Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben kinek volt igaza?...

Ebben kinek volt igaza? (albérlő-főbérlő)

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok Budapesten, és egy szobát bérelek, tehát a főbérlő is a lakásban lakik, bár neki külön szobája van.


Történt az, hogy felvittem a barátnőmet, (nem tiltotta meg, hogy felhozzak vkit, havert vagy bnőt), bementünk a szobába. Beszélgettünk.

Más nem történt. Erre berontott a főbérlő, hogy márpedig mondjuk el, hogy mit csináltunk, vagy különben kitesz az albérletből, vagy rendőrt hív.


Utána miután bnőm elment, mondta, h ide senkit ne hívjak fel.


Most kinek van igaza? Én mondtam, hogy fizetek a szobáért, de őt az nem érdekli, mert ez az ő lakása.

Most ez hogy van?

Fizetek a szobáért, de fogjam be a pofámat (elnézést) és örüljek, hogy szállást ad, vagy mi?


Egyáltalán nem szoktam hangoskodni, és nagyon ritkán jött föl valaki, és semmi cigi se ilyesmi.



Most ez hogy van?


23/ F


2013. jan. 25. 09:45
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
én írtam azt kérrdező. igazad volt végül is. Az ilyen leendő főbérlő meg ne akarjon pénzt csinálni, ha sajnálja a házát. mert az ilyen nem bánná ha leadnád a lóvét és hazamennél egy órákra.
2013. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
ma 11:14 Én is pont ezt akartam írni. Aki ennyire nem nézik a másikat ember számba, az ne adjon ki szobát/lakást. Mindenkinek joga van a normális élethez. Némelyik főbérlő már börtönt csinál a lakásból.
2013. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Na jó de van mikor már meg túlzásba is vihetik a bérlők is. én nem megyek el onnan, hogy én most kollégiumban lakok,és ahogy kinéz egy két szoba ... mintha megvette volna az illető a havi pártízezer forintnyi rezsivel együtt havi bérért. hát nem jó magyarán ha ott is lakik a főbérlő az tuti
2013. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:51

Ha valaki tisztességesen fizet,normális felfogású, s nem tesz kárt a lakásba, akkor hadd éljen normálisan.

Sok főbérlő sem becsüli meg a becsületes albérlőt,annyira pénzéhes, pedig ha tudná milyen albérlők vannak. Nem egy esetről tudok, amikor a főbérlő nem tudta kitenni a házból annak ellenére hogy nem fizették még a rezsit sem.

2013. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
hát a tévé is tele van ilyenekkel sajnos. bár én ha lenne lakásom és kiadnám, én mivel most tapasztalom ennek hátrányát nem adnék úgy ki lakást, hogy ott aludhasson a srác nője, mert nem lennék kíváncsi az áthallatszó hangokra. én már írtam ezekről lakótársam ilyen sajnos, isten ments, hogy még saját lakásomba is. de amúgy sem adnám ki senkinek.
2013. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
ma 13:05 Eleve nem jó az, ha a főbérlővel együtt lakik valaki. Az hogy senkit ne fogadhasson ott ahol lakik, az elég gáz. Akkor annak az embernek semmi magánélete nincs.
2013. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gáz, én ezért is nem akarnék senkinek rosszat, hogy kiadnám és utána meg pofáznék, hogy ki jöhet hozzá és ki nem. Mert ennyi erővel akár egy börtön valamilyen szinten igaza volt valakinek. Én nem is értem hogy akkor miért rágott be a főbérlő? Lehet, hogy a túl nagy csend miatt gondolta, hogy szexeltek? Az is lehet, mert tud ám az is feltünő lenni, hogy ahol ketten vannak bent és csend van. Nade mivan ha tényleg szexeltek? Csak úgy rátoknyit? Nemértem én ezt. utána kellett volna mikor elmegy a csaj tisztázni, hogy figyelj, lenne egy kérdésem.... de nem úgy, hogy beéget.
2013. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ha már itt tartunk, egy felnőtt ember miért nem szexelhet a szobában amit fizet? :D
2013. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
51%

Jesszusom, biztos nem tudnék így élni... :(

Én is 23 éves vagyok, te nem érzed ezt megalázónak? Hogy nyomon követi, hogy mit csinálsz meg kivel????


Miért nem vesztek ki egy lepukkant garzont valamelyik peremkerületben a barátnőddel? Lehet, hogy alacsonyabb lenne a minősége de azért naa.... Felnőtt emberként egy idegen figyeli hogy mit csinálsz???

2013. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Épp a relációt nem értem. Hogy én fizetek a szobáért, de ő hangoztatja, hogy az ő lakása. Ez oké, de én meg a lakása egy részéért fizetek.....
2013. jan. 25. 14:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!