Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítjátok az embert...

Hogyan szólítjátok az embert akivel együtt éltek/vagytok? Egymás közt és pl. társaságban.

Figyelt kérdés
Direkt nem írtam,hogy párom.Olvastam sokan modorosnak tartják :) (Én kedvesem,szerelmem,Csücsköm,babám,életem)

2013. jan. 23. 11:50
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
85%

A keresztneven szolitom mindenhol. Ha szeretnek kerni valamit tole akkor kicsit elnyujtom hogy Tiiibiiiiiii??? :D

21/n

2013. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
86%
Társaságban a keresztnevén,esetleg megtoldom egy-ke képzővel.Otthon...Hát:D Mivel én vagyok a lány(/nő)így mindig én kapom a ka-képzőt,magyarán ha ő(legtöbbször)Puszó vagy Pusz,akkor én vagy Puszóka/Puszka.A másik gyakori a Musz-Muszka felállás,vagy a Pici Puszka,Musszancs,Muszóka.A hajam miatt pedig Szalma szoktam még lenni,illetve néha Kicsim,de én azt visszafelé nem használom,egy két méter magas,nagydarab emberre :D Ha már otthon is keresztnéven szólítjuk egymást,akkor már valami nem stimm...:/ :D
2013. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
77%
korabbi pasijaim mindd cicanak hivtak vagy kicsim ferjem nem szereti a macskakat es besertodott h o nem maci ugyh mi nyuszik vagyunk. egymas kozott is csalad elott is idegenek elott is neha ha nem vesszuk edzre. nyuszi vagy ha pl kerlelrm vagy rinyalok vsgy bujunk akkor nyuuuussz. becezhetnekemet a kisbabainkon elem ki na ott van minden de ok foleg macik. pl pocakmacko, macifej stb ok meg nem ellenkeznek :-)
2013. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
62%
Otthon Maszat a párom, társaságban pedig a keresztnevén szólítom. :) Csak egyik éjszaka jött a dolog, úgy búcsúztam el tőle, hogy 'Jó éjt, maszat'
2016. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!