Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már nős férfiak...

Voltatok már nős férfiak szeretői? Elhagyták a feleségüket értetek? Vagy a feleségükkel maradtak? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 05:39
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
74%

Én ismerek egy olyan történetet, hogy a férj elhagyta a feleségét a 25 évvel fiatalabb szeretőért. Konkrétan az apósomat. Elvette a csajt, akinek se végzettsége, se szakmája, semmije nem volt, született egy kisfiuk. Aztán a csaj is rájött, hogy mégsem egy apja korabeli fickóval kéne leélnie az életét, vagy nem is tudom, hogy pontosan hogyan volt, a lényeg, hogy elváltak. A nő meg küszködik, nem tudja eltartani a gyereket, a közösen vásárolt lakásuk törlesztőrészlete magasabb, mint a fizetése, el van cseszve az élete.

Nem tudom sajnálni.

2013. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
84%

Ismerősöm szerető volt. A pasi elhagyta miatta a feleségét. Házasság az ismerősömmel, közös gyerek, jött a szerető, jött a válás.

Tehát aki megcsalja a feleségét, ne gondolja a szerető, hogy ha egyszer ő lesz a feleség a pasi mellett, nem lesz ő is megcsalva. Viszont nem is sajnálom az ilyen megcsaltakat, hisz mire számítottak? Hisz kutyából nem lesz szalonna.

2013. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
75%

Az egyik rokonom így járt. Házas volt, de közben összejött egy nős pasival (három gyerekkel), elvált a nő, gyereke lett a psaitól, aki pesrze azóta őt is otthagyta. Ilyenek ezek a nagy szerelmi történetek.


Ha egy nős pasi miattad dobja a feleségét, akkor mi a garancia rá, hogy egy-két év múlva nem fog téged is ugyanígy dobni egy fiatalabbért? Legyen eszed!

2013. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
72%
Voltam. Ők nagxon fiatalon házasodtak,elsősirban a szülői nyomás miatt,mivel jöttek a gyerekek-ikrek. Ő akkor 22 éves volt,én 19 voltam. Tudtam h házas. Kellettem h meghozza a döntést h elváljon,mert nagyon rossz volt a kapcsolatuk a feleségével. Szex sem volt már jó ideje köztük. Persze voltam minden mikor kiderült h együtt vagyunk. De a válás után kb 6 hónapra a volt feleséggel is normalizálodott a dolog kőztünk. Mára már belátja,sőt örül h jöttem,mert ha nem vagyok akkor még pár évig szenvedtek volna egy rossz házasságban. Mi 8 éve együtt vagyunk,van közös gyerekünk. A feleségének is van uj kapcsolata,az ikrek egyből elfogadtak engem is,és az ex uj párját is szeretik. Ünnepekkor mind a 4en együtt vagyunk,az ex sojat segített is a gyereknél mikor megszületett,és ma is van h vigyáz rá. Sőt a férjem ex anyósa és apósa is elfogadott.
2013. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam. Megbeszéltük, hogy csak szex. Az is volt, pár hónapig tartott, ennyi.
2013. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Én voltam, ha gondolod írj privit, elmesélem...
2013. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
36%
akiket én ismerek, hoppon maradtak. megérdemlik egytől-egyig
2013. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
41%

Én nem lennék soha, nem is voltam. A világ egyik legszánalmasabb, alantasabb dolgának tartom.


Ismerek olyat, aki volt. A lány teljesen odavolt a nálánál majd' 20 évvel idősebb, természetesen jómódú férfiért. Egyfolytában "nyaralni" jártak, hotelekben laktak. Aztán egyszer csak kiderült, hogy a férfi házas, és csak szeretőnek tartja a lányt, esze ágában sincs elválni.

A kiscsaj persze teljesen összetört - ő volt az első férfi, akit tényleg szeretett.


Hozzáteszem, meg is érdemelte a lány. Előtte évekig élt párkapcsolatban úgy, hogy több emberrel is csalta a barátját. Aztán ha kiderült, ment a szeretőhöz és azt is csalni kezdte.

2013. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
42%
En voltam. Ha erdekel, privatban szivesen valaszolok.
2013. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem nős volt, csak élettársa volt és soha nem ígérte, hogy elhagyja miattam. Egymásba habarodtunk, nyilt lapokkal játszott, elmondta, hogy szeretne velem lenni, de nem fog miattam szakítani az élettársával. Elfogadtam, hogy nagyon odáig voltam érte. Az első férfi volt, aki igazán nőként tekintett rám és úgy is viselkedett velem, az előző kapcsolatomról ezt nem lehetett elmondani. Fiatal voltam, 25 éves és 4 évig tartott. Mindvégig tudatában voltam, hogy nem fogja elhagyni miatta a barátnőt, mégis sok jót kaptam tőle. Azután megismerkedtem a jelenlegi férjemmel, mert elegem lett a második szerepéből. Azóta boldog vagyok és nem bántam meg azt a kapcsolatot. De aki ígérget, úgysem fogja elhagyni a feleségét, ennek ne dölj be. Amúgy sem szép dolog egy házasságot szétszakítani, erre gondolj. Ne te legyél az, aki miatt elválnak!
2013. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!