Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetetlen vagyok. Senki...

Abbiggéll kérdése:

Tehetetlen vagyok. Senki segítségére nem számíthatok. Mit tehetnék, hogy megoldam?

Figyelt kérdés
Idegileg tönkre ment vagyok, ha össze veszek a párommal,dühöngök,neki megyek,magamat is ütöm,sokszor az öngyilkosság is rámtör, sex sem müködik,szerintem a felsoroltak miatt. mit tegyek,h ne legyek ilyen...
2013. jan. 16. 11:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Hát akkor kérd meg rá.
2013. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
a leírtak után még én kérjem meg rá?! nem hiszem el,hogy nemlátszik rajtam,hogy tönkre mentem... sokszor már mosolyogni sincs erőm,nemhogy még én kérjem meg a párom,hogy figyike, kisérj már el dokihoz vagy támogass,mert ha te nem is látod tényleg padlón vagyok?! a láttatak alapján nem támogat sött esetenként belém rug még 1et, akkor mit mondjak neki?! hogy kezdjek hozzá?
2013. jan. 17. 17:19
 23/35 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget...
2013. jan. 19. 18:22
 24/35 anonim ***** válasza:
Ha a párodat hiába kéred, akkor hiába kéred. Ennyire egyszerű. Menj, és keress segítséget. Pszichológut, pszichiátert, magad miatt is. Mielőbb. Értenek hozzá, hoyg segítsenek, ezért vannak. EZ olyan, mintha a fájós fogaddal fogorvoshoz mennél. Nem mondom, hogy könnyű az út, de az a fontos, hogy kitarts. Hajrá!
2013. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Megkérhetsz egy barátnőt is, hogy elkísérjen.
2013. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Tudod nem mindig egyértelmű az emberek számára, hogy hogyan is segítsenek, vagy miként.

Talán pont az hiányzik, hogy megkérd.


Mégis mit veszíthetsz, ha megkéred? Legfeljebb nem megy el veled és akkor megkérsz mást.

2013. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Neked olyan igazi csajos logikád van. Ki nem mondanád mit szeretnél inkább várod, hogy a párod észrevegye a mártírhalálod. Rossz hírem van: a férfiak 78% képtelen kitalálni a dolgokat. Nekik egyértelmű szavak, tettek kellenek.


Ha megmondod, hogy szeretnél elmenni pszichiáterhez és az is szeretnéd, hogy ő veled legyen, akkor sanszos, hogy teljesül... de azt hiába is várod hogy ő magától rájöjjön a dogokra... 2 gyerek után meg már kinőhettél volna a mese korszakodból, mert tükörország nem létezik.


Ez egy olyan világ, ahol a gyengét eltiporják az erős meg fel tud állni segítség nélkül is.

2013. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

egyébként bocsánat a az erős kifejezésért, de nem veszed észre, hogy amíg a tökéletes kapcsolatért küzdesz addig a gyerekeid szenvednek?

Ebben a kapcsolatban nem ketten vagytok, mert akkor ráérnél, itt barkóbázni a pároddal, max belefáradsz egyszer és elmész melegebb éghajlatra.


De annyira önző nem lehetsz a gyerekeiddel szemben, hogy ezt az állapotod hagyod elhatalmasodni magadon. Csak a gyerekek lelkét nyomorítod meg vele.


Igeni anya vagy és mint anya meg kell gyógyulnod, akár számíthatsz a párodra akár nem. Sőt ha nem számíthatsz rá még eggyel több ok, a gyógyulásra, ugyanis ha az apjuk megunja ezt a helyzete a gyerekek nuku támogatás nélkül kinn élnek a világban egy lelki sérült anyával akit gyerek fejjel nekik kell majd istápolniuk.


És tudom miről beszélek, mert az én anyám is hagyta magát belerokkani a dolgokba, apám meg lelépet, mert unta a banánt egy idő után, én meg 14 évesen gondoskodhattam az anyámról.

Igaz, hogy a pénzt nem én kerestem, de a csekkeket, számlákat és a hivatali ügyeket mind nekem kellett intézni meg anyám csak sírógörcsöt, ha ezekkel kellett foglalkoznia.



Ne tedd tönkre a gyerekedet. Kérlek. Szedd össze magad, az Ő kedvükért! Szükségük van rád! Nagyon!

2013. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 omba ***** válasza:
100%
Hiába szereted, ha ő meg nem, sőt, ahogy olvasom, inkább belehajt, mélyebbre.
2013. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. erőt veszek magamon és megprobálom egyedül ezt megoldani,hátha... cs az a baj,h már honapok óta ezt teszem,h ráveszem magam arra,h orvoshoz menjek,d nem megy...
2013. jan. 21. 09:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!