Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítjátok az embert...

Hogyan szólítjátok az embert akivel együtt éltek/vagytok? Egymás közt és pl. társaságban.

Figyelt kérdés
Direkt nem írtam,hogy párom.Olvastam sokan modorosnak tartják :) (Én kedvesem,szerelmem,Csücsköm,babám,életem)

2013. jan. 23. 11:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
81%

mackónak hivom, kettesben és társaságban is.

amúgy volt már rengeteg becézgető nevünk, viccesek is, ezeket mindig egy-egy adott helyzet szülte.

2013. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk fura,mikor összejöttünk 5 éve rá 1 hónapra megkérdezte hogy hogy szeretném ha szólítana:D Még gyerekek voltunk,rávágtam hogy KICSIM. És azóta így szólítjuk egymást,soha nem szólítjuk egymást a keresztnevünkön.

Társaságba is ugyanúgy szólítjuk egymást,de ha mesélek róla vagy beszélek róla akkor keresztnevén persze.

2013. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
70%

Kettesben szivem,tündérke,Társaságban keresztnevén vagy ha elfelejtekezek magamról,akkor szivem. 8társaság sokszor munkatársakat takar,akik közösek,és ugy zavaró lehet,nem vonjuk össze a magánéletet a munkával)

De pl rokonok előtt ugyanugy szivem.

2013. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem értem, hogy egyeseknek miért fáj, hogy más párok becézik egymást?! Gondolom azok pontozták le a "becézőket" akik nem becézik a párjukat.


Csak azért lepontozni másokat mert TI nem csináljátok ezt?

Tök gáz! :)

2013. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
80%

Megjott a lepontozo bajnok...

Miert faj ez masoknak, ki hogy szolitja a parjat? Nem ertem, de jo sivar lelki vilaga lehet...

2013. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
87%

Társaságban a keresztnevén, vagy ha nem ismerik, akkor páromnak vagy barátomnak nevezem kontextustól függően...


Egymás közt meg... ha felsorolnám az összeset, itt ülhetnek este 9ig :). Kuvik, keresztnevének becézett formájának még inkább becézett formája :D, (becenév)bogyó, Édibogyó, Plüsskuvik (kicsit vagyok csak bagolymániás :D), szerelmem, egyetlenem, drágaságom...

2013. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
80%
Én a keresztneve becés változatán hívom kettesben, és társaságban is. ha róla beszélek: a férjem, de előtte gondban voltam, legtöbbször kedvesemnek tituláltam.
2013. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
80%
Èn öt a keresztnevèn szólítom, ő engem Tündérnek, minden alkalommal.
2013. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
72%
Egymás közt a keresztnevünkön, néha kicsim, nyuszikám, de azt inkább akkor, ha valami hülyeséget csinált a másik, pl. szétégetett egy edényt. Ha ismerik a társaságban és beszélek róla, akkor a szintén a keresztnevén, ha nem ismerik, akkor úgy beszélek róla, hogy "a párom" és úgy is mutatjuk be egymást, hogy "ő xy, a párom". 26N
2013. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
69%
Én nem becézek, mégis le vagyok pontozva... remélem elégedettek vagytok :)
2013. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!