Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben kinek volt igaza?...

Ebben kinek volt igaza? (albérlő-főbérlő)

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok Budapesten, és egy szobát bérelek, tehát a főbérlő is a lakásban lakik, bár neki külön szobája van.


Történt az, hogy felvittem a barátnőmet, (nem tiltotta meg, hogy felhozzak vkit, havert vagy bnőt), bementünk a szobába. Beszélgettünk.

Más nem történt. Erre berontott a főbérlő, hogy márpedig mondjuk el, hogy mit csináltunk, vagy különben kitesz az albérletből, vagy rendőrt hív.


Utána miután bnőm elment, mondta, h ide senkit ne hívjak fel.


Most kinek van igaza? Én mondtam, hogy fizetek a szobáért, de őt az nem érdekli, mert ez az ő lakása.

Most ez hogy van?

Fizetek a szobáért, de fogjam be a pofámat (elnézést) és örüljek, hogy szállást ad, vagy mi?


Egyáltalán nem szoktam hangoskodni, és nagyon ritkán jött föl valaki, és semmi cigi se ilyesmi.



Most ez hogy van?


23/ F


2013. jan. 25. 09:45
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Akkor meg csak az lebegjen előtted, hogy lépj le minél előbb. Mond meg neki azt, amit előző is írt, hogy azért nehogy azt hidje, hogy neki volt igaza, és gyere el. told le ezt a hónapot ha akarod, ha már kifizetted oszt kész.
2013. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!