Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már nős férfiak...

Voltatok már nős férfiak szeretői? Elhagyták a feleségüket értetek? Vagy a feleségükkel maradtak? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 05:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
44%

voltam. nem nős, de együtt élt a párjával.

egyáltalán nem vártam el tőle, h elhagyja, csak egy fellángolás volt mindkettőnk részéről. nagy érzelmek, szeretkezések, aztán amikor kiégett a dolog, akkor búcsút intettünk egymásnak.


ha egy pasi második nőt keres az életébe, és nem hagyja el a jelenlegi párját, akkor a másodhegedűssel való viszonya sosem fordulhat igazán komolyra, mert különben előbb szakítana, aztán nézne új kapcsolat után.


mondjuk apám az "üdítő kivétel", ő lelépett a szeretőjével, amikor én megszülettem.

2013. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
30%

Voltam, akkor jegyben voltak, nem volt nagy "was ist das" végülis.. Idősebb nálam 10 évvel.. Én hozza soha nem mentem, mindig ő tervezett, állítása szerint miattam nem jött össze több alkalom, mert én halogattam az egészet: majd jövőhéten stb stb... 1x jött össze, hogy lefeküdtünk, de azután is csak mindig "jövőhéten" és azóta sem volt semmi. A csajszi terhes most, a pasi meg még egy alkalmat tervez esküvő előtt. Múlt héten a bulit nem hagytam miatta és így telt az idő:D Jóképű mérnökről van szó, de ahogy a 10. válaszoló írta, nem tudnám elképzelni hogy egy olyan "farok" járjon bennem amelyik már egy gyereket csinált másnak.

Ja! Most szombaton lesz az esküvő:)

2013. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
18%
A felesegevel maradt....mikozben csinalt nekem is egy gyereket akit aztan nem ismert el.en uj eletet akartam,nem eroltettem a gyerektartast apasagit.a ferjem akit ksobb ismertem meg a nevere vette es igazi apakent neveli.az "ex" azota is a csaladjaval el.
2013. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
80%

Egy nős pasi soha nem hagyja el a feleségét, ha mellette szeretőt tart. Kényelmes számára az, hogy két nő hajt érte, hogy otthon az asszony, a kényelem, a kaja-pia, meleg ágy, a vagyon és a gyerekek, és ha megunja, akkor másutt a szerető, az izgalom, a változatosság, a függetlenség hite a számára.


Ismertem egy pasit (nem a szeretőm volt, hanem egy igen rövid ideig a főnököm): az egoizmus csúcsa. Egy híres kórház igazgatója volt, a szeretője a gazdasági igazgató (egy szál érettségivel). A nő három szakvizsgás orvosokkal úgy bánt, mint a rühös kutyákkal.

Évtizedekig futtatta egymás mellett az asszonyt és a szeretőt, még "össze is barátkoztak". Amikor a pasi meghalt, az asszony kirakta a barátnőt a francba. Szerencsére a munkahelye is.

2013. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
57%
Én nem. Ismeretségi körömben hallottam már olyan férfiakról, akik szeretőt tartottak, de csak egyik hagyta el a feleségét. Mondjuk ez lehet azért is, mert főleg most 50+ házaspárokról beszélek, talán náluk még él az a nézet, hogy tök mindegy, mi történik a házasságban, válni nem illik meg ciki. Meg annyira nem folytam bele a történtekbe, hogy tudjam, hogy konkrétan a nők, akikkel csalták a feleségeiket, azok csak szórakoztak, vagy tényleg várták a feleség elhagyását. Egyébként meg azt tartom, általában nem hagyják el a feleségeiket, vagy azért, mert egyszerűen csak a farkuk hajtja őket, és a szeretővel sem azért vannak együtt, mert jaj, de szerelmeske, hanem azért, mert új husi, vagy azért, mert a feleség mellett kényelmes az élet (megszokták már az anyagiak felosztását, és nem is akar bíróságra járni, osztozni, gyerektartást fizetni, ki van mosva a gatyája, inge, van szex...).
2013. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Húú nem is gondoltam, hogy ennyi választ fogok kapni, nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Nagyon kedvesek vagytok, hogy szántatok néhány percet a kérdésem megválaszolására, nagyon szépen köszönöm!

És vajon mi miatt maradnak főleg a feleséggel? Vajon csak a megszokás vagy szeretik is még? Mert számomra hihetetlen, hogy azért maradjanak a feleséggel, mert még szeretik hiszen, ha szeretnék akkor nem csalták volna meg, vagy nem jól gondolom?

2013. jan. 21. 14:18
 27/44 anonim ***** válasza:
84%

Hogy miért maradnak a feleségükkel? Ennek több oka van:

1. Az ilyen pasasok általában gyávák. Nem mernek a feleségük elé állni, félnek a jelenettől, amit az asszony rendezne.

2. Szintén a gyávasággal hozható összefüggésbe, hogy a világ elé sem mernek kiállni az új nővel. Azért a társadalom eléggé elítéli még mindig az ilyesmit. Sokan néznének rá ferde szemmel, és ezt nem szeretné.

3. Baromi kényelmetlen lehet felrúgni egy régi, akár évtizedeken át jól-rosszul, de működő életformát, és a nulláról kezdeni mindent. Annyit azért nem ér meg a férfinak a szerető, hogy ezt meglépje.

4. Egy évtizedek óta fennálló házasság az esetek jelentős részében nem (csak) a szeretetről és a megbecsülésről szól, hanem egyben gazdasági kapcsolat is. A felek függenek egymástól anyagilag, főleg, ha jómódban élnek. Gyakran közös a cég, vagy ha az nem is, az együtt felépített ház, nyaraló, ilyesmi mindenképp. Nem éri meg felrúgni. Ilyen esetben a feleség is gyakran inkább szemet huny a viszony felett, mert úgy ítéli meg, hogy csak rosszabbul járna, ha kirúgná a férjét.


Hát nagyjából ezek miatt.

2013. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
93%

Kiegészíteném utolsót, ha van gyerek az is elég összetartó erőnek számít.


Ha apuka otthagyja a családot, a fizetése jó része megy gyerektartásba. Emellett valószínűleg a szerető is szeretne már családot alapítani, s el kell tartani az őj családot is...

2013. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
96%

Akivel nekem volt viszonyom, o vegul elvalt. Latens alkoholista volt a felesege. Nem miattam valt el, en sosem akartam tole tobbet.

Elmondanad Kerdezo, hogy honnan a kerdes?

2013. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
78%

Voltam. De nem tudtam, hogy az vagyok, azt hittem, én vagyok az egyetlen nő az életében. Nem tartott sokáig a dolog, mindössze 2 hónapig, mire kiderült, hogy szerető vagyok. Véget vetettem a viszonynak rögtön. A felesége is. Tipikus két szék közül a pad alá eset.


Én nem lennék második senkinek, és csaltak már meg, tudom, milyen érzés, nem kívánok senki "megcsalásában" részt venni.

2013. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!