Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már nős férfiak...

Voltatok már nős férfiak szeretői? Elhagyták a feleségüket értetek? Vagy a feleségükkel maradtak? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 05:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
92%
Amugy annyit szeretnek meg mondani hogy ne csak a noket szapuljuk mar, elvegre ok nem csalnak meg senkit, altalaban a ferfi nagyon is aktivan nyomul az ilyen noknel. Es vegulis o teszi tonkre a csaladot ezzel. A nok sokszor igencsak naivak tudnak lenni, a ferfiak meg igen dorzsoltek, hazugsagok halmaval jonnek elo. Tobbek kozott azzal hogy mar nincs szex az asszonnyal. Merthogy volt ilyen kerdes is. Honapokig kepesek nyomulni, mindig csak egyegy picit haladva es valahogy a sok hazugsag hatasara omlanak le a falak, a no szerelmes lesz es azt veszi eszre egy nap hogy mar tullepte a sajat maga erkolcsi hatarait. De akkor mar keso. Ezzel nem azt mondom hogy meg kell oket ezert dicserni, de en lattam testkozelbol hogy mit kepesek lemuvelni ezek a pasik. Es kitartoak turelmesek. Nekem honapokig meg se mondta mit akar, igy hat nem volt mire nemet mondani, csak baratkozott. Beszelgetett velem. Meghallgatott odafigyelt, erzelmi kapcsolatot alakitott ki. Es amikor mar ez megvolt szepen ment tovabb. Es mire kiderult mit akar mar nem volt visszaut, annyira megkedveltem. Kozben meg a feleseget szidta ugye. Hogy nem dolgozik, nem foz, elhizott, nem csinal semmit, veszekszik allandoan, szex sincs mar mert meg abban sem jo. Sajnaltatta magat hogy mellette kell elnie. Es meg en igazabol szereto sem voltam, szex nem volt koztunk soha. (Amugy 6os voltam es nem Beata, nem tudom ki kerdezte :D)
2013. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
68%
Itt mindenkit lepontoztak aki volt szerető? Mi a f@sz? Úgy jött össze akkor, különben meg utólag tudtam meg, hogy jegyben vannak. És azóta sem érdekelt a pasi, reméltem kitűnik a válaszomból, hogy nem akartam rosszat senkinek én. No:)) további jó szórakozást !
2013. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
46%

Aki nem szándékosan volt az (ergo: nem tudott róla, őt verték át, az szerintem nincs lepontozva).


Az van lepontozva, aki szívből és örömből szajháskodik.

2013. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk itt már nem emlékszem, hogy volt e ilyen válasz, de akit évekig tudnak így hülyíteni csajt az is megéri a pénzét agyilag. :P Mert azért lehetnek szerintem árulkodó jelek.
2013. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvan megeri a penzet igen, de az hogy valaki nem tul okos meg nem felmentes a masiknak. Az, hogy valakit at lehet verni nem azt jelenti hogy at is kell. Mindenkinel van okosabb ember aki ugy tudja tekerni a szalakat hogy meghulyiti a not. Persze vannak nok is akiknek nem sok lelkiismeretuk van, bar szerintem minden ilyen sztori mogott elcs.szett emberi eletek vannak akiknek az erdekei nem egyeznek ezert bantjak egymast vegul
2013. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy nem, szóval nem mentesíti a megcsalót sem.
2013. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
58%

Majdnem voltam. 17 eves voltam, amikor udvarolni kezdett nekem egy 30-as ferfi. Szimpatikus volt, vonzott, illetve volt egy varazsa annak, h erett ferfi.

Hala Istennek nem adtam konnyen magam, eleve szuz voltam meg, a kozeledeseit haritottam. Egyszer meglattak az osztalytarsaim, amint ertem jott a sulihoz es szoltak, h a ferfinak felesege van (nem is akarmilyen) es egy 3 eves kislanya.

Tobbet szoba sem alltam vele, nagyon duhos voltam.


A baratnomeknel volt meg olyan, h masfel evig kulon eltek a ferjevel munka miatt, kozben jol elhidegultek, mondjuk nagyreszt ez a baratnom hibaja volt. Nem igazan tudott mit kezdeni a tavkapcsolattal, egy ido utan mar akkor is huvosen, szinte csak ismeroskent kezelte a ferjet ha talalkoztak.

Nah, bo egy ev utan a ferj osszekeveredett egy kolleganovel, ott a szereto sem volt kispalyas, munkatarsak utolag mondtak, h mar harom evvel elotte kikotyogta h bejon neki a pasi es probalkozott is. Akkor meg eselye nem volt, igy barati kapcsolatot alakitott ki. A ferfi sokat panaszkodott neki, h hianyzik a csalad, nem talalka a helyet, stb, egy ev utan mar arrol is, h a felesege szerinte nem szereti, hideg vele. A csak meg vigasztalta, stb.

Szoval osszekeveredtek. Egy-egy honapot egyutt voltak, egyet-egyet kulon, a pasi idonkent lezarta a dolgot. Vegul ismet ossze tudtak koltozni a baratnommel, egy ido utan a baratnom a regi formajat hozta, megszunt a tavolsag lelkileg is kozottuk, a ferje meg elmondta neki, h mit csinalt, mert akkor mar nem birt a lelkiismeretevel.

Ok megbeszeltek a dolgot, konkretan a szereto par nappal kesobb sms-ben lett elbocsajtva. Romokban volt az elete, m o biztosra vette, h a pasi ot valasztja, igy elhagyta a pasijat, ott maradt egy gyerekkel. Felmondott, ugy nezett ki egy ev mulva is, mint a mosott sz.r, alig allt szoba vele valaki, mert persze sokan tudtak a dologrol.

Egy ev utan vegul el is koltozott, azota senki sem tud rola.

2013. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
94%

Hát..nagyon érzékeny témát érintettél.

Én csak a saját történetemmel tudok szolgálni.

Én voltam szerető négy évig!

Szerelmes voltam,vak,és HÜLYE!!!

Senkire nem hallgattam csak mentem a saját fejem után,a szerelem(vagy legalábbis annak hittem) teljesen el vette az eszem!

Lila köd tornyosult nemcsak a szememre hanem az agyamra is!

...és persze hogy csak ÁTVERT!Hitegetett négy évig,hülyített,bolondított.Én meg vakon hittem neki és bíztam benne!Kár volt!

Aztán betelt a pohár.

Tény és való hogy hülye voltam!

Saját káromon tanulva,soha az életben nem kezdenék többé olyan pasival akinek családja van!


Persze azért biztos vannak olyan történetek ahol beteljesedik a szerelem,és a pasi elválik!

De szerintem ez a ritkább eset!


Mindenkit óva intek az ilyen dologtól!Hisz az ember többet érdemel attól,mint egy nős férfi cafkája lenni éveken keresztül!

Sérül a lélek!Rendesen!

Senki ne akarja ezt magának!

2013. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

Nagyon kedvesek vagytok, hogy leírtátok a tapasztalataitokat!

Köszönöm!!

Senkit nem pontoztam le, hisz mindenki a kérdésemre válaszolt, köszönöm szépen még egyszer Mindenkinek!

Szép estét kívánok Nektek!

2013. jan. 22. 22:46
 40/44 miki511 válasza:
30%
Bocs,pasi vagyok,de válaszolok. Volt az előző házasságom alatt szeretőm,de eszem ágában sem volt emiatt válni. Később elváltam más okból,a mostani feleségem viszont miattam vált el 13 éves házassága után.
2013. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!