, de mindig elvisz orvoshoz, ott van velem, úgy vigyáz rám, ahogy soha senki még. Kár, hogy nem évekkel korábban hagytam ott az előző párom, aki ugyan állítólag mindennél jobban szeretett, mégse tudott segíteni.

2013. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Meg van két gyermekem is... ők ugy érzem nemsejtenek semmit abbol,h ,bolond, vagyok. de milesz ha beutal esetleg több napra a doki valahova? őket nem veszítem el? ők a mindenem, ugyérzem,h eddig miattuk nemcsináltam még semmi hülyeséget. néha velük szemben is elborul az agyam,de testileg ritkán csapok, inkább kiüvöltöm magam,és utána megyek oda hozzájuk bocsánatot kérni... lelkiismeretfurdalásom van,ha felemelem velük szemben a hangom.
2013. jan. 16. 12:53
 13/35 anonim ***** válasza:

Miért veszítenéd el?


Bárki lehet beteg. Attól, hogy neked nem testi, hanem lelki problémád van (bár én egy hormonbetegséget, mondjuk strummát sem zárnék ki), attól még lehetnek gyerekeid.


Ha beutalnak, akkor kivizsgálnak és kész.

A szülés utáni depressziósoktól sem veszik el a gyermeket és a gyermekágyi pszichózisosok is hazamehetnek a gyermekükhöz miután meggyógyultak.

2013. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Tudom,h szeret és én is szeretem őt,kidobni nemtudnám. bár ez a szenvedés sem jo. ezért rossz,h lelkileg nincs mellettem.
2013. jan. 16. 13:29
 15/35 anonim ***** válasza:
Old meg úgy,hogy nem a párod által akarod magad kezeltetni,hanem magadat fogod kezeltetni.Ha neked ez a helyzet ilyen rossz,akkor tegyél ellene,ennyi az egész.
2013. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
De én azt szeretném,hogy a párom figyeljen rám csak egy kicsit... a sex miatt vagyok én rossz neki,mert neki a napi 3is kevés lenne,d nekem meg 2-3napi 1 is sok,h ilyen álapotban oda tegyem magam. mert abbol a 3bol nekem max 1ami jó. és utána meg csak össze kapunk,hogy már megint nemjó... Meg sokszor volt olyan,h muszájbol hagytam magam, közben meg a szoba sarkát néztem,h mikor végez már és az sem érdekelte... ez meg mély nyomokat hagy egy nőben,szerintem.
2013. jan. 16. 15:56
 17/35 anonim ***** válasza:

aki hagyja magát... annak ez a sorsa. Bár itt, ha fel kell magad áldoznod, akkor annyit érsz el, hogy később tényleg az elmebajod miatt veszik el a gyerekeid és a pasid is keress egy egészségesebb nőt.


És mindenért te leszel a hibás. Mert hagytad magad...

2013. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
De ha szeretem akkor mit tegyek?! hogyan vegyem rá,hogy vegyen észre,hogy idegileg meg lelkileg padlón vagyok... hogyan nyissam fel a szemét,hogy meglássa bennem mind azt amit szóban már elmondtam neki...
2013. jan. 17. 16:46
 19/35 anonim ***** válasza:

Talán egy orvosi diagnózissal.

Amiket leírtál az alapján tényleg szükséged lenne rá, hogy valakivel ezt megbeszéld.

A férjed nem orvos, és nem is elvárható, hogy tudjon kezelni egy ilyen helyzetet.

Az orvos például őt is megtanítaná erre.

2013. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ez már hiszti,d én azt szeretném,ha a párom is mellettem lenne az első lépesnél, és bátorítana vagy mi. mert már honapok óta probálom magam rávenni arra,hogy egyedül orvoshoz forduljak,de nem megy...
2013. jan. 17. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!