Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már nős férfiak...

Voltatok már nős férfiak szeretői? Elhagyták a feleségüket értetek? Vagy a feleségükkel maradtak? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 05:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
94%

Annyira egyszerű: ha nem hagyja

el a nejét miattad, akkor neki mindkét helyről csak a jó kell, és ping-pongozik köztetek, egyszerű bábu vagytok az életében.........ha pedig elhagyja a nejét miattad, épp akkora az esély, hogy téged is elhagy egy következőért. Biztosan ismered a közmondást, azt kapsz, amit adsz :(

2013. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 Kata-Kata válasza:
43%
Igen voltam! 13 éven keresztül! Életem legszebb 13 éve volt. Igaz mi soha nem hazudtunk egymásnak, soha nem akartam elvenni a családjától, és ő soha nem akarta elhagyni őket. Csak a társam volt, mindenben mellettem állt, szerettem és szeretett. Így is lehet, csak egy a fontos mind két fél egyet akarjon.
2013. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
72%

Nekem erről egy nóta jut az eszembe, íme:


Szomszédasszonyt gyakran veri az ura

Állandóan megcsalja a bestia,

Szépasszony az, megfordulnak utána

Akad férfi annak minden ujjára.


Én is hozzá járok át a szomszédba,

Este mikor nincsen otthon az ura,

Minden ember járhat néha tilosba

A szerelmet gyakran adják titokban.


ÉS ITT JÖN A LÉNYEG!!!!!!!!!!


Ha elvenném enyém lenne nem másé,

De én tudom a vér nem válik vízé

Inkább vagyok csak a szeretője

Minthogy sej haj szerencsétlen férje.



Nos, számomra azt súgja ez a kis nóta, hogy amit az a valaki meg tesz most mással (adott esetben a feleségével) ---nehogy azt gondold, hogy veled különb lenne!!!--- dehogyis, ugyan ezt tenné meg veled is, ugyan ez lenne a te sorsod is!!!

Ezt én mondom mint férfi és azt tanácsolnám, h. inkább hagyj békét neki, mert amíg "fogva tartod magad" egy ilyen kapcsolatban, addig lehet kihagyod életed párját, mert, ha ezzel a férfival nem foglalkoznál máshol, más társaságban, más valakivel foglalkoznál, olyannal akivel megéri...

Nem beszélve arról, hogy mit okozol annak a családnak ahonnan te őt elcsábítod, mit okozol annak a gyermeknek aki az apukáját minden nap haza várja!

Ja, és még valami ---talán ezzel kellett volna kezdjem--- bár nem tudom mennyire vagy vallásos, de Isten szemében ez nem kedves!

2013. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
83%

"mit okozol annak a családnak ahonnan te őt elcsábítod"


1. Általában a nős pasi szokott kezdeményezni.

2. Ha mégsem, akkor mondjon nemet. Felnőtt ember, nem? Maga felel a tetteiért. Senki nem kényszeríti, hogy szeretőt tartson.

2013. máj. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!