Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetetlen vagyok. Senki...

Abbiggéll kérdése:

Tehetetlen vagyok. Senki segítségére nem számíthatok. Mit tehetnék, hogy megoldam?

Figyelt kérdés
Idegileg tönkre ment vagyok, ha össze veszek a párommal,dühöngök,neki megyek,magamat is ütöm,sokszor az öngyilkosság is rámtör, sex sem müködik,szerintem a felsoroltak miatt. mit tegyek,h ne legyek ilyen...
2013. jan. 16. 11:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ezért ne menj egyedül. Barátnővel.
2013. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Ha lenne olyan barátnőm akkor biztos vele mennék,d így... hosszú és nehéz ut lesz,mi? hasonlóan voltatok már,h honapok óta gyüjtöd magadban az erőt és elmenj orvoshoz ilyen problémával?
2013. jan. 21. 10:26
 33/35 gravinator ***** válasza:
Ismerd meg önmagad! Halgass az előttem írókra!Az első lépés a legnehezebb a többi már könnyebb.Mielőbb indulj el mert hamarabb érkezel!A Maratóni futás is egy lépéssel kezdődik és utánna mégegy,mégegy......
2013. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Én szívesen elmegyek veled ha nem jössz nekem :)
2013. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Vannak terápiás intézmények is mint pl a tündérhegy, ahová beutalóval kell elmenni, meg van egy elbeszélgetés, és 3 hétig ott kell maradnod, és cserébe mivel a benti környezet elszigetel a mindennapjaidtól, lelkileg képesek helyrerakni, önismeretedet erősítik, foglalkoznak veled. Pszichot kell emiatt megkeresned.
2013. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!