Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben kinek volt igaza?...

Ebben kinek volt igaza? (albérlő-főbérlő)

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok Budapesten, és egy szobát bérelek, tehát a főbérlő is a lakásban lakik, bár neki külön szobája van.


Történt az, hogy felvittem a barátnőmet, (nem tiltotta meg, hogy felhozzak vkit, havert vagy bnőt), bementünk a szobába. Beszélgettünk.

Más nem történt. Erre berontott a főbérlő, hogy márpedig mondjuk el, hogy mit csináltunk, vagy különben kitesz az albérletből, vagy rendőrt hív.


Utána miután bnőm elment, mondta, h ide senkit ne hívjak fel.


Most kinek van igaza? Én mondtam, hogy fizetek a szobáért, de őt az nem érdekli, mert ez az ő lakása.

Most ez hogy van?

Fizetek a szobáért, de fogjam be a pofámat (elnézést) és örüljek, hogy szállást ad, vagy mi?


Egyáltalán nem szoktam hangoskodni, és nagyon ritkán jött föl valaki, és semmi cigi se ilyesmi.



Most ez hogy van?


23/ F


2013. jan. 25. 09:45
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Sajnos kevés az albérlet ahogy elnézem, de amúgy megalázónak éreztem, még anyámat is fel akarta hívni, hogy mire vélje ezt...persze ez nevetséges....


Épp ezért nem értem.


Ha! :

-fizetek a szobáért

-sose maradtam el a fizetésekkel

-nem iszok, nem cigizek

-soha nem hangoskodok és sose éjfélkor esek haza


...akkor miért nem mind1 neki, mit csinálok a szobában AMIÉRT én fizetek?

2013. jan. 25. 14:59
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Nincs minden rendben a főbérlő agyával az biztos. Nem mondtad neki, hogy amikor odaköltöztél, akkor nem ebben állapodtatok meg?

Nem hogy örülne, hogy egy normális bérlője van.

Egyébként férfi vagy nő a főbérlő?

2013. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Nő. A férje külföldön dolgozik, nagyon ritkán van otthon. De ő rendes, bár ha 1 évben 2-szer látom.
2013. jan. 25. 15:13
 34/51 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny a barátnődre! Bocsi, de ez sem kizárt.
2013. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Hát azt azért nem hinném, mert akkor nem tiltotta volna meg h BÁRKI feljöjjön...most nem jöhet fel SENKI.
2013. jan. 25. 15:36
 36/51 anonim ***** válasza:
na, én írtam, hogy vegyél ki szobát egyetemistákkal. szóval oda természetesen felmehetnek mások, ha nincs főbérlő. Nem is értem, az egyetemen a faliújságokon, hirdetőtáblákon nem próbálkoztál? Amennyire emlékszem, az év minden szakában be lehet társulni valahová. kérdezgesd a csoporttársakat is, biztos vagyok benne, hogy van valahol egy kiadó hely.
2013. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Tudod mi jutott eszembe? de tényleg csak kérdés, szóval semmi szemétkedés. ha már több éve laksz ott, akkor nem lehet, hogy volt mikor kihallatszott valami? mármint hogy írtad, hogy jó ha egy évben látod a férjét egyszer kétszer onnan gondolom, hogy több hónapja vagy ott. és talán máskor volt kiszűrődve hang, és lehet eddig gyült benne, csak nem szólt, még ha ritkán is volt ilyen. nem lehet?
2013. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

"Hát azt azért nem hinném, mert akkor nem tiltotta volna meg h BÁRKI feljöjjön...most nem jöhet fel SENKI."


Pont ez az, hogy ezzel csalt oda téged, hogy vedd ki az albérletet. De lehet, hogy már én képzelem túl. Ha ez a felvetés nem igaz, akkor egyszerűen egy rosszindulatú nő.

2013. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
75%-os ettől az évtől lakok csak ott, mert az előző akiknél laktam (őket imádtam, nagyon rendesek voltak) sajnos elköltöztek.
2013. jan. 25. 17:10
 40/51 A kérdező kommentje:

"Pont ez az, hogy ezzel csalt oda téged, hogy vedd ki az albérletet."


Pontosan ugyanerre gondoltam most én is.

2013. jan. 25. 17:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!